22 | 04.10.2017 15:05
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
(141) | DUNAJSKÁ Viktória | 2002 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 2:34,47 | |||
(258) | ŠULEKOVÁ Petra | 2002 | ZŠ Divín | 2:37,32 | |||
(247) | SYČOVÁ Monika | 2003 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | 2:39,87 | |||
4 | (182) | KOČOVÁ Lenka | 2003 | ZŠ P.J.Šafárika Tornaľa | 2:41,61 | MS | |
5 | (204) | MESZÁROŠOVÁ Lea | 2003 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 2:45,76 | ||
6 | (207) | BINDEROVÁ Paula | 2002 | ZŠ Radvanská Banská Bystrica | 2:45,77 | ||
7 | (227) | GREGOROVÁ Sára | 2002 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 2:50,15 | ||
8 | (180) | HAZUCHOVÁ Lucia | ZŠ s MŠ M. Kolibiara Detvianska Huta | 2:52,85 | |||
9 | (235) | KORISTEKOVÁ Žofia | ZŠ s MŠ M. Kolibiara Detvianska Huta | 2:57,79 | |||
10 | (133) | MADEOVÁ Michaela | 2003 | EVG Banská Bystrica | 2:58,79 | ||
11 | (160) | SITÁRČIKOVÁ Amália | 2002 | Hotelová akadémia Brezno | 2:59,71 | ||
12 | (140) | CABANOVÁ Veronika | 2002 | Gymnázium J. Chalúpku Brezno | 3:22,69 | ||
13 | (132) | MAGICOVÁ Ema | 2003 | EVG Banská Bystrica | 3:24,11 | ||
14 | (125) | NAĎOVÁ Viktória | 2003 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 3:28,10 | MS | |
15 | (192) | BARTKOVÁ Mária | 2003 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 3:35,81 | ||
(244) | KURINSKÁ Lucia | 2002 | SOŠ IT Banská Bystrica | DNF | |||
PETROVIČOVÁ Kristína | 2002 | SŠ Kremnička Banská Bystrica | DNS | ||||
MUTIŠOVÁ Daniela | 2003 | ZŠ Pieninská Banská Bystrica | DNS | ||||
BARTKOVÁ Paulína | 2003 | ZŠ s MŠ Banská Belá | DNS | ||||
ŠKUTOVÁ Nora | 2002 | ZŠ s MŠ Š. Žaryho Poniky | DNS | ||||
ŠLOSIARIKOVÁ Karla | 2002 | ZŠ Hrnčiarska Zvolen | DNS | ||||
WEISOVÁ Emily | 2003 | ZŠ Hrnčiarska Zvolen | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
11 | 04.10.2017 15:05
PDF štartovná listina | PDF výsledky
11 | 04.10.2017 15:07
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
(258) | ŠULEKOVÁ Petra | 2002 | ZŠ Divín | 2:37,32 | |||
(247) | SYČOVÁ Monika | 2003 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | 2:39,87 | |||
3 | (204) | MESZÁROŠOVÁ Lea | 2003 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 2:45,76 | ||
4 | (160) | SITÁRČIKOVÁ Amália | 2002 | Hotelová akadémia Brezno | 2:59,71 | ||
5 | (132) | MAGICOVÁ Ema | 2003 | EVG Banská Bystrica | 3:24,11 | ||
6 | (125) | NAĎOVÁ Viktória | 2003 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 3:28,10 | MS | |
PETROVIČOVÁ Kristína | 2002 | SŠ Kremnička Banská Bystrica | DNS | ||||
MUTIŠOVÁ Daniela | 2003 | ZŠ Pieninská Banská Bystrica | DNS | ||||
ŠKUTOVÁ Nora | 2002 | ZŠ s MŠ Š. Žaryho Poniky | DNS | ||||
ŠLOSIARIKOVÁ Karla | 2002 | ZŠ Hrnčiarska Zvolen | DNS | ||||
WEISOVÁ Emily | 2003 | ZŠ Hrnčiarska Zvolen | DNS |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.