15 | 24.09.2017 17:05
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (43) | Slávia Trenčín o.z. "B" | Slávia Trenčín o.z. | 2:29,87 | 0,333 | 11 | |||
2 | (35) | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 2:29,92 | 0,321 | 9 | |||
3 | (31) | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | 2:32,33 | 0,222 | 8 | |||
4 | (40) | TJ Tatran Spišská Nová Ves "A" | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 2:32,45 | 0,254 | 7 | |||
5 | (33) | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:35,01 | 0,325 | 6 | |||
6 | (38) | AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:38,41 | 0,258 | 5 | |||
7 | (37) | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 2:40,24 | 0,325 | 4 | |||
8 | (34) | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | 2:43,41 | 0,245 | 3 | |||
9 | (41) | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | 2:44,07 | 0,247 | 2 | |||
10 | (36) | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | 2:47,91 | 0,256 | 1 | |||
11 | (45) | AK Slávia TU Košice "B" | AK Slávia TU Košice | 2:50,40 | 0,258 | ||||
12 | (46) | ŠK ŠOG Nitra "C" | ŠK ŠOG Nitra | 2:50,95 | 0,236 | ||||
13 | (47) | MAC REDOX Lučenec "B" | MAC REDOX Lučenec | 3:00,04 | 170/7 | 0,314 | |||
14 | (42) | CVČ Liptovský Mikuláš "A" | CVČ Liptovský Mikuláš | 3:00,94 | 0,269 | ||||
15 | (44) | AK Slávia TU Košice "C" | AK Slávia TU Košice | 3:02,39 | 0,198 |
Slávia Trenčín o.z. "B" | HARCEKOVÁ Mária (2002), STACHOVÁ Anita (2001), SEDLÁKOVÁ Etela (2002) |
ŠK ŠOG Nitra "A" | ÁCSOVÁ Paula (2002), HÚSKOVÁ Nina (2002), KELEMENOVÁ Kristína (2004), LACKOVIČOVÁ Simona (2000) |
Slávia Trenčín o.z. "A" | CELLEROVÁ Agáta (2003), ŠARINOVÁ Daniela (2003), ŠUPICOVÁ Lenka (2003), ŠVACHOVÁ Martina (2003) |
TJ Tatran Spišská Nová Ves "A" | GYOMRAIOVÁ Natália (2002), JENCAKOVÁ Luciána (2000), JENČUŠOVÁ Norika (2002), KAĽAVSKÁ Adela (2001) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | KADLEČÍKOVÁ Edit (2000), KUDLÍKOVÁ Dana (2001), SURANOVÁ Karin (2000), ŠAJBENOVÁ Klára (2000) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | BURZALOVÁ Hana (2000), KIŠKOVÁ Katarína (2002), ONGÁĽOVÁ Olívia (2001), RAGASOVÁ Alžbeta (2002) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | KOTRASOVÁ Sofia (2000), POTOCKÁ Ela (2003), ŠIMEKOVÁ Natália (2000), KOŠČÁLOVÁ Barbora (2002) |
AK Slávia TU Košice "A" | DEVALDOVÁ Diana (2005), KUČEROVÁ Alexandra (2002), ZUŠTINOVÁ Martina (2003), MIKUŠOVÁ |
ŠK ŠOG Nitra "B" | BROĎÁNIOVÁ Barbora (2004), GAVALOVIČOVÁ Zuzana (2002), KUBÍČKOVÁ Stela (2001), MAJZLÍKOVÁ Kristína (2001) |
MAC REDOX Lučenec "A" | BERKYOVÁ Viktória (2001), KOČOVÁ Lenka (2003), LENHARTOVÁ Michaela (2002), ŠULEKOVÁ Petra (2002) |
AK Slávia TU Košice "B" | DEVALDOVÁ Karin (2003), JANČOVÁ Lenka (2002), REČIČÁROVÁ Sára (2001), ŠMAGALOVÁ Simona (2005) |
ŠK ŠOG Nitra "C" | HUBKOVÁ Dominika (2001), SEIDLOVÁ Simona (2005), DUCHOŇOVÁ Ema (2005), ŠUBOVÁ Denisa (2004) |
MAC REDOX Lučenec "B" | ŠKRABÁKOVÁ Martina (2002), KRÁLOVÁ Barbora (2003), KUVIKOVÁ Vladimíra (2003), MALČEKOVÁ Kristína (2003) |
CVČ Liptovský Mikuláš "A" | VALAŠTIAKOVÁ Sára (2001), PAVELICOVÁ Zuzana (2000), HOLLÁ Kristýna (2002), KRAJČOVÁ Nina (2004) |
AK Slávia TU Košice "C" | ROZENBERGOVÁ Dana (2000), SPIŠÁKOVÁ Lívia (2005), ŠMAGALOVÁ Simona (2005), BELIŠOVÁ Radka (2002), SEMANOVA Jaroslava (2004) |
Bodovanie po 20 disciplínach | |
---|---|
ŠK ŠOG Nitra | 356 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 268 |
Slávia Trenčín o.z. | 171 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 77,33 |
AK Slávia TU Košice | 69,33 |
TJ Tatran Spišská Nová Ves | 60 |
MAC REDOX Lučenec | 46 |
AO TJ Slávia STU Bratislava | 29,33 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
5 | 24.09.2017 17:05
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (35) | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 2:29,92 | 0,321 | 9 | ||
2 | (31) | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | 2:32,33 | 0,222 | 8 | ||
3 | (33) | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:35,01 | 0,325 | 6 | ||
4 | (34) | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | 2:43,41 | 0,245 | 3 | ||
5 | (36) | MAC REDOX Lučenec "A" | MAC REDOX Lučenec | 2:47,91 | 0,256 | 1 |
ŠK ŠOG Nitra "A" | ÁCSOVÁ Paula (2002), HÚSKOVÁ Nina (2002), KELEMENOVÁ Kristína (2004), LACKOVIČOVÁ Simona (2000) |
Slávia Trenčín o.z. "A" | CELLEROVÁ Agáta (2003), ŠARINOVÁ Daniela (2003), ŠUPICOVÁ Lenka (2003), ŠVACHOVÁ Martina (2003) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | KADLEČÍKOVÁ Edit (2000), KUDLÍKOVÁ Dana (2001), SURANOVÁ Karin (2000), ŠAJBENOVÁ Klára (2000) |
AK Slávia TU Košice "A" | DEVALDOVÁ Diana (2005), KUČEROVÁ Alexandra (2002), ZUŠTINOVÁ Martina (2003), MIKUŠOVÁ |
MAC REDOX Lučenec "A" | BERKYOVÁ Viktória (2001), KOČOVÁ Lenka (2003), LENHARTOVÁ Michaela (2002), ŠULEKOVÁ Petra (2002) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
5 | 24.09.2017 17:07
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (40) | TJ Tatran Spišská Nová Ves "A" | TJ Tatran Spišská Nová Ves | 2:32,45 | 0,254 | 7 | ||
2 | (38) | AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:38,41 | 0,258 | 5 | ||
3 | (37) | AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | AO TJ Slávia STU Bratislava | 2:40,24 | 0,325 | 4 | ||
4 | (41) | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | 2:44,07 | 0,247 | 2 | ||
5 | (42) | CVČ Liptovský Mikuláš "A" | CVČ Liptovský Mikuláš | 3:00,94 | 0,269 |
TJ Tatran Spišská Nová Ves "A" | GYOMRAIOVÁ Natália (2002), JENCAKOVÁ Luciána (2000), JENČUŠOVÁ Norika (2002), KAĽAVSKÁ Adela (2001) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | BURZALOVÁ Hana (2000), KIŠKOVÁ Katarína (2002), ONGÁĽOVÁ Olívia (2001), RAGASOVÁ Alžbeta (2002) |
AO TJ Slávia STU Bratislava "A" | KOTRASOVÁ Sofia (2000), POTOCKÁ Ela (2003), ŠIMEKOVÁ Natália (2000), KOŠČÁLOVÁ Barbora (2002) |
ŠK ŠOG Nitra "B" | BROĎÁNIOVÁ Barbora (2004), GAVALOVIČOVÁ Zuzana (2002), KUBÍČKOVÁ Stela (2001), MAJZLÍKOVÁ Kristína (2001) |
CVČ Liptovský Mikuláš "A" | VALAŠTIAKOVÁ Sára (2001), PAVELICOVÁ Zuzana (2000), HOLLÁ Kristýna (2002), KRAJČOVÁ Nina (2004) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
5 | 24.09.2017 17:09
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (43) | Slávia Trenčín o.z. "B" | Slávia Trenčín o.z. | 2:29,87 | 0,333 | 11 | |||
2 | (45) | AK Slávia TU Košice "B" | AK Slávia TU Košice | 2:50,40 | 0,258 | ||||
3 | (46) | ŠK ŠOG Nitra "C" | ŠK ŠOG Nitra | 2:50,95 | 0,236 | ||||
4 | (47) | MAC REDOX Lučenec "B" | MAC REDOX Lučenec | 3:00,04 | 170/7 | 0,314 | |||
5 | (44) | AK Slávia TU Košice "C" | AK Slávia TU Košice | 3:02,39 | 0,198 |
Slávia Trenčín o.z. "B" | HARCEKOVÁ Mária (2002), STACHOVÁ Anita (2001), SEDLÁKOVÁ Etela (2002) |
AK Slávia TU Košice "B" | DEVALDOVÁ Karin (2003), JANČOVÁ Lenka (2002), REČIČÁROVÁ Sára (2001), ŠMAGALOVÁ Simona (2005) |
ŠK ŠOG Nitra "C" | HUBKOVÁ Dominika (2001), SEIDLOVÁ Simona (2005), DUCHOŇOVÁ Ema (2005), ŠUBOVÁ Denisa (2004) |
MAC REDOX Lučenec "B" | ŠKRABÁKOVÁ Martina (2002), KRÁLOVÁ Barbora (2003), KUVIKOVÁ Vladimíra (2003), MALČEKOVÁ Kristína (2003) |
AK Slávia TU Košice "C" | ROZENBERGOVÁ Dana (2000), SPIŠÁKOVÁ Lívia (2005), ŠMAGALOVÁ Simona (2005), BELIŠOVÁ Radka (2002), SEMANOVA Jaroslava (2004) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.