271 | 28.05.2016 10:00
(1) | SKUPINA GABČÍK | VÚ 2790 Žilina | ||||||||
(2) | ÚOU BRATISLAVA | 1990 | Slovenská republika | |||||||
(3) | ONDRAŠINA Jozef | 1977 | VÚ 2790 Žilina | |||||||
(4) | ŠVRLO Peter | 1971 | Žilina | |||||||
(5) | ŠEBESTIAN Patrik | 1972 | BK Jozefa Gabčíka | |||||||
(6) | KANDELA František | 1971 | VÚ 2790 Žilina | |||||||
(7) | ZORIČÁK Jaromír | 1977 | BK Jozefa Gabčíka | |||||||
(8) | BUBENÍK Jozef | 1987 | BK Jozefa Gabčíka | |||||||
(9) | HÝROŠŠ Pavel | 1952 | Sučany | |||||||
(10) | HULÍN Ivan | 1962 | KVV Bratislava | |||||||
(11) | FERTAĽOVÁ Martina | 1973 | KVV Bratislava | |||||||
(12) | FERENCZY Dezider | 1935 | Tatran Turany | |||||||
(13) | KOLES Viktor | 1989 | VÚ 2025 | |||||||
(14) | HRNČÍRIK Štefan | 1942 | Vrútky | |||||||
(15) | MARO Ladislav | 1980 | VÚ 2790 Žilina | |||||||
(16) | MIKULA Roman | 1970 | Hasiči OS SR | |||||||
(17) | FISCHER Martin | 1984 | Hasiči OS SR | |||||||
(18) | HODULÍKOVÁ Erika | 1975 | Žilina | |||||||
(19) | OSVALD Anton | 1984 | Obväzisko | |||||||
(20) | ŠEVČÍK Emil | 1945 | Dolný Hričov | |||||||
(21) | CHUPEK Jozef | 1971 | Finneco team | |||||||
(22) | CHUPEKOVÁ Silvia | 1972 | Finneco team | |||||||
(23) | MIHÁL Štefan | 1970 | Finneco team | |||||||
(24) | ČURNÝ Radomír | 1968 | Susedia z malého dielu | |||||||
(25) | ČURNÁ Zuzana | 1974 | Susedia z malého dielu | |||||||
(26) | NOVOTNÝ Pavol | 1979 | Susedia z malého dielu | |||||||
(27) | POLAČKOVÁ Dorota | 1981 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(28) | BÁTORI Michal | 1971 | Sokol Žilina | |||||||
(29) | ŠUSTEK Emil | 1982 | WaadA | |||||||
(30) | KAČINEC Andrej | 1978 | VÚ 2790 Žilina | |||||||
(31) | JAŠŠÁK Michal | 1978 | VÚ 2790 Žilina | |||||||
(32) | KUBIRITA Ján | 1970 | Lemur | |||||||
(33) | LÍŠKOVÁ Ivana | 1989 | Považská Bystrica | |||||||
(34) | FATRSÍK Dušan | 1974 | Nededza | |||||||
(35) | SMUDA Ján | 1973 | Žilina | |||||||
(36) | VALÁŠEK Pavol | 1970 | Zväz vojakov Martin | |||||||
(38) | CYPRIAN Marián | 1947 | MAC Dubnica nad Váhom | |||||||
(39) | KLIMEK Ján | 1944 | Sokol Čachtice | |||||||
(40) | LYSYY Ihor | 1945 | Malyy Team | |||||||
(41) | KAZANIN Viktor | 1952 | Malyy Team | |||||||
(42) | MALÁIA Natáliia | 1982 | Horal Maraton team | |||||||
(43) | MALYY Anatolij | 1974 | Horal Maraton team | |||||||
(44) | ŠUTARA Miroslav | 1957 | VÚ 2790 Žilina | |||||||
(45) | NOVÁK Peter | 1960 | Laskár | |||||||
(46) | NECHALOVÁ Denisa | 1975 | Martin | |||||||
(47) | BUGOŠ Marián | 1975 | KBBS Turčianske Teplice | |||||||
(48) | BARTKO Vladimír | 1945 | ŠK Važec | |||||||
(49) | VRŽDIAK Martin | 2000 | Martin | |||||||
(50) | KAŠUBA Ivan | 1999 | Martin | |||||||
(51) | VOJTÁŠ Nicolas | 2000 | Martin | |||||||
(52) | TOMEČEK Josef | 1956 | KVV Martin | |||||||
(53) | HRANKAI Jozef | 1972 | Sokol Žilina | |||||||
(54) | SAFKO Jakub | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(55) | ILOVSKÝ Miloš | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(56) | VYDRA Martin | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(57) | BRATH Mário | 2001 | MsHK Žilina | |||||||
(58) | JANEK Erik | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(59) | SMOLKA Dušan | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(60) | MÁLIK Viliam | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(61) | SLANIČKA Daniel | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(62) | DOMANICKÝ Samuel | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(63) | KOKAVEC Sebastián | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(64) | ŠULEK Patrik | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(65) | KRIŠTOFÍK Mário | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(66) | KRÁĽ Petr | 2001 | MsHK Žilina | |||||||
(67) | KÚDELKA Dávid | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(68) | PJATAK Simeon | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(69) | STRAKA Andrej | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(70) | KORBÁŠ Matúš | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(71) | HOLEČKA Samuel | 2000 | MsHK Žilina | |||||||
(72) | ŠEVEC Michal | 1978 | VÚ 8280 Prostějov | |||||||
(73) | LOVAŠOVÁ Diana | 1984 | VÚ 1046 Nitra | |||||||
(74) | ŠIMEK Ján | 1975 | Maratón klub Rajec | |||||||
(75) | HANESCH Róbert | 1987 | VÚ 2370 Martin | |||||||
(76) | VANOVČAN Juraj | 1974 | SOE Assault Course | |||||||
(77) | DANKO Pavol | 1981 | DHZ Podhorie | |||||||
(78) | ŠIMEK Vratko | 2000 | Maratón klub Rajec | |||||||
(79) | JURÍK Marián | 1985 | Slovenská republika | |||||||
(80) | HRIC Vladimír | 1980 | Vrtuľníkové krídlo Prešov | |||||||
(81) | KOLEDA Juraj | 1997 | TJ Mladosť Žilina | |||||||
(82) | NADZAM Jaroslav | 1988 | VÚ 2370 Martin | |||||||
(83) | BROS Róbert | 1983 | Slovenská republika | |||||||
(84) | BELKO Michal | 1989 | Strečno | |||||||
(85) | BAČA Milan | 1981 | Strečno | |||||||
(86) | ĎURDÍK Pavol | 1955 | BS Tatran Turany | |||||||
(87) | HREBENÁR Patrik | 1993 | Slovenská republika | |||||||
(88) | MAKARA Milan | 1993 | Čestná stráž OS SR | |||||||
(89) | NESLUŠAN Miroslav | 1970 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(90) | BIČÁR Zdenko | 1963 | Čadca | |||||||
(91) | ŠUTÝ Peter | 1982 | BK Jozefa Gabčíka | |||||||
(92) | GANYICZ Martin | 1982 | Nededza | |||||||
(93) | DAUBNER Jozef | 1937 | Horný Turček | |||||||
(94) | MICHAJLOVOVÁ Natália | 1998 | Bratislava | |||||||
(95) | PAULINIOVÁ Katarína | 1975 | Atletický klub ZTS Martin | |||||||
(96) | LAPOŠOVÁ Nikola | 1984 | VU 1570 Bratislava | |||||||
(97) | URBANOVSKÝ Slavomír | 1966 | BS Tatran Turany | |||||||
(98) | PAJURKOVÁ Karla | 1976 | Ostrava | |||||||
(99) | MRAVEC Peter | 1970 | Nededza | |||||||
(100) | PILNIKOVÁ Barbora | 1988 | Martin | |||||||
(101) | SIMON Alexander | 1947 | DS Žilina | |||||||
(102) | KAMENSKÝ Michal | 1986 | Staton Turany | |||||||
(103) | KAMENSKÁ Barbora | 1987 | Staton Turany | |||||||
(104) | ŠPRLÁK Peter | 1966 | Martin | |||||||
(105) | GROM Marcel | 1982 | Hasiči OS SR | |||||||
(106) | KOPTÁK Vladimír | 1971 | Rudinka | |||||||
(107) | POLIAKOVÁ Katarína | 1997 | FSC Žilina | |||||||
(108) | MURÁRIK Roman | 1981 | S&B Žilina | |||||||
(109) | POLIAKOVÁ Helena | 2000 | FSC Žilina | |||||||
(111) | VALACH Peter | 1961 | Zvolen | |||||||
(112) | STUPŇAN Jaroslav | 1963 | Maratón klub Rajec | |||||||
(113) | ZUBER Michal | 1983 | BVŽ Žilina | |||||||
(114) | ČALÁDIK Jozef | 1952 | Žabokreky | |||||||
(115) | LYZNICKI Zygmunt | 1951 | MARKAM-MOK Mszana Dolna | |||||||
(116) | BEŇO Branislav | 1975 | Siemens | |||||||
(118) | FICKO Vladimír | 1950 | Maratón klub Rajec | |||||||
(119) | ĎURICA Jozef | 1960 | Martin | |||||||
(120) | ĎURICOVÁ Lucia | 1999 | Martin | |||||||
(121) | GABČÍK Michal | 1987 | Slovenská republika | |||||||
(122) | FIEDLER Ján | 1956 | AC Moravská Slavia Brno | |||||||
(123) | POLÁK Ján | 1964 | Nová Dubnica | |||||||
(124) | PONECHAL Andrej | 1977 | Žilina | |||||||
(125) | KABAJLO Ryszard | 1962 | MOK MSZANA DOLNA | |||||||
(126) | WYDRA Jan | 1975 | MARKAM-MOK Mszana Dolna | |||||||
(127) | PAPIEŽ Mariusz | 1983 | MARKAM-MOK Mszana Dolna | |||||||
(128) | BENKO Jakub | 1991 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(130) | JÁNOŠÍKOVÁ Jana | 1987 | FIT-WAY | |||||||
(131) | BUDINSKÁ Eva | 1956 | OÚ Poluvsie pri Prievidzi | |||||||
(132) | FILO Radovan | 1976 | Slovenská republika | |||||||
(133) | KOPÁČ Štefan | 1983 | FIT-WAY | |||||||
(134) | ŠUŠKA Peter | 1965 | Čadca | |||||||
(135) | RUŽBARSKÝ Ján | 1966 | AK Žilina | |||||||
(136) | VALÍČEK Róbert | 1969 | TJ OBAL SERVIS Košice | |||||||
(137) | ŠIROKÝ Patrik | 1978 | Prešov | |||||||
(138) | HODOŇOVÁ Barbora | 1979 | Žilina | |||||||
(139) | SOKOLI Martin | 1977 | VÚ 2790 Žilina | |||||||
(140) | SOBEK Peter | 1978 | VÚ 1005 | |||||||
(141) | PAULEROVÁ Amália | 1960 | KKM Čadca | |||||||
(142) | PAULER Oldřich | 1959 | KKM Čadca | |||||||
(143) | CIENIK Radovan | 1978 | KBL Martin | |||||||
(144) | BIELIK Ivan | 1973 | VšZP Žilina | |||||||
(145) | VERTIGAC Miroslava | 1978 | PS OS SR | |||||||
(146) | RAGAS Juraj | 1981 | VÚ 2370 Martin | |||||||
(147) | JÁTI Richard | 1971 | Raqua | |||||||
(148) | FRKO Juraj | 1976 | Polícia | |||||||
(149) | POLÁČEK Pavol | 1976 | Polícia | |||||||
(150) | ŠIMÍK Pavol | 1989 | Polícia | |||||||
(151) | SÚĽOVEC Michal | 1985 | Polícia | |||||||
(152) | KÁLLAY Mário | 1974 | Polícia | |||||||
(153) | ČVAPEK Ján | 1988 | Polícia | |||||||
(154) | HERMAN Roman | 1967 | KVV Trenčín | |||||||
(155) | MICHALKA Mário | 1967 | KVV Trenčín | |||||||
(156) | KRIVAČKA Vendelín | 1967 | Slovenská republika | |||||||
(157) | MLÁDENEK Miroslav | 1967 | CyS Akadémia P. Sagana | |||||||
(158) | MIČEK Karol | 1956 | CyS Akadémia P. Sagana | |||||||
(159) | KRUTÁKOVÁ Barbora | 1982 | Žilina | |||||||
(160) | ZÁVADSKÁ Alexandra | 2000 | Triatlon Team Žilina | |||||||
(161) | PLÁTKOVÁ Veronika | 1987 | VÚ 2370 Martin | |||||||
(162) | PALKO Andrej | 1979 | VÚ 2370 Martin | |||||||
(163) | LEDNICKÝ Adam | 1999 | Lednické kone | |||||||
(164) | MIKULA Martin | 1991 | Slovenská republika | |||||||
(165) | FAJBÍK Peter | 1976 | Poluvsie | |||||||
(166) | BALÁŽ Roman | 1965 | Baláž EXTREME - TEAM Ostrava | |||||||
(167) | ESENTIEROVÁ Adéla | 1988 | Baláž Exterme Team | |||||||
(168) | BACULA Slavomír | 1969 | KKM Čadca | |||||||
(169) | OCHODNIČAN Miroslav | 1972 | BK Jozefa Gabčíka | |||||||
(170) | ČIBENKA Marek | 1975 | Žilina | |||||||
(171) | KRONOVÁ Andrea | 1978 | Čadca | |||||||
(172) | KRÖN Vladimír | 1977 | Čadca | |||||||
(173) | MEJTSKÝ Michal | 1983 | Martin | |||||||
(174) | CVIČELA Ján | 1956 | Atletický klub Bojničky | |||||||
(175) | KRAJÍČEK Jozef | 1970 | Hlboké nad Váhom | |||||||
(176) | SLANINÁK Peter | 1978 | Čadca | |||||||
(177) | KIRNER Marek | 1996 | Žilina | |||||||
(178) | KIRNER Dominik | 2002 | Žilina | |||||||
(179) | BABČAN Viktor | 1995 | Žilinská univerzita | |||||||
(180) | KINCEL Pavol | 1956 | BS Tatran Turany | |||||||
(181) | SKALA Jozef | 1971 | Saleziáni | |||||||
(182) | MAGDOLEN Marián | 1985 | Žilina | |||||||
(183) | VAVRÍK Michal | 1991 | Žilina | |||||||
(184) | SMREČEK Tomáš | 1984 | Endurance Žilina | |||||||
(185) | MATEJ Tomáš | 1984 | Endurance Žilina | |||||||
(186) | PODSTAVEK Miroslav | 1987 | Vrútky | |||||||
(187) | KOPERNICKÝ Anton | 1971 | Nová Baňa | |||||||
(188) | KVIATKOVSKÝ Peter | 1983 | CIMIC PSYOPS | |||||||
(189) | BEHARKOVÁ Zuzana | 1990 | Endurance Žilina | |||||||
(190) | SVENTEK Ladislav | 1965 | Športový klub polície Čadca | |||||||
(191) | DRAHOVSKÁ Katarína | 1975 | ŠBR Pieštany | |||||||
(192) | SIČOVÁ Jana | 1983 | Slovenská republika | |||||||
(193) | VALACH Michal | 1989 | Slovenská republika | |||||||
(197) | PASZTOR Peter | 1974 | VW Martin | |||||||
(198) | HUDÁKOVÁ Jitka | 1971 | Ďurikam team Trenčín | |||||||
(199) | HUDÁK Juraj | 1973 | VÚ 8116 Trenčín | |||||||
(200) | DODULÍK Miroslav | 1977 | Slovenská republika | |||||||
(201) | VIGLAŠ Marián | 1979 | BK Jozefa Gabčíka | |||||||
(202) | KOVÁČIK Ľuboš | 1966 | Súľov | |||||||
(203) | KOVÁČ Miroslav | 1952 | Trenčín | |||||||
(204) | HALVONÍK Dávid | 1998 | Stará Bystrica | |||||||
(205) | BALOŠÁK Vladimír | 1959 | Stará Bystrica | |||||||
(206) | BALOŠÁKOVÁ Anna | 1961 | Stará Bystrica | |||||||
(207) | REPKOVÁ Monika | 2004 | Stará Bystrica | |||||||
(208) | ŽIŠKOVÁ Petra | 1990 | VÚ 2013 | |||||||
(209) | ŠKOLEKOVÁ Jana | 1979 | VÚ 2013 | |||||||
(210) | BÁLINT Vojto | 1974 | Žilina | |||||||
(211) | KRAJČOVIČOVÁ Barbora | 1981 | Slovenská republika | |||||||
(212) | GÁLIK Miroslav | 1964 | sk1.pspr | |||||||
(213) | ŠIMKO Ivan | 1962 | Slovenská republika | |||||||
(214) | KUPKA Anton | 1976 | KKM Čadca | |||||||
(215) | MITRUŠKA Peter | 1979 | VNT Martin | |||||||
(216) | PACEKOVÁ Zuzana | 1977 | UHL Ružomberok | |||||||
(217) | MIČICA Pavol | 1971 | Žilina | |||||||
(218) | DUGOSZ Andzej | 1978 | Polsko | |||||||
(219) | PIALOVÁ Janka | 1989 | Maratón klub Rajec | |||||||
(220) | PIALA Ján | 1992 | Maratón klub Rajec | |||||||
(221) | BERKY Róbert | 1957 | Prievidza | |||||||
(222) | VRTÁK Jozef | 1952 | Nedožery Brezany | |||||||
(223) | BAŠOVSKÝ Jozef | 1944 | ZTŠČ Baňa Cígeľ | |||||||
(224) | FAŠUNG Peter | 1949 | 3atletik Prievidza | |||||||
(225) | KLUČKA Peter | 1989 | VÚ 1018 Martin | |||||||
(226) | KOLENOVÁ Blanka | 1972 | Háj | |||||||
(227) | CABUKOVÁ Eva | 1976 | Turčianske Teplice | |||||||
(228) | ŠKUTA Tomáš | 1991 | BS Tatran Turany | |||||||
(229) | DEMETER Ján | 1943 | Senné | |||||||
(230) | GROCHALOVÁ Zuzana | 1998 | Slovenská republika | |||||||
(232) | ŠUMPÍK Tibor | 1975 | Towerrunning Slovakia | |||||||
(233) | TALAPKA František | 1971 | S&B Žilina | |||||||
(234) | GATIAL Ivan | 1974 | Pruské | |||||||
(235) | PUPIŠOVÁ Katarína | 1966 | Slovenská republika | |||||||
(236) | LOVEČEK Tomáš | 1978 | Žilina | |||||||
(237) | KUBÁNY Michal | 1980 | Žilina | |||||||
(238) | GREČNÁR Vladimír | 1978 | Brezany | |||||||
(239) | SVITÁK Stanislav | 1950 | AK Žilina | |||||||
(240) | KULLA Róbert | 1987 | KKM Čadca | |||||||
(241) | MARTINEK Pavol | 1944 | Žilina | |||||||
(242) | KOŠÍK Tomáš | 1951 | BK Fastfood Žilina | |||||||
(243) | OLAŠÁK Vladimír | 1965 | Slovenská republika | |||||||
(244) | OLAŠÁK Richard | 1999 | Slovenská republika | |||||||
(245) | KOTRÍKOVÁ Miriam | 1973 | Martin | |||||||
(246) | KOTRÍK Milan | 1968 | Baláž Exterme Team | |||||||
(247) | KLUČKA Ján | 1976 | Nededza | |||||||
(248) | LISKAJ Jozef | 1950 | BS Tatran Turany | |||||||
(249) | WOSIK Daniel | 1980 | RMD Montrail team | |||||||
(250) | ŠČIBRAN Miroslav | 1977 | Sirka a Miza Žilina | |||||||
(251) | DLUGOSZ Frantiszek | 1966 | Mlodow | |||||||
(252) | PAVLÍK Ján | 1954 | HK Iskra Liptovský Mikuláš | |||||||
(253) | HAUSNEROVÁ Liliana | 1977 | Partizán Vrícko | |||||||
(254) | BEDNÁR Martin | 1958 | KMB Žilina | |||||||
(255) | GAŠPER Tomáš | 1989 | Slovenská republika | |||||||
(256) | NOVÁČIK Miroslav | 1987 | VÚ 8009 Martin | |||||||
(257) | HINKA Július | 1990 | BS Tatran Turany | |||||||
(258) | DOJČÁR Juraj ml. | 1985 | BS Tatran Turany | |||||||
(259) | DATKO Jozef | 1984 | BS Tatran Turany | |||||||
(260) | JANDA Jiří | 1969 | Endurance Žilina | |||||||
(261) | KOHÚT Marián | 1979 | ŠKP KBL Martin | |||||||
(262) | THOMKA Ľuboš | 1981 | ŠKP KBL Martin | |||||||
(263) | VASIL Marián | 1965 | Martin | |||||||
(264) | KAŠJAK Michal | 1977 | Finneco team | |||||||
(265) | OLEJÁR Peter | 1979 | Polícia Žilina | |||||||
(266) | JESENSKÝ Ján | 1954 | BS Tatran Turany | |||||||
(267) | ŠILÍKOVÁ Nora | 1967 | BK Sliač | |||||||
(268) | VRBICKÝ Stanislav | 1957 | BK Sliač | |||||||
(269) | HROMADA Vladimír | 1969 | Maratón klub Rajec | |||||||
(270) | STAŠOVÁ Katarína | 1976 | Rajec | |||||||
(271) | GOLIER Boris | 1979 | Rajec | |||||||
(272) | MUTŇANSKÝ Jozef | 1965 | Slovenská republika | |||||||
(273) | DOJČÁR Juraj | 1958 | BS Tatran Turany | |||||||
(274) | HLAVŇA Peter | 1961 | Bystrička | |||||||
(275) | JEŽÍK Pavol | 1969 | BS Tatran Turany | |||||||
(276) | BELIANSKÁ Erika | 1999 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | |||||||
(277) | BELIANSKÝ Stanislav | 1964 | Štiavnik | |||||||
(278) | BAŠISTA Vincent | 1942 | OÚ Demjata | |||||||
(279) | ŠMÁRIK Milan | 1962 | Žilina |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.