9 | 07.10.2017 16:45
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (206) | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | 2:46,82 | 0,241 | 11 | ||
2 | (132) | Atletický club Nové Zámky "B" | Atletický club Nové Zámky | 2:53,16 | 0,213 | 9 | ||
3 | (273) | AK Danica Zvolen "A" | AK Danica Zvolen | 3:00,44 | 0,288 | 8 | ||
4 | (15) | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 3:04,27 | 0,254 | 7 | ||
5 | (82) | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 3:04,88 | 0,178 | 6 | ||
6 | (133) | TJ Olympia Galanta "A" | TJ Olympia Galanta | 3:09,43 | 0,199 | 5 | ||
7 | (164) | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 3:11,58 | 0,119 | 4 | ||
8 | (11) | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "B" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 3:25,36 | 0,223 | 3 | ||
(200) | Atletický club Nové Zámky "C" | Atletický club Nové Zámky | DNF | 0,241 |
Atletický club Nové Zámky "A" | OSTROVSKÝ Martin (2003), VALO Marek (2003), BARTONÍČEK Michal (2003), ŽIAČIK Andrej (2002) |
Atletický club Nové Zámky "B" | LAKTIŠ Jakub (2002), MARX Balázs (2002), MARX Bálint (2002), SRNEC Damián (2003) |
AK Danica Zvolen "A" | CHUDÍK Martin (2002), BABIC Viktor (2002), DOKOUPIL Šimon (2002), HUDEC Miloš (2003) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | CHOVANEC Martin (2005), KUREJ Nicolas (2004), TOKARČÍK Michal (2005), HNATKO Richard (2004) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | BASILE Tommaso (2005), BELLUS Štefan (2002), JURSA Filip (2003), TEDLA Michal (2003) |
TJ Olympia Galanta "A" | HROTKO Patrik (2002), ČMELKA Marko (2004), RÓKA Alex (2004), VLČEK Adam (2002) |
AC Stavbár Nitra "A" | ČERY Matúš (2004), KRŠKA Peter (2002), SEKO Jakub (2003), KOPČEK Jakub (2003) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "B" | DZUBÁK Matej (2005), GUTH Richard (2005), MAJDA Gabriel (2003), VASILEGA Richard (2004) |
Atletický club Nové Zámky "C" | KURUC Mário (2003), LAPSIUK Vladyslav (2002), VETTER Marek (2003), PORADSKÝ Libor (2003) |
Bodovanie po 17 disciplínach | |
---|---|
AK Danica Zvolen | 192 |
Atletický club Nové Zámky | 163 |
TJ Olympia Galanta | 156 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 129,5 |
AC Stavbár Nitra | 106,5 |
AO TJ Slávia STU Bratislava | 58 |
AO Olympia Považská Bystrica | 51 |
AO Akademik TU Košice | 36 |
PDF start list | PDF results
Photo finish
6 | 07.10.2017 16:45
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (206) | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky | 2:46,82 | 0,241 | 11 | ||
2 | (273) | AK Danica Zvolen "A" | AK Danica Zvolen | 3:00,44 | 0,288 | 8 | ||
3 | (15) | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 3:04,27 | 0,254 | 7 | ||
4 | (82) | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 3:04,88 | 0,178 | 6 | ||
5 | (133) | TJ Olympia Galanta "A" | TJ Olympia Galanta | 3:09,43 | 0,199 | 5 | ||
6 | (164) | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra | 3:11,58 | 0,119 | 4 |
Atletický club Nové Zámky "A" | OSTROVSKÝ Martin (2003), VALO Marek (2003), BARTONÍČEK Michal (2003), ŽIAČIK Andrej (2002) |
AK Danica Zvolen "A" | CHUDÍK Martin (2002), BABIC Viktor (2002), DOKOUPIL Šimon (2002), HUDEC Miloš (2003) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | CHOVANEC Martin (2005), KUREJ Nicolas (2004), TOKARČÍK Michal (2005), HNATKO Richard (2004) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | BASILE Tommaso (2005), BELLUS Štefan (2002), JURSA Filip (2003), TEDLA Michal (2003) |
TJ Olympia Galanta "A" | HROTKO Patrik (2002), ČMELKA Marko (2004), RÓKA Alex (2004), VLČEK Adam (2002) |
AC Stavbár Nitra "A" | ČERY Matúš (2004), KRŠKA Peter (2002), SEKO Jakub (2003), KOPČEK Jakub (2003) |
PDF start list | PDF results
Photo finish
3 | 07.10.2017 16:47
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (132) | Atletický club Nové Zámky "B" | Atletický club Nové Zámky | 2:53,16 | 0,213 | 9 | ||
2 | (11) | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "B" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 3:25,36 | 0,223 | 3 | ||
(200) | Atletický club Nové Zámky "C" | Atletický club Nové Zámky | DNF | 0,241 |
Atletický club Nové Zámky "B" | LAKTIŠ Jakub (2002), MARX Balázs (2002), MARX Bálint (2002), SRNEC Damián (2003) |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "B" | DZUBÁK Matej (2005), GUTH Richard (2005), MAJDA Gabriel (2003), VASILEGA Richard (2004) |
Atletický club Nové Zámky "C" | KURUC Mário (2003), LAPSIUK Vladyslav (2002), VETTER Marek (2003), PORADSKÝ Libor (2003) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.