86 | 28.06.2021 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (528) | MICHALOVIČ Matias | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 42.00 | |
2 | (731) | MIKULA Adam | 2010 | MŠK Námestovo | 37.75 | |
3 | (525) | IŠUNIN Marek | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 33.24 | |
4 | (595) | BÚCI Marek | 2010 | ŠK TRIATLON Pezinok | 33.09 | |
5 | (645) | VALACH Samuel | 2010 | Pohybko Sereď | 33.05 | |
6 | (531) | NEHYBA Šimon | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 32.63 | |
7 | (647) | VYDARENÝ Dárius | 2011 | Pohybko Sereď | 31.48 | |
8 | (862) | SCHMIDT Peter | 2011 | ZŠ sv. J. Pavla II Bratislava - Vajnory | 29.73 | |
9 | (751) | GRYGERA Richard | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 29.66 | |
10 | (561) | ĎURIŠ Martin | 2010 | AC Stavbár Nitra | 29.29 | |
11 | (396) | VRTÍK Luděk | 2010 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 28.98 | |
12 | (439) | STREŠKA Filip | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 28.74 | |
13 | (861) | MIHAĽOV Boris | 2010 | ZŠ sv. J. Pavla II Bratislava - Vajnory | 28.61 | |
14 | (557) | BOŠANSKÝ Nicolas | 2010 | AC Stavbár Nitra | 28.53 | |
15 | (493) | ROZLOŽNIK Matias | 2010 | Naša atletika Bratislava | 28.23 | |
16 | (522) | HABA Krištof | 2011 | Atletický klub AC Malacky | 28.20 | |
17 | (419) | JANČO Jakub | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 27.60 | |
18 | (382) | KOLLÁR Matej | 2011 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 27.28 | |
19 | (675) | OLLÉ Viktor | 2010 | Atletika JOJO Lamač | 27.23 | |
20 | (376) | GARAJ Lukáš | 2010 | AK Inter-SC Bratislava | 27.15 | |
21 | (381) | HRUŠOVSKÝ Matteo | 2011 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 26.56 | |
22 | (550) | JANEC Alex | 2011 | AO TJ Spartak Myjava | 25.96 | |
23 | (568) | HVOZDÍK Juraj | 2011 | AC Stavbár Nitra | 25.87 | |
24 | (750) | GRYGERA Michal | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 25.70 | |
25 | (608) | BREŽNÝ Matej | 2010 | TJ Družba Piešťany | 25.63 | |
26 | (558) | BUDAY Kristián | 2010 | AC Stavbár Nitra | 244.45 | |
27 | (435) | POLKAN Leon | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 24.10 | |
28 | (459) | BEZÁK Marcus | 2010 | Naša atletika Bratislava | 24.04 | |
29 | (458) | BEZÁK Alex | 2010 | Naša atletika Bratislava | 23.97 | |
30 | (569) | KOMÁRŇANSKÝ Roman | 2010 | AC Stavbár Nitra | 23.93 | |
=31 | (630) | BEŇO Šimon | 2010 | Pohybko Sereď | 23.15 | |
=31 | (478) | KRÁĽOVIČ Marco | 2010 | Naša atletika Bratislava | 23.15 | |
=33 | (631) | DANIHLÍK Adam | 2010 | Pohybko Sereď | 23.13 | |
=33 | (725) | PILKA David | 2011 | Modra | 23.13 | |
35 | (671) | CIBUĽA Tomáš | 2010 | Atletika JOJO Lamač | 23.02 | |
36 | (572) | KOŠARIŠŤAN Dávid | 2011 | AC Stavbár Nitra | 22.67 | |
37 | (450) | BELÁK Albert | 2011 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 22.47 | |
38 | (411) | TRUCHLÍK Tomáš | 2011 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 21.87 | |
39 | (581) | NAGY Dominik | 2011 | AC Stavbár Nitra | 21.43 | |
40 | (793) | VOJTEK Kristián | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 20.91 | |
41 | (789) | ŠKRIPEŇ Vilko | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 20.82 | |
42 | (670) | ADAMOVIČ Matej | 2010 | Atletika JOJO Lamač | 20.52 | |
43 | (485) | PETRO Maximilián | 2010 | Naša atletika Bratislava | 20.28 | |
44 | (388) | ĽACH Goran | 2011 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 19.83 | |
45 | (605) | VOSKÁR Matej | 2010 | ŠK TRIATLON Pezinok | 19.77 | |
46 | (582) | PECIAR Teo | 2011 | AC Stavbár Nitra | 19.58 | |
47 | (635) | FORGÁČ Damián | 2011 | Pohybko Sereď | 19.05 | |
=48 | (835) | MICHÁLEK Ondrej | 2011 | ZŠ Karloveská Bratislava | 18.35 | |
=48 | (665) | PECHO Oliver | 2010 | Detská a mládežnícka atletika Stará Turá | 18.35 | |
50 | (772) | MINÁR Matúš | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 18.12 | |
51 | (676) | SASINEK Michal | 2011 | Atletika JOJO Lamač | 18.07 | |
52 | (472) | HORVÁTH Theodor | 2011 | Naša atletika Bratislava | 17.60 | |
53 | (726) | PILKA Filip | 2011 | Modra | 17.44 | |
54 | (762) | LUKÁČ Gabriel | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 17.35 | |
55 | (857) | CIDORÍK Marek | 2011 | ZŠ sv. J. Pavla II Bratislava - Vajnory | 17.05 | |
56 | (591) | UŽÁK Dávid | 2011 | AC Stavbár Nitra | 16.57 | |
57 | (544) | CIBULKA Richard | 2011 | AO TJ Spartak Myjava | 16.23 | |
58 | (370) | HUŠEK Richard | 2010 | AK Borský Svätý Jur | 15.23 | |
59 | (763) | MADANI Bardia | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 14.91 | |
60 | (841) | KRATKA Viktor | 2011 | ZŠ Karloveská Bratislava | 14.88 | |
61 | (684) | MELICHAR Maxim | 2010 | 3klub Šamorín | 14.52 | |
62 | (585) | REBEJ Matúš | 2011 | AC Stavbár Nitra | 14.46 | |
63 | (570) | KÓŇA Šimon | 2011 | AC Stavbár Nitra | 13.22 | |
64 | (510) | IGENYES Lucas | 2010 | Lesky´s runners | 13.00 | |
65 | (609) | HABERERN Daniel | 2011 | TJ Družba Piešťany | 12.30 | |
66 | (761) | KUBIS Peter | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | 12.22 | |
67 | (583) | PETRÁŠ Patrik | 2011 | AC Stavbár Nitra | 10.92 | |
68 | (615) | VAILING Teodor | 2011 | TJ Družba Piešťany | 9.08 | |
69 | (492) | REVAY Simon | 2011 | Naša atletika Bratislava | 8.60 | |
(843) | FARKAŠ David | 2011 | ZŠ Kúty | DNS | ||
(417) | GADOMSKÝ Jakub | 2011 | ŠK Run For Fun Bratislava | DNS | ||
(844) | GALBA Dan | 2011 | ZŠ Kúty | DNS | ||
(802) | JAMBRICH Richard | 2011 | SŠ SV. Rodiny Gercenova Bratislava | DNS | ||
(755) | KANABA Alex | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(424) | KLEŠTINEC Tomáš | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | DNS | ||
(847) | KOTEK Daniel | 2011 | ZŠ Kúty | DNS | ||
(521) | KOVÁČ Jakub | 2011 | ZŠ Karloveská Bratislava | DNS | ||
(694) | MINAŘÍK Tomáš | 2010 | - | DNS | ||
(808) | SCHIMPL Michal | 2010 | SŠ SV. Rodiny Gercenova Bratislava | DNS | ||
(820) | SLUČIAK Filip | 2010 | SŠI Hrdličkova Bratislava | DNS | ||
(786) | STANO Tomáš | 2010 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(614) | SÝKORA Denis | 2010 | TJ Družba Piešťany | DNS | ||
(502) | ŠVAJDA Leonard | 2010 | Naša atletika Bratislava | DNS | ||
(708) | VALUŠKA Daniel | 2010 | FK Rača | DNS | ||
(792) | VOJTEK Juraj | 2011 | Spojená škola Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(825) | VÖRÖS Jozef | 2010 | SŠI Hrdličkova Bratislava | DNS |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
(528) | MICHALOVIČ Matias | 42.00 | |||||
(731) | MIKULA Adam | 37.75 | |||||
(525) | IŠUNIN Marek | 33.24 | |||||
(595) | BÚCI Marek | 33.09 | |||||
(645) | VALACH Samuel | 33.05 | |||||
(531) | NEHYBA Šimon | 32.63 | |||||
(647) | VYDARENÝ Dárius | 31.48 | |||||
(862) | SCHMIDT Peter | 29.73 | |||||
(751) | GRYGERA Richard | 29.66 | |||||
(561) | ĎURIŠ Martin | 29.29 | |||||
(396) | VRTÍK Luděk | 28.98 | |||||
(439) | STREŠKA Filip | 28.74 | |||||
(861) | MIHAĽOV Boris | 28.61 | |||||
(557) | BOŠANSKÝ Nicolas | 28.53 | |||||
(493) | ROZLOŽNIK Matias | 28.23 | |||||
(522) | HABA Krištof | 28.20 | |||||
(419) | JANČO Jakub | 27.60 | |||||
(382) | KOLLÁR Matej | 27.28 | |||||
(675) | OLLÉ Viktor | 27.23 | |||||
(376) | GARAJ Lukáš | 27.15 | |||||
(381) | HRUŠOVSKÝ Matteo | 26.56 | |||||
(550) | JANEC Alex | 25.96 | |||||
(568) | HVOZDÍK Juraj | 25.87 | |||||
(750) | GRYGERA Michal | 25.70 | |||||
(608) | BREŽNÝ Matej | 25.63 | |||||
(558) | BUDAY Kristián | 244.45 | |||||
(435) | POLKAN Leon | 24.10 | |||||
(459) | BEZÁK Marcus | 24.04 | |||||
(458) | BEZÁK Alex | 23.97 | |||||
(569) | KOMÁRŇANSKÝ Roman | 23.93 | |||||
(630) | BEŇO Šimon | 23.15 | |||||
(478) | KRÁĽOVIČ Marco | 23.15 | |||||
(631) | DANIHLÍK Adam | 23.13 | |||||
(725) | PILKA David | 23.13 | |||||
(671) | CIBUĽA Tomáš | 23.02 | |||||
(572) | KOŠARIŠŤAN Dávid | 22.67 | |||||
(450) | BELÁK Albert | 22.47 | |||||
(411) | TRUCHLÍK Tomáš | 21.87 | |||||
(581) | NAGY Dominik | 21.43 | |||||
(793) | VOJTEK Kristián | 20.91 | |||||
(789) | ŠKRIPEŇ Vilko | 20.82 | |||||
(670) | ADAMOVIČ Matej | 20.52 | |||||
(485) | PETRO Maximilián | 20.28 | |||||
(388) | ĽACH Goran | 19.83 | |||||
(605) | VOSKÁR Matej | 19.77 | |||||
(582) | PECIAR Teo | 19.58 | |||||
(635) | FORGÁČ Damián | 19.05 | |||||
(835) | MICHÁLEK Ondrej | 18.35 | |||||
(665) | PECHO Oliver | 18.35 | |||||
(772) | MINÁR Matúš | 18.12 | |||||
(676) | SASINEK Michal | 18.07 | |||||
(472) | HORVÁTH Theodor | 17.60 | |||||
(726) | PILKA Filip | 17.44 | |||||
(762) | LUKÁČ Gabriel | 17.35 | |||||
(857) | CIDORÍK Marek | 17.05 | |||||
(591) | UŽÁK Dávid | 16.57 | |||||
(544) | CIBULKA Richard | 16.23 | |||||
(370) | HUŠEK Richard | 15.23 | |||||
(763) | MADANI Bardia | 14.91 | |||||
(841) | KRATKA Viktor | 14.88 | |||||
(684) | MELICHAR Maxim | 14.52 | |||||
(585) | REBEJ Matúš | 14.46 | |||||
(570) | KÓŇA Šimon | 13.22 | |||||
(510) | IGENYES Lucas | 13.00 | |||||
(609) | HABERERN Daniel | 12.30 | |||||
(761) | KUBIS Peter | 12.22 | |||||
(583) | PETRÁŠ Patrik | 10.92 | |||||
(615) | VAILING Teodor | 9.08 | |||||
(492) | REVAY Simon | 8.60 |
We are using sports information system AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.