Diaľka - Starší žiaci | Records | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 688 | -0,5 | BENDA Andrej | Slávia SVŠT Bratislava | SVK | 04.06.1990 | Schwechat |
Líder | 46,00 | AK Danica Zvolen | SVK | 29.04.2017 | Dubnica nad Váhom |
12 | 10.09.2017 12:45
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HRIŇ Adam | 2002 | AK Danica Zvolen | 620 | 11 | ||
2 | BELÁŇ Juraj | 2002 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 529 | 9 | ||
3 | HLETKO Martin | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 515 | 8 | ||
4 | RÁZGA Patrik | 2003 | CVČ Liptovský Mikuláš | 489 | 7 | ||
5 | GRIEŠ Matúš | 2002 | CVČ Liptovský Mikuláš | 481 | 6 | ||
6 | HVOLKA Jozef | 2002 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 481 | 5 | ||
7 | BAČÍK Michal | 2005 | Športový klub polície Žilina | 439 | PB | 4 | |
8 | DANIHLÍK Andrej | 2004 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 429 | 3 | ||
9 | HODŽA Michal | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 417 | 2 | ||
10 | LUKA David | 2004 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 413 | 1 | ||
11 | HUSENICA Marek | 2005 | MŠk Žiar nad Hronom | 368 | |||
12 | BEDECS Samuel | 2005 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 365 |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HRIŇ Adam | 581 / +0,8 | 567 / +1,7 | 620 / +1,4 | 610 / +0,1 | 614 / +1,4 | 587 / +1,7 | |
BELÁŇ Juraj | 529 / +1,0 | 517 / +0,2 | 523 / +0,5 | x | 527 / +1,5 | 518 / +1,5 | |
HLETKO Martin | 515 / +0,5 | x | 491 / +1,3 | 496 / +0,6 | 503 / +1,2 | 504 / +1,3 | |
RÁZGA Patrik | 476 / +1,2 | 473 / +0,8 | 489 / +0,4 | 489 / +0,4 | x | 482 / +1,4 | |
GRIEŠ Matúš | 473 / +0,3 | 481 / +0,3 | 462 / +1,3 | x | 447 / +1,2 | 447 / +1,2 | |
HVOLKA Jozef | x | 481 / +0,2 | - | x | - | - | |
BAČÍK Michal | 436 / +1,4 | 434 / +0,7 | 430 / +1,3 | x | 439 / +1,6 | 431 / +1,5 | |
DANIHLÍK Andrej | 429 / +0,5 | 390 / +1,2 | 381 / +1,2 | - | - | ||
HODŽA Michal | 417 / +0,2 | 302 / +0,8 | 379 / +1,4 | ||||
LUKA David | 388 / +0,1 | 403 / +0,9 | 413 / +1,2 | ||||
HUSENICA Marek | 368 / +1,5 | 367 / +0,1 | 331 / +0,1 | ||||
BEDECS Samuel | 356 / +1,0 | 340 / +0,4 | 365 / +1,5 |
Bodovanie po 8 disciplínach | |
---|---|
AK Danica Zvolen | 91 |
AO Olympia Považská Bystrica | 69 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 63 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 49 |
Atletický klub ZTS Martin | 40 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 32 |
ŠK mesta Dudince | 17 |
TJ Orava Dolný Kubín | 17 |
AK Mostáreň Brezno | 15 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 13 |
Športový klub polície Žilina | 4 |
We are using sports information system AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.