Login
SK
HU
EN
Toggle navigation
Home
Entries
Events
Series
Stats
Records
Leads
Top lists
Club top lists
Competitor stats
Contact
2. a 3. kolo VIESSMANN – pohár biatlone 2023-2024
Osrblie 10.02.2024 - 11.02.2024
Stats
Toggle Dropdown
Time schedule
Propositions
Start list
Results
Series
10.02.2024
11.02.2024
Official
Rýchlostné preteky 0,5 km
Žiaci prípravka-PŽci
Official
Rýchlostné preteky 0,5 km
Žiačky prípravka-PŽky
Official
Rýchlostné preteky 2km
Žiaci-ŽciA
Official
Rýchlostné preteky 2km
Žiačky-ŽkyA
Official
Rýchlostné preteky 3km LL 75
Žiaci-ŽciB
Official
Rýchlostné preteky 3km LL 75
Žiačky-ŽkyB
Official
Rýchlostné preteky 4,5km LS 75
Žiaci-ŽciC
Official
Rýchlostné preteky 4,5km LS 75
Žiačky-ŽkyC
Official
Rýchlostné preteky 6km LS 150
Dorastenci-DiA
Official
Rýchlostné preteky 6km LS 150
Dorastenky-DyA
Official
Rýchlostné preteky 7,5km LS 150
Dorastenci-DiB
Official
Rýchlostné preteky 6km LS 150
Dorastenky-DyB
Official
Rýchlostné preteky 10km LS 150
Juniori-Ji
Official
Rýchlostné preteky 7,5km LS 150
Juniorky-Jy
Official
Rýchlostné preteky 10km LS 150
Muži-MiA
Official
Rýchlostné preteky 7,5km LS 150
Ženy-ŽyA
Official
Rýchlostné preteky 6km LS 150
Muži-MiB
Official
Rýchlostné preteky 4,5km LS 150
Ženy-ŽyB
Official
Rýchlostné preteky 6km LS 150
Muži-MiC
10.02.2024 10:45 - 11.02.2024 13:19
Start list
Results
Splits
Bodovanie biatlon (sumár kasper bodov) - Žiačky-B (12-13)
Records
Líder
196,10
PANČÍKOVÁ Paulína
KB Čierny Balog
SVK
13.01.2024
Osrblie
Start list
Preteky obratnosti 0,7 km L - Žiačky-ŽkyB
PDF start list
|
PDF results
28 |
11.02.2024 10:24
(78)
ADAMOVÁ Amália
2011
TJ Tatran Hybe
10:24:00
(79)
BELIŠOVÁ Viktória
2011
Foxteam klub biatlonu Prešov
10:24:30
(80)
ŠKARBOVÁ Nela
2012
KB Vyhne
10:25:00
(81)
KUPCOVÁ Vivien
2012
KB Čierny Balog
10:25:30
(83)
KOUDELOVÁ Aneta
2012
Fan klub biatlonu
10:26:00
(84)
BAJČIČÁKOVÁ Ema
2011
Race team Bajčičák
10:26:30
(85)
MIŠKUFOVÁ Nela
2011
Biatlon ŠK Prešov
10:27:00
(86)
HUDECOVÁ Lenka
2011
KB Magnezit Revúca
10:27:30
(87)
TOMAŠKOVÁ Petra
2012
ŠK BLaB Ružomberok
10:28:00
(88)
GONDOVÁ Lucia
2011
KB Valaská - Osrblie
10:28:30
(89)
JAROŠČÁKOVÁ Dominika
2012
ŠK BLaB Ružomberok
10:29:00
(90)
FRAŇOVÁ Lilou
2011
Fan klub biatlonu
10:29:30
(91)
VAJSOVÁ Ela
2012
ŠK Biathlon Mania
10:30:00
(92)
KURTÍKOVÁ Alica
2011
KB Valaská - Osrblie
10:30:30
(93)
DOMINIKOVÁ Simona
2011
KB Valaská - Osrblie
10:31:00
(94)
RUSNÁKOVÁ Laura
2012
KB Valaská - Osrblie
10:31:30
(95)
SENDERÁKOVÁ Bianka
2011
Biatlon ŠK Prešov
10:32:00
(96)
KEPKOVÁ Hana
2012
ŠK Biathlon Mania
10:32:30
(97)
KOCÚROVÁ Ella
2011
ŠKP Čadca
10:33:00
(98)
MITTEROVÁ Emma
2011
ŠK Biathlon Mania
10:33:30
(99)
PANČÍKOVÁ Paulína
2011
KB Čierny Balog
10:34:00
(100)
LEŠTÁKOVÁ Nela
2012
ŠK Biathlon Mania
10:34:30
(101)
KLEBERCOVÁ Gréta
2012
ŠKP Bratislava
10:35:00
(102)
CESNEKOVÁ Terézia
2011
Športový klub polície Žilina
10:35:30
(103)
MACEÁŠIKOVÁ Saša
2012
ŠKP Čadca
10:36:00
(104)
ZEMKOVÁ Gabriela
2012
KB Čierny Balog
10:36:30
(105)
BACHRATÁ Michaela
2011
KB Valaská - Osrblie
10:37:00
(106)
JANČOVÁ Zuzana
2011
Klub biatlonu Predajná
10:37:30
×
Súťaž
výsledky +
VIESSMANN pohár v biatlone 2023/2024
Banská Bystrica 29.12.2023 - 11.03.2024
výsledky +
Strelecký pohár v zimnom biatlone 2023/2024
Banská Bystrica 29.12.2023 - 11.03.2024