25 | 06.06.2017 11:10
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | JANÍČEK Adam | 2002 | ZŠ s MŠ Lysá pod Makytou | 2:53,83 | |
2 | HRUBO Boris | 2002 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 2:57,40 | |
3 | HIADLOVSKÝ Tadeáš | 2003 | ZŠ Tematínska Nové Mesto nad Váhom | 2:57,68 | |
4 | MACHARA Denis | 2001 | ZŠ s MŠ Slatina nad Bebravou | 2:57,89 | |
5 | KRAHULEC Tomáš | 2003 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 2:59,31 | |
6 | GATIAL Samuel | 2002 | ZŠ Malonecpalská Prievidza | 3:00,07 | |
7 | RUČKA Philipp Charles | 2002 | ZŠ V. Beniaka s MŠ Chynorany | 3:00,27 | |
8 | ŠADLÁK Andrej | 2001 | ZŠ Školská Považská Bystrica | 3:00,49 | |
9 | ŠLOSÁRIK Ján | 2001 | Športové gymnázium Trenčín | 3:08,91 | |
10 | HARANT Andrej | 2001 | ZŠ Školská Považská Bystrica | 3:08,94 | |
11 | SEPAHYAR Mykel | 2002 | ZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad Váhom | 3:11,13 | |
12 | FRAŇO Andreas | 2003 | ZŠ Komenského Bánovce nad Bebravou | 3:11,81 | |
13 | ČERVENÝ Samuel | 2004 | Športové gymnázium Trenčín | 3:12,20 | |
14 | KREBES Matej | 2001 | SŠ Nitrianske Pravno | 3:12,53 | |
15 | HANZEL Adam | 2002 | SŠ Nitrianske Pravno | 3:13,72 | |
16 | FUREK Erik | 2003 | ZŠ V. Beniaka s MŠ Chynorany | 3:15,74 | |
17 | CICKO Matúš | 2002 | SŠ Nitrianske Pravno | 3:19,80 | |
18 | PUCHÝ Matej | 2001 | ZŠ ŠST Čachtice | 3:20,77 | |
19 | VIDO Samuel | 2002 | ZŠ ŠST Čachtice | 3:24,07 | |
20 | OBERT Samuel | 2003 | ZŠ s MŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 3:25,14 | |
21 | VALJENT Lukáš | 2002 | ZŠ Komenského Bánovce nad Bebravou | 3:26,41 | |
22 | FEDOR Martin | 2001 | ZŠ Školská Považská Bystrica | 3:44,56 | |
23 | BIČAN Michal | 2004 | ZŠ s MŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 3:49,32 | |
24 | JOBB Jakub | 2004 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 3:53,01 | |
HULKA Alex | 2006 | ZŠ Brezová pod Bradlom | DNF |
12 | 06.06.2017 11:10
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | HRUBO Boris | 2002 | ZŠ SNP Považská Bystrica | 2:57,40 | |
2 | HIADLOVSKÝ Tadeáš | 2003 | ZŠ Tematínska Nové Mesto nad Váhom | 2:57,68 | |
3 | GATIAL Samuel | 2002 | ZŠ Malonecpalská Prievidza | 3:00,07 | |
4 | HARANT Andrej | 2001 | ZŠ Školská Považská Bystrica | 3:08,94 | |
5 | FRAŇO Andreas | 2003 | ZŠ Komenského Bánovce nad Bebravou | 3:11,81 | |
6 | ČERVENÝ Samuel | 2004 | Športové gymnázium Trenčín | 3:12,20 | |
7 | HANZEL Adam | 2002 | SŠ Nitrianske Pravno | 3:13,72 | |
8 | FUREK Erik | 2003 | ZŠ V. Beniaka s MŠ Chynorany | 3:15,74 | |
9 | CICKO Matúš | 2002 | SŠ Nitrianske Pravno | 3:19,80 | |
10 | FEDOR Martin | 2001 | ZŠ Školská Považská Bystrica | 3:44,56 | |
11 | BIČAN Michal | 2004 | ZŠ s MŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 3:49,32 | |
HULKA Alex | 2006 | ZŠ Brezová pod Bradlom | DNF |
13 | 06.06.2017 11:12
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | JANÍČEK Adam | 2002 | ZŠ s MŠ Lysá pod Makytou | 2:53,83 | |
2 | MACHARA Denis | 2001 | ZŠ s MŠ Slatina nad Bebravou | 2:57,89 | |
3 | KRAHULEC Tomáš | 2003 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 2:59,31 | |
4 | RUČKA Philipp Charles | 2002 | ZŠ V. Beniaka s MŠ Chynorany | 3:00,27 | |
5 | ŠADLÁK Andrej | 2001 | ZŠ Školská Považská Bystrica | 3:00,49 | |
6 | ŠLOSÁRIK Ján | 2001 | Športové gymnázium Trenčín | 3:08,91 | |
7 | SEPAHYAR Mykel | 2002 | ZŠ s MŠ Demitru Dubnica nad Váhom | 3:11,13 | |
8 | KREBES Matej | 2001 | SŠ Nitrianske Pravno | 3:12,53 | |
9 | PUCHÝ Matej | 2001 | ZŠ ŠST Čachtice | 3:20,77 | |
10 | VIDO Samuel | 2002 | ZŠ ŠST Čachtice | 3:24,07 | |
11 | OBERT Samuel | 2003 | ZŠ s MŠ Pod hájom Dubnica nad Váhom | 3:25,14 | |
12 | VALJENT Lukáš | 2002 | ZŠ Komenského Bánovce nad Bebravou | 3:26,41 | |
13 | JOBB Jakub | 2004 | ZŠ Brezová pod Bradlom | 3:53,01 |
We are using sports information system AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.