127 | 17.07.2021 13:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (25) | TELECKÝ Štěpán | 2004 | TJ Favorit Brno | 3:17:03 | ||
2 | (112) | KADLEC Milan | 2004 | Czech national team | 3:17:11 | +0:08 | |
3 | (114) | NOVÁK Pavel | 2004 | Czech national team | 3:17:14 | +0:11 | |
4 | (156) | MOORE Viggo | 2004 | Lux USA | 3:17:22 | +0:19 | |
5 | (95) | KRAMER Jesse | 2003 | Streetjump Development Team | 3:17:28 | +0:25 | |
6 | (121) | WANG Gustav | 1990 | Team ABC Junior | 3:17:37 | +0:34 | |
7 | (92) | BUITER Rindert | 2003 | Streetjump Development Team | 3:17:38 | +0:35 | |
8 | (175) | MÉSZÁROS Bence | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 3:17:42 | +0:39 | |
9 | (155) | WRAY Blake | 2003 | Lux USA | 3:17:44 | +0:41 | |
=10 | (11) | SVRČEK Martin | 2003 | Franco Ballerini Italia | 3:17:47 | +0:44 | |
=10 | (113) | SPORYSCH Daniel | 2003 | Czech national team | 3:17:47 | +0:44 | |
12 | (91) | BRONSWIJK Mike | 2003 | Streetjump Development Team | 3:17:52 | +0:49 | |
13 | (5) | SZIJÁRTÓ Zétény | 2003 | DKSI Cycling Team | 3:17:56 | +0:53 | |
14 | (176) | NEELE Maurits | 2004 | Willebrord Wil vooruit | 3:18:04 | +1:01 | |
15 | (185) | TUKA Samuel | 2003 | Region Trenčin | 3:18:06 | +1:03 | |
16 | (174) | LUKEŠ Jan | 2004 | Willebrord Wil vooruit | 3:18:08 | +1:05 | |
17 | (10) | ARVAI Kristof | 2003 | Loyus Cycling Team | 3:18:10 | +1:07 | |
18 | (151) | HARDEE Christoper | 2003 | Lux USA | 3:18:14 | +1:11 | |
19 | (32) | GEBHARDT Philipp | 2003 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 3:18:15 | +1:12 | |
20 | (181) | SOKOLÍK Lukáš | 2003 | Region Trenčin | 3:18:16 | +1:13 | |
21 | (96) | MOUTON Raphael | 2004 | Streetjump Development Team | 3:18:26 | +1:23 | |
22 | (36) | GRIXA Jarno | 2003 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 3:18:29 | +1:26 | |
=23 | (33) | REIßMANN Johannes | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 3:18:32 | +1:29 | |
=23 | (35) | MARTIN Luca | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 3:18:32 | +1:29 | |
=23 | (168) | KOVÁČ Samuel | 1990 | Team Mix | 3:18:32 | +1:29 | |
26 | (65) | HAVRLANT Jakub | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 3:18:39 | +1:36 | |
27 | (64) | PŘIDAL Tomáš | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 3:18:40 | +1:37 | |
28 | (101) | MACIAS ESTRADA Cesar | 2003 | Start Junior Team by Java | 3:18:50 | +1:47 | |
29 | (81) | KOKLE GVIDO Gvido | 2003 | Latvia National team | 3:18:52 | +1:49 | |
30 | (167) | HAAS Christian | 1990 | Team Mix | 3:19:00 | +1:57 | |
31 | (165) | JEROMEL Vid | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | 3:19:04 | +2:01 | |
32 | (169) | UNGVARSKÝ Lukáš | 1990 | Team Mix | 3:19:08 | +2:05 | |
33 | (133) | PAPAGIANNAKIS Nikolaos | 2004 | Greece National team | 3:19:13 | +2:10 | |
34 | (152) | FEUERHELM Luke | 2003 | Lux USA | 3:19:16 | +2:13 | |
35 | (183) | JURÍK Martin | 2004 | Region Trenčin | 3:19:18 | +2:15 | |
36 | (141) | KLISMETS Karlis | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | 3:19:19 | +2:16 | |
37 | (75) | GROSS Adam | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 3:19:24 | +2:21 | |
38 | (62) | MRÁZ Daniel | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 3:19:28 | +2:25 | |
39 | (115) | JINDŘICH Pavel | 2003 | Czech national team | 3:19:32 | +2:29 | |
40 | (94) | BOONTJES Job | 2003 | Streetjump Development Team | 3:19:36 | +2:33 | |
41 | (171) | LAKEMAN Thomas | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 3:19:37 | +2:34 | |
42 | (166) | HRTÁNEK Martin | 2003 | Team Mix | 3:19:39 | +2:36 | |
43 | (142) | GUTMANIS Rauls | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | 3:19:42 | +2:39 | |
44 | (76) | VLČÁK Jakub | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 3:19:45 | +2:42 | |
45 | (63) | OBDRŽÁLEK Tomáš | 2003 | Mapei Merida Kaňkovský | 3:19:59 | +2:56 | |
46 | (182) | KUNIC Tomáš | 2003 | Region Trenčin | 3:20:06 | +3:03 | |
47 | (170) | VRBÍK Adam | 1990 | Team Mix | 3:20:13 | +3:10 | |
48 | (153) | TA-PEREZ Noah | 2003 | Lux USA | 3:20:25 | +3:22 | |
49 | (105) | SANCHEZ JIMENES Matias | 2003 | Start Junior Team by Java | 3:20:54 | +3:51 | |
50 | (60) | PERCIC Mark | 2004 | Loyus Cycling Team | 3:21:09 | +4:06 | |
51 | (31) | GENZMER Kevin | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | 3:21:45 | +4:42 | |
52 | (40) | LEOPOLD Zoltan Antal | 2003 | Loyus Cycling Team | 3:21:46 | +4:43 | |
53 | (111) | SEEMAN Adam | 2004 | Czech national team | 3:21:54 | +4:51 | |
54 | (6) | DRIJVER Bertold | 2003 | DKSI Cycling Team | 3:22:53 | +5:50 | |
55 | (184) | NAGY Róbert | 2003 | Region Trenčin | 3:23:20 | +6:17 | |
56 | (50) | STOLIC Mihajlo | 2004 | Loyus Cycling Team | 3:23:35 | +6:32 | |
57 | (123) | JUST Frederik | 1990 | Team ABC Junior | 3:23:38 | +6:35 | |
58 | (116) | CÍRKVA Vojtěch | 2004 | Czech national team | 3:23:46 | +6:43 | |
59 | (66) | DRÁPELA Matěj | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | 3:23:48 | +6:45 | |
60 | (3) | OROSZ Bálint | 2003 | DKSI Cycling Team | 3:23:59 | +6:56 | |
61 | (134) | KATSIMPOURAS Dimirtios | 2003 | Greece National team | 3:24:10 | +7:07 | |
62 | (23) | KULHA Filip | 2004 | TJ Favorit Brno | 3:26:11 | +9:08 | |
63 | (162) | VALENTKO Lovro | 2004 | Cycling team Perunina Ptuj | 3:26:28 | +9:25 | |
64 | (83) | KALVERSS Matiss | 2003 | Latvia National team | 3:26:59 | +9:56 | |
65 | (191) | ČONTOFALSKÝ Marek | 2003 | ProEfekt Košice | 3:27:30 | +10:27 | |
66 | (26) | JELÍNEK Marek | 2003 | TJ Favorit Brno | 3:27:50 | +10:47 | |
67 | (84) | GRUNDULIS Karlis Valters | 2003 | Latvia National team | 3:27:58 | +10:55 | |
68 | (73) | GRAUZEL Martin | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 3:28:10 | +11:07 | |
69 | (200) | VANÍČEK Šimon | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | 3:28:12 | +11:09 | |
70 | (196) | MAŇKOVSKÝ Dávid | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | 3:28:52 | +11:49 | |
71 | (173) | KÄLLBERG Axel | 2003 | Willebrord Wil vooruit | 3:32:21 | +15:18 | |
72 | (72) | POMŠÁR Adam | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | 3:33:18 | +16:15 | |
73 | (161) | KIRBIŠ Primož | 2004 | Cycling team Perunina Ptuj | 3:34:17 | +17:14 | |
74 | (86) | ILSJANS Kaspars | 2003 | Latvia National team | 3:34:33 | +17:30 | |
75 | (12) | MITELLO Jacopo | 2004 | Franco Ballerini Italia | 3:34:49 | +17:46 | |
76 | (16) | PINZAUTI Emanuele | 2004 | Franco Ballerini Italia | 3:35:03 | +18:00 | |
77 | (125) | OLSEN Bisgaard Rasmus | 2003 | Team ABC Junior | 3:35:42 | +18:39 | |
78 | (199) | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | Športový Klub Topoľčianky | 3:36:27 | +19:24 | |
(2) | SIDLÓ Dániel | 2003 | DKSI Cycling Team | DNF | |||
(14) | BUCONI Davide | 2004 | Franco Ballerini Italia | DNF | |||
(20) | VARGA Laszlo | 2003 | Loyus Cycling Team | DNF | |||
(21) | ČEPEK Martin | 2003 | TJ Favorit Brno | DNF | |||
(22) | VYSOČAN Daniel | 2004 | TJ Favorit Brno | DNF | |||
(24) | ŠIROKÝ Štěpán | 2003 | TJ Favorit Brno | DNF | |||
(30) | NADOVEZA Igor | 2003 | Loyus Cycling Team | DNF | |||
(34) | OSTERMANN Morice | 2004 | Stevens Juniorenteam Thüringen | DNF | |||
(42) | NIKOLOV Mihail | 2003 | Bulgaria National Team | DNF | |||
(43) | GEORGIEV Stefan | 2003 | Bulgaria National Team | DNF | |||
(44) | SERAFIMOV Nedelin | 2004 | Bulgaria National Team | DNF | |||
(45) | PETKOV Simeon | 2004 | Bulgaria National Team | DNF | |||
(46) | CHORBADZHIYSKI Nikolai | 2003 | Bulgaria National Team | DNF | |||
(51) | KUBELSKAS Gediminas | 2003 | LTU National team | DNF | |||
(52) | VENCKUS Jomantas | 2004 | LTU National team | DNF | |||
(53) | VENCKUS Justinas | 2004 | LTU National team | DNF | |||
(54) | ŽEKAS Edgaras | 2004 | LTU National team | DNF | |||
(55) | VEIKŠRA Edgaras | 2003 | LTU National team | DNF | |||
(56) | BURBA Vakaris Vytautas | 2004 | LTU National team | DNF | |||
(61) | HÁK Jakub | 2004 | Mapei Merida Kaňkovský | DNF | |||
(71) | GALOVIČ Jakub | 2004 | CyS - Akadémia Petra Sagana MIX | DNF | |||
(82) | STELPS Mils Rudolfs | 2004 | Latvia National team | DNF | |||
(85) | BELAJEVS Rodrigo | 2004 | Latvia National team | DNF | |||
(93) | DUBA Maxime | 2004 | Streetjump Development Team | DNF | |||
(102) | RODRIGUES OLEA Carlos | 2004 | Start Junior Team by Java | DNF | |||
(103) | BRICENO Leomar | 2003 | Start Junior Team by Java | DNF | |||
(104) | BONILLA Pablo | 2004 | Start Junior Team by Java | DNF | |||
(106) | CRUZ Andre | 2003 | Start Junior Team by Java | DNF | |||
(122) | LARSEN Felix Fog Holst | 2003 | Team ABC Junior | DNF | |||
(124) | CHRISTOFFERSEN Erik | 2004 | Team ABC Junior | DNF | |||
(131) | KORDAS Markos-Dimitrios | 2004 | Greece National team | DNF | |||
(132) | SAVVAKIS Michail | 2004 | Greece National team | DNF | |||
(135) | BOLETIS Evangelos | 2003 | Greece National team | DNF | |||
(136) | ILIADIS Fotios | 2004 | Greece National team | DNF | |||
(143) | CUKRS Roberts | 2003 | Murjanu Sporta gimnazija | DNF | |||
(144) | REINFELDS Rihards | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | DNF | |||
(145) | STALS Renats | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | DNF | |||
(146) | VAZDIKIS Toms | 2004 | Murjanu Sporta gimnazija | DNF | |||
(154) | STOEHR Jackson | 2004 | Lux USA | DNF | |||
(163) | MERČIČ Matic | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | DNF | |||
(164) | MAJNIK Andrej | 2003 | Cycling team Perunina Ptuj | DNF | |||
(172) | FÁBIAN Zalan | 2003 | Willebrord Wil vooruit | DNF | |||
(192) | CIBULA Matej | 2004 | ProEfekt Košice | DNF | |||
(193) | SZOTÁK Lukáš | 2004 | ProEfekt Košice | DNF | |||
(194) | LABUDA Bruno | 2004 | ProEfekt Košice | DNF | |||
(195) | KURUCZ TÓTH Áron | 2004 | ProEfekt Košice | DNF | |||
(197) | LAKTIŠ Timotej | 2003 | Športový Klub Topoľčianky | DNF | |||
(198) | PORUBSKÝ Róbert | 2004 | Športový Klub Topoľčianky | DNF | |||
(341) | STEFANOV Stanimir | 2004 | Bulgaria National Team | DNF |
1 | 2 | |||
---|---|---|---|---|
(25) | TELECKÝ Štěpán | 12:47 | 3:04:16 | 3:17:03 |
(112) | KADLEC Milan | 12:59 | 3:04:12 | 3:17:11 |
(114) | NOVÁK Pavel | 13:01 | 3:04:13 | 3:17:14 |
(156) | MOORE Viggo | 12:31 | 3:04:51 | 3:17:22 |
(95) | KRAMER Jesse | 13:15 | 3:04:13 | 3:17:28 |
(121) | WANG Gustav | 12:46 | 3:04:51 | 3:17:37 |
(92) | BUITER Rindert | 13:30 | 3:04:08 | 3:17:38 |
(175) | MÉSZÁROS Bence | 12:51 | 3:04:51 | 3:17:42 |
(155) | WRAY Blake | 12:53 | 3:04:51 | 3:17:44 |
(113) | SPORYSCH Daniel | 13:37 | 3:04:10 | 3:17:47 |
(11) | SVRČEK Martin | 12:56 | 3:04:51 | 3:17:47 |
(91) | BRONSWIJK Mike | 13:01 | 3:04:51 | 3:17:52 |
(5) | SZIJÁRTÓ Zétény | 12:55 | 3:05:01 | 3:17:56 |
(176) | NEELE Maurits | 13:13 | 3:04:51 | 3:18:04 |
(185) | TUKA Samuel | 13:05 | 3:05:01 | 3:18:06 |
(174) | LUKEŠ Jan | 13:17 | 3:04:51 | 3:18:08 |
(10) | ARVAI Kristof | 13:19 | 3:04:51 | 3:18:10 |
(151) | HARDEE Christoper | 13:23 | 3:04:51 | 3:18:14 |
(32) | GEBHARDT Philipp | 12:44 | 3:05:31 | 3:18:15 |
(181) | SOKOLÍK Lukáš | 13:25 | 3:04:51 | 3:18:16 |
(96) | MOUTON Raphael | 13:35 | 3:04:51 | 3:18:26 |
(36) | GRIXA Jarno | 13:38 | 3:04:51 | 3:18:29 |
(33) | REIßMANN Johannes | 13:01 | 3:05:31 | 3:18:32 |
(35) | MARTIN Luca | 13:41 | 3:04:51 | 3:18:32 |
(168) | KOVÁČ Samuel | 13:41 | 3:04:51 | 3:18:32 |
(65) | HAVRLANT Jakub | 13:48 | 3:04:51 | 3:18:39 |
(64) | PŘIDAL Tomáš | 13:42 | 3:04:58 | 3:18:40 |
(101) | MACIAS ESTRADA Cesar | 13:59 | 3:04:51 | 3:18:50 |
(81) | KOKLE GVIDO Gvido | 14:01 | 3:04:51 | 3:18:52 |
(167) | HAAS Christian | 14:09 | 3:04:51 | 3:19:00 |
(165) | JEROMEL Vid | 14:03 | 3:05:01 | 3:19:04 |
(169) | UNGVARSKÝ Lukáš | 14:17 | 3:04:51 | 3:19:08 |
(133) | PAPAGIANNAKIS Nikolaos | 14:22 | 3:04:51 | 3:19:13 |
(152) | FEUERHELM Luke | 13:22 | 3:05:54 | 3:19:16 |
(183) | JURÍK Martin | 13:14 | 3:06:04 | 3:19:18 |
(141) | KLISMETS Karlis | 14:18 | 3:05:01 | 3:19:19 |
(75) | GROSS Adam | 13:20 | 3:06:04 | 3:19:24 |
(62) | MRÁZ Daniel | 14:37 | 3:04:51 | 3:19:28 |
(115) | JINDŘICH Pavel | 13:25 | 3:06:07 | 3:19:32 |
(94) | BOONTJES Job | 13:32 | 3:06:04 | 3:19:36 |
(171) | LAKEMAN Thomas | 13:33 | 3:06:04 | 3:19:37 |
(166) | HRTÁNEK Martin | 13:35 | 3:06:04 | 3:19:39 |
(142) | GUTMANIS Rauls | 13:38 | 3:06:04 | 3:19:42 |
(76) | VLČÁK Jakub | 13:41 | 3:06:04 | 3:19:45 |
(63) | OBDRŽÁLEK Tomáš | 13:55 | 3:06:04 | 3:19:59 |
(182) | KUNIC Tomáš | 14:02 | 3:06:04 | 3:20:06 |
(170) | VRBÍK Adam | 14:09 | 3:06:04 | 3:20:13 |
(153) | TA-PEREZ Noah | 14:21 | 3:06:04 | 3:20:25 |
(105) | SANCHEZ JIMENES Matias | 14:50 | 3:06:04 | 3:20:54 |
(60) | PERCIC Mark | 14:14 | 3:06:55 | 3:21:09 |
(31) | GENZMER Kevin | 13:14 | 3:08:31 | 3:21:45 |
(40) | LEOPOLD Zoltan Antal | 13:46 | 3:08:00 | 3:21:46 |
(111) | SEEMAN Adam | 17:03 | 3:04:51 | 3:21:54 |
(6) | DRIJVER Bertold | 13:17 | 3:09:36 | 3:22:53 |
(184) | NAGY Róbert | 13:18 | 3:10:02 | 3:23:20 |
(50) | STOLIC Mihajlo | 13:07 | 3:10:28 | 3:23:35 |
(123) | JUST Frederik | 13:10 | 3:10:28 | 3:23:38 |
(116) | CÍRKVA Vojtěch | 13:18 | 3:10:28 | 3:23:46 |
(66) | DRÁPELA Matěj | 13:46 | 3:10:02 | 3:23:48 |
(3) | OROSZ Bálint | 14:23 | 3:09:36 | 3:23:59 |
(134) | KATSIMPOURAS Dimirtios | 13:42 | 3:10:28 | 3:24:10 |
(23) | KULHA Filip | 13:55 | 3:12:16 | 3:26:11 |
(162) | VALENTKO Lovro | 14:21 | 3:12:07 | 3:26:28 |
(83) | KALVERSS Matiss | 12:45 | 3:14:14 | 3:26:59 |
(191) | ČONTOFALSKÝ Marek | 13:28 | 3:14:02 | 3:27:30 |
(26) | JELÍNEK Marek | 13:36 | 3:14:14 | 3:27:50 |
(84) | GRUNDULIS Karlis Valters | 13:41 | 3:14:17 | 3:27:58 |
(73) | GRAUZEL Martin | 13:51 | 3:14:19 | 3:28:10 |
(200) | VANÍČEK Šimon | 13:58 | 3:14:14 | 3:28:12 |
(196) | MAŇKOVSKÝ Dávid | 14:50 | 3:14:02 | 3:28:52 |
(173) | KÄLLBERG Axel | 27:30 | 3:04:51 | 3:32:21 |
(72) | POMŠÁR Adam | 14:26 | 3:18:52 | 3:33:18 |
(161) | KIRBIŠ Primož | 14:21 | 3:19:56 | 3:34:17 |
(86) | ILSJANS Kaspars | 14:37 | 3:19:56 | 3:34:33 |
(12) | MITELLO Jacopo | 13:47 | 3:21:02 | 3:34:49 |
(16) | PINZAUTI Emanuele | 14:01 | 3:21:02 | 3:35:03 |
(125) | OLSEN Bisgaard Rasmus | 13:29 | 3:22:13 | 3:35:42 |
(199) | BOROVSKÝ Nikolas | 14:12 | 3:22:15 | 3:36:27 |
We are using sports information system AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.