PDF štartovná listina | PDF výsledky
58 | 27.06.2019 10:15
1 | (227) | BUCHEL Štefan | 2002 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 09:45:00 | |||||
2 | (240) | ŠINDELÁŘ Jan | 2002 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 09:46:00 | |||||
3 | (267) | JANOŠ Matyáš | 2001 | Team Dukla Praha | 09:47:00 | |||||
4 | (260) | HOFMEISTER Adam | 2001 | ROMAN KREUZIGER CYCLING ACADEMY | 09:48:00 | |||||
5 | (242) | ZÁTOPEK Jan | 2001 | TJ Sigma Hranice | 09:49:00 | |||||
6 | (261) | VITNER David | 2001 | ROMAN KREUZIGER CYCLING ACADEMY | 09:50:00 | |||||
7 | (254) | ČÍŽEK Vojtěch | 2002 | TJ Stadion Louny | 09:51:00 | |||||
8 | (248) | HRDLIČKA Aleš | 2002 | Mapei Merida Kaňkovský | 09:52:00 | |||||
9 | (259) | LIŠKA Marek | 2001 | ROMAN KREUZIGER CYCLING ACADEMY | 09:53:00 | |||||
10 | (257) | SMÉKAL René | 2001 | TUFO PARDUS Prostějov | 09:54:00 | |||||
11 | (253) | VOLF Martin | 2002 | ROMAN KREUZIGER CYCLING ACADEMY | 09:55:00 | |||||
12 | (268) | MIKLOVIČ Jakub | 2001 | SportRaces Isaac Team | 09:56:00 | |||||
13 | (234) | BOUČEK Jakub | 2001 | RBB Invest Force Cycling Team | 09:57:00 | |||||
14 | (247) | KŘENEK Adam | 2001 | TJ Favorit Brno | 09:58:00 | |||||
15 | (241) | MÜLLER Maxim | 2001 | TUFO PARDUS Prostějov | 09:59:00 | |||||
16 | (233) | KOPELENT David | 2002 | RBB Invest Force Cycling Team | 10:00:00 | |||||
17 | (266) | KOMÍNEK Luboš | 2001 | Team Dukla Praha | 10:01:00 | |||||
18 | (251) | DANĚK Jakub | 2002 | IVARCS - AUTHOR TEAM | 10:02:00 | |||||
19 | (243) | KOLAŘÍK Lukáš | 2001 | TUFO PARDUS Prostějov | 10:03:00 | |||||
20 | (265) | VOLTR Martin | 2001 | Team Dukla Praha | 10:04:00 | |||||
21 | (263) | REH Antonín | 2001 | Kovo Praha | 10:05:00 | |||||
22 | (269) | FIGALLA Michal | 2001 | Cyklo tým Horní Bludovice | 10:06:00 | |||||
23 | (235) | ČEKAL Josef | 2002 | RBB Invest Force Cycling Team | 10:07:00 | |||||
24 | (236) | STOČEK Bruno | 2001 | IVARCS - AUTHOR TEAM | 10:08:00 | |||||
25 | (249) | BREDLER Matyáš | 2002 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 10:09:00 | |||||
26 | (244) | ŘEHA Filip | 2001 | FORRCE TEAM JESENÍK | 10:10:00 | |||||
27 | (245) | RUNT Lukáš | 2001 | SportRaces Isaac Team | 10:11:00 | |||||
28 | (258) | HNÍK Jakub | 2001 | TUFO PARDUS Prostějov | 10:12:00 | |||||
29 | (255) | BITTNER Pavel | 2002 | Mapei Merida Kaňkovský | 10:13:00 | |||||
30 | (262) | ŤOUPALÍK Jakub | 2001 | Cycling Academy Tabor | 10:14:00 | |||||
31 | (201) | MELIŠ Erik | 2002 | CK EPIC Dohňany | 10:30:00 | |||||
32 | (203) | PAPCUN Florián | 2002 | PROefekt Košice | 10:31:00 | |||||
33 | (202) | PIGA Tomáš | 2002 | CKM Poprad | 10:32:00 | |||||
34 | (230) | KASZYCKI Kamil | 2001 | PROefekt Košice | 10:33:00 | |||||
35 | (229) | REBRO Alex | 2002 | PROefekt team | 10:34:00 | |||||
36 | (228) | ADAMOV Jakub | 2001 | ŠK Železiarne Podbrezová a.s. | 10:35:00 | |||||
37 | (226) | JANÍČEK Michal | 2001 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 10:36:00 | |||||
38 | (225) | HELCMANOVSKÝ Daniel | 2002 | PROefekt Košice | 10:37:00 | |||||
39 | (224) | FROLEK Ladislav | 2002 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 10:38:00 | |||||
40 | (223) | LÁVEČKA Matúš | 2002 | CK KARPATY Smolenice | 10:39:00 | |||||
41 | (222) | BARCÍK Jakub | 2002 | CYKLO SPIŠ | 10:40:00 | |||||
42 | (221) | PIGA Matej | 2002 | CKM Poprad | 10:41:00 | |||||
43 | (220) | JENČUŠ Jakub | 2001 | PROefekt Košice | 10:42:00 | |||||
44 | (218) | VAVRINEC Vladimír | 2001 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 10:43:00 | |||||
45 | (217) | KAMENSKÝ Tomáš | 2001 | MŠK Žiar n.Hronom - Cyklistický klub | 10:44:00 | |||||
46 | (216) | PILIARKIN Timotej | 2002 | ŠK Železiarne Podbrezová a.s. | 10:45:00 | |||||
47 | (213) | HODÁS Jakub | 2001 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 10:46:00 | |||||
48 | (214) | MERTA Filip | 2002 | CYKLO SPIŠ | 10:47:00 | |||||
49 | (215) | PATAY Adrian | 2002 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 10:48:00 | |||||
50 | (212) | SIKORA Dávid | 2001 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 10:49:00 | |||||
51 | (211) | ZELINA Andrej | 2001 | MŠK Žiar n.Hronom - Cyklistický klub | 10:50:00 | |||||
52 | (210) | LOHINSKÝ Filip | 2002 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 10:51:00 | |||||
53 | (209) | ROVDER Pavol | 2001 | CYKLO SPIŠ | 10:52:00 | |||||
54 | (208) | VANČO Tobias | 2002 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 10:53:00 | |||||
55 | (207) | NAGY Simon | 2001 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 10:54:00 | |||||
56 | (206) | BANIAR Matúš | 2001 | MŠK Žiar n.Hronom - Cyklistický klub | 10:55:00 | |||||
57 | (205) | GAJDULA Marek | 2001 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 10:56:00 | |||||
58 | (204) | KRAMARČÍK Pavol | 2001 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 10:57:00 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.