60m - Staršie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 7,74 | +0,4 | MOČÁROVÁ Mariana | Slávia PF Banská Bystrica | SVK | 20.06.1992 | Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 30.05.2017 10:00
8q
1 | FORSTER Viktória | 2002 | ZŠ s MŠ Pionerska Brezno | |||||||
2 | BRUNNEROVÁ Nina | 2004 | ZŠ. L. Novomeského Lučenec | |||||||
3 | BLAHÚTOVÁ Ema | 2004 | ZŠ Fraňa Kráľa Žarnovica | |||||||
4 | BARNÁKOVÁ Lenka | 2002 | ZŠ s MŠ Pionerska Brezno | |||||||
5 | BEŇOVÁ Barbara | 2001 | ZŠ Rázusa Zvolen | |||||||
6 | BODOROVÁ Viktória | 2002 | ZŠ Námestie mládeže Zvolen | |||||||
7 | ĎURIŠKOVÁ Lucia | 2005 | ZŠ J.A. Komenského Revúca | |||||||
8 | HALČINOVÁ Daniela | 2005 | KSŠ F. Assiského Banská Štiavnica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 30.05.2017 10:02
8q
1 | KURÁKOVÁ Vivien | 2003 | ZŠ. L. Novomeského Lučenec | |||||||
2 | KNAPOVÁ Adriana | 2004 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | |||||||
3 | CHROMČÍKOVÁ Sandra | 2002 | ZŠ SSV Banská Bystrica | |||||||
4 | HANESOVÁ Katarína | 2003 | ZŠ Námestie mládeže Zvolen | |||||||
5 | CHLEBUŠOVÁ Kornélia | 2005 | ZŠ J.A. Komenského Revúca | |||||||
6 | KÁNOVÁ Bianka | 2003 | ZŠ SSV Banská Bystrica | |||||||
7 | KOVÁROVÁ Laura | 2003 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | |||||||
8 | LŐRIČÍKOVÁ Tatiana | 2004 | ZŠ s MŠ Kalinovo |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 30.05.2017 10:04
8q
1 | PAUČOVÁ Stela | 2004 | ZŠ s MŠ Kalinovo | |||||||
2 | PAŠTRNÁKOVÁ Martina | 2005 | ZŠ Fraňa Kráľa Žarnovica | |||||||
3 | ONDRIČKOVÁ Lýdia | 2004 | ZŠ Námestie mládeže Zvolen | |||||||
4 | MÔCOVÁ Radoslava | 2003 | ZŠ Janského Žiar nad Hronom | |||||||
5 | NEMČOKOVÁ Alexandra | 2004 | KSŠ F. Assiského Banská Štiavnica | |||||||
6 | PACKOVÁ Diana | 2003 | ZŠ E. M. Šoltésovej Krupina | |||||||
7 | PATEROVÁ Dominika | 2004 | Spojená škola Dudince | |||||||
8 | PETROVIČOVÁ Sofia | 2003 | ZŠ Golianova Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 30.05.2017 10:06
8q
1 | VÝBOHOVÁ Viktória | 2002 | ZŠ Kriváň | |||||||
2 | ŠUNOVÁ Petra | 2002 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | |||||||
3 | SLÁVIKOVÁ Júlia | 2005 | ZŠ E. M. Šoltésovej Krupina | |||||||
4 | RAJNOHOVÁ Viktória | 2002 | ZŠ Fraňa Kráľa Žarnovica | |||||||
5 | SÁSOVÁ Kristína | 2004 | ZŠ. L. Novomeského Lučenec | |||||||
6 | ŠTULRAJTEROVÁ Eliška | 2001 | ZŠ s MŠ Pionerska Brezno | |||||||
7 | TÓTHOVÁ Adriana | 2002 | ZŠ J.A. Komenského Revúca | |||||||
8 | ZÁVADSKÁ Karolína | 2002 | ZŠ sv. Alžbety Nová Baňa |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.