53 | 18.08.2020 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (70) | TATARKOVÁ Nikola | 2009 | Atletický klub ZZO Čadca | 50,07 | |
2 | (38) | GRÄFFINGEROVÁ Hana | 2009 | ŠK Run For Fun Bratislava | 50,78 | |
3 | (503) | SEGÉŇOVÁ Alexandra | 2009 | Naša atletika Bratislava | 50,94 | |
4 | (68) | VALETTE Laura Eva | 2009 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 52,17 | |
5 | (254) | FOGELOVÁ Lea | 2010 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | 52,85 | |
6 | (9) | SLEZÁKOVÁ Regina | 2009 | Atletický klub AC Malacky | 52,99 | |
7 | (183) | KARHANOVA Emma | 2009 | AK AŠK Slávia Trnava | 53,14 | |
8 | (125) | KREPOPOVÁ Natália | 2010 | TJ Družba Piešťany | 53,28 | |
9 | (142) | STACHOVA Alexandra | 2009 | Lesky´s Runners | 53,55 | |
10 | (34) | NIKOLA Kocianová | 2009 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 53,76 | |
11 | (258) | STEJSKALOVÁ Nina | 2009 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | 54,06 | |
12 | (228) | SOTÍKOVÁ Nikol | 2009 | ŠK TRIATLON Pezinok | 54,32 | |
13 | (87) | ŠEVČÍKOVÁ Laura | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 54,56 | |
14 | (90) | SEGEŠOVÁ Agáta | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 54,75 | |
15 | (42) | KALABEROVÁ Nela | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 54,76 | |
16 | (99) | VALIŠOVÁ Lucia | 2010 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 54,83 | |
17 | (251) | BEZÁKOVÁ Zoja | 2010 | ZŠ Chynorany | 55,05 | |
18 | (60) | HUPKOVÁ Stella | 2009 | Atletický oddiel Partizánske | 55,24 | |
19 | (33) | KUNŠTÁROVÁ Lili | 2009 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 55,51 | |
20 | (8) | PAUKOVÁ Lea | 2009 | Atletický klub AC Malacky | 55,98 | |
21 | (504) | MARKOVÁ Karolína | 2009 | Naša atletika Bratislava | 56,68 | |
=22 | (92) | ŠKULTÉTYOVÁ Nela | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 56,92 | |
=22 | (133) | BARTOVÁ Žofia | 2009 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 56,92 | |
24 | (51) | PELIKÁNOVÁ Lara | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 56,97 | |
25 | (221) | ADAMČÍKOVÁ Kristína | 2010 | ŠK TRIATLON Pezinok | 57,45 | |
26 | (204) | MINÁRIKOVÁ Laura | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 57,78 | |
27 | (241) | MRAZOVA Andrejka | 2010 | ZŠ Štúrová Malacky | 57,87 | |
28 | (5) | KOVÁČIKOVÁ Michaela | 2009 | Atletický klub AC Malacky | 58,01 | |
29 | (253) | FOGELOVÁ Nina | 2009 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | 59,75 | |
30 | (263) | SMOLKOVÁ Isabella | 2010 | ZŠ Rakovice - Rakovice - AŠK Trnava | 1:01,62 | |
31 | (144) | ONDRIŠOVÁ Viktória | 2010 | Lesky´s Runners | 1:02,41 | |
32 | (24) | STAŠKOVÁ Zuzana | 2010 | AC Stavbár Nitra | 1:02,50 | |
33 | (212) | ŠKRIPEŇOVÁ Natália | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 1:03,45 | |
34 | (171) | PLAVÚCHOVÁ Zuzana | 2009 | Naša atletika Bratislava | 1:03,87 | |
35 | (62) | RIZMANOVÁ Nina | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 1:04,20 | |
36 | (265) | ČESNEKOVÁ Viktória | 2009 | ZŠ s MŠ Vančurova Trnava, Atletický klub Slávia Trnava | 1:05,38 | |
37 | (196) | KOLLÁROVÁ Karolína | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 1:07,19 | |
38 | (167) | KOVÁČIKOVÁ Tereza | 2009 | Naša atletika Bratislava | 1:07,75 | |
39 | (65) | HANTÁKOVÁ Nikola Mia | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 1:08,65 | |
40 | (127) | RANOSTAJOVÁ Nikol | 2010 | TJ Družba Piešťany | 1:09,88 | |
41 | (192) | ILKÓ Zsófia | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 1:13,19 | |
(27) | PÓČOVÁ Ela | 2009 | AK Mostáreň Brezno | DNS | ||
(189) | ĎURICOVÁ Michaela | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(31) | KATARÍNA Gombárová | 2010 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | DNS | ||
(187) | BELIŠOVÁ Kristýna | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(230) | OČOVANOVÁ Alexandra | 2009 | Školský atletický klub Halič | DNS | ||
(188) | DLUHOŠOVÁ Lucia | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(67) | LOVASOVÁ Natália | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | DNS | ||
(190) | CHARVÁTOVÁ Linda | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(225) | MARKOVÁ Ema | 2009 | ŠK TRIATLON Pezinok | DNS | ||
(510) | HUPKOVÁ Stella | 2009 | Atletický oddiel Partizánske | DNS | ||
(29) | SCHEREROVA Claudia | 2009 | AK Mostáreň Brezno | DNS | ||
(229) | FÍZEĽOVÁ Sára Mária | 2009 | Školský atletický klub Halič | DNS |
6 | 18.08.2020 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (9) | SLEZÁKOVÁ Regina | 2009 | Atletický klub AC Malacky | 52,99 | |
2 | (8) | PAUKOVÁ Lea | 2009 | Atletický klub AC Malacky | 55,98 | |
3 | (5) | KOVÁČIKOVÁ Michaela | 2009 | Atletický klub AC Malacky | 58,01 | |
4 | (24) | STAŠKOVÁ Zuzana | 2010 | AC Stavbár Nitra | 1:02,50 | |
(27) | PÓČOVÁ Ela | 2009 | AK Mostáreň Brezno | DNS | ||
(29) | SCHEREROVA Claudia | 2009 | AK Mostáreň Brezno | DNS |
6 | 18.08.2020 09:02
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (38) | GRÄFFINGEROVÁ Hana | 2009 | ŠK Run For Fun Bratislava | 50,78 | |
2 | (34) | NIKOLA Kocianová | 2009 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 53,76 | |
3 | (42) | KALABEROVÁ Nela | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 54,76 | |
4 | (33) | KUNŠTÁROVÁ Lili | 2009 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 55,51 | |
5 | (51) | PELIKÁNOVÁ Lara | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 56,97 | |
(31) | KATARÍNA Gombárová | 2010 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | DNS |
6 | 18.08.2020 09:04
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (70) | TATARKOVÁ Nikola | 2009 | Atletický klub ZZO Čadca | 50,07 | |
2 | (68) | VALETTE Laura Eva | 2009 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 52,17 | |
3 | (60) | HUPKOVÁ Stella | 2009 | Atletický oddiel Partizánske | 55,24 | |
4 | (62) | RIZMANOVÁ Nina | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 1:04,20 | |
5 | (65) | HANTÁKOVÁ Nikola Mia | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 1:08,65 | |
(67) | LOVASOVÁ Natália | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | DNS |
6 | 18.08.2020 09:06
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (125) | KREPOPOVÁ Natália | 2010 | TJ Družba Piešťany | 53,28 | |
2 | (87) | ŠEVČÍKOVÁ Laura | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 54,56 | |
3 | (90) | SEGEŠOVÁ Agáta | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 54,75 | |
4 | (99) | VALIŠOVÁ Lucia | 2010 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 54,83 | |
5 | (92) | ŠKULTÉTYOVÁ Nela | 2010 | Atletický oddiel Partizánske | 56,92 | |
6 | (127) | RANOSTAJOVÁ Nikol | 2010 | TJ Družba Piešťany | 1:09,88 |
6 | 18.08.2020 09:08
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (183) | KARHANOVA Emma | 2009 | AK AŠK Slávia Trnava | 53,14 | |
2 | (142) | STACHOVA Alexandra | 2009 | Lesky´s Runners | 53,55 | |
3 | (133) | BARTOVÁ Žofia | 2009 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 56,92 | |
4 | (144) | ONDRIŠOVÁ Viktória | 2010 | Lesky´s Runners | 1:02,41 | |
5 | (171) | PLAVÚCHOVÁ Zuzana | 2009 | Naša atletika Bratislava | 1:03,87 | |
6 | (167) | KOVÁČIKOVÁ Tereza | 2009 | Naša atletika Bratislava | 1:07,75 |
6 | 18.08.2020 09:10
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (196) | KOLLÁROVÁ Karolína | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 1:07,19 | |
2 | (192) | ILKÓ Zsófia | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 1:13,19 | |
(189) | ĎURICOVÁ Michaela | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(187) | BELIŠOVÁ Kristýna | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(188) | DLUHOŠOVÁ Lucia | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(190) | CHARVÁTOVÁ Linda | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS |
6 | 18.08.2020 09:12
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (228) | SOTÍKOVÁ Nikol | 2009 | ŠK TRIATLON Pezinok | 54,32 | |
2 | (221) | ADAMČÍKOVÁ Kristína | 2010 | ŠK TRIATLON Pezinok | 57,45 | |
3 | (204) | MINÁRIKOVÁ Laura | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 57,78 | |
4 | (212) | ŠKRIPEŇOVÁ Natália | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 1:03,45 | |
(225) | MARKOVÁ Ema | 2009 | ŠK TRIATLON Pezinok | DNS | ||
(229) | FÍZEĽOVÁ Sára Mária | 2009 | Školský atletický klub Halič | DNS |
6 | 18.08.2020 09:14
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (254) | FOGELOVÁ Lea | 2010 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | 52,85 | |
2 | (258) | STEJSKALOVÁ Nina | 2009 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | 54,06 | |
3 | (251) | BEZÁKOVÁ Zoja | 2010 | ZŠ Chynorany | 55,05 | |
4 | (241) | MRAZOVA Andrejka | 2010 | ZŠ Štúrová Malacky | 57,87 | |
5 | (253) | FOGELOVÁ Nina | 2009 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | 59,75 | |
(230) | OČOVANOVÁ Alexandra | 2009 | Školský atletický klub Halič | DNS |
5 | 18.08.2020 09:16
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (503) | SEGÉŇOVÁ Alexandra | 2009 | Naša atletika Bratislava | 50,94 | |
2 | (504) | MARKOVÁ Karolína | 2009 | Naša atletika Bratislava | 56,68 | |
3 | (263) | SMOLKOVÁ Isabella | 2010 | ZŠ Rakovice - Rakovice - AŠK Trnava | 1:01,62 | |
4 | (265) | ČESNEKOVÁ Viktória | 2009 | ZŠ s MŠ Vančurova Trnava, Atletický klub Slávia Trnava | 1:05,38 | |
(510) | HUPKOVÁ Stella | 2009 | Atletický oddiel Partizánske | DNS |
We are using sports information system AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.