200m - Dorastenci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 21,39 | +1,8 | BALOŠÁK Ľuboš | Atletický klub ZTS Martin | SVK | 22.08.1982 | Banská Bystrica |
13 | 24.09.2017 15:30
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (162) | BENDA Jakub | 2000 | AC Stavbár Nitra | 22,83 | 0,168 | 11 | ||
2 | (267) | BALUCH Matej | 2000 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 23,26 | 0,199 | 9 | ||
3 | (45) | LÚŽA Maroš | 2000 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 23,32 | PB | 0,237 | 8 | |
4 | (220) | SCHNEK Richard | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | 23,42 | PB | 0,192 | 7 | |
5 | (133) | FIGA Lucas | 2000 | MAC REDOX Lučenec | 23,52 | 0,221 | 6 | ||
6 | (175) | PAVLOVIČ Ivan | 2001 | AC Stavbár Nitra | 23,90 | PB | 0,218 | 5 | |
7 | (200) | JANEK Ľuboš | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | 24,06 | PB | 0,228 | 4 | |
8 | (277) | REVAJ Erik | 2001 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 24,07 | 0,186 | 3 | ||
9 | (231) | DRÁFI Karol | 2001 | Atletický club Nové Zámky | 24,60 | PB | 0,405 | 2 | |
10 | (6) | GAJDOŠ Samuel | 2002 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 25,94 | PB | 0,401 | 1 | |
11 | (230) | BARTONÍČEK Michal | 2003 | Atletický club Nové Zámky | 27,27 | 0,375 | |||
BELÁŇ Marek | 2000 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | DQ 162/8 | ||||||
(21) | VANEK Miroslav | 2002 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | DQ 162/8 | -0,010 |
Bodovanie po 15 disciplínach | |
---|---|
ŠK ŠOG Nitra | 202 |
AC Stavbár Nitra | 172 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 127 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 82 |
Atletický club Nové Zámky | 57 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 55 |
MAC REDOX Lučenec | 50 |
AO TJ Slávia STU Bratislava | 36 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
5 | 24.09.2017 15:30
+1,5 m/s
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (162) | BENDA Jakub | 2000 | AC Stavbár Nitra | 22,83 | 0,168 | 11 | ||
2 | (267) | BALUCH Matej | 2000 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 23,26 | 0,199 | 9 | ||
3 | (45) | LÚŽA Maroš | 2000 | AO TJ Slávia STU Bratislava | 23,32 | PB | 0,237 | 8 | |
4 | (220) | SCHNEK Richard | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | 23,42 | PB | 0,192 | 7 | |
5 | (133) | FIGA Lucas | 2000 | MAC REDOX Lučenec | 23,52 | 0,221 | 6 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
5 | 24.09.2017 15:32
+0,6 m/s
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (175) | PAVLOVIČ Ivan | 2001 | AC Stavbár Nitra | 23,90 | PB | 0,218 | 5 | |
2 | (277) | REVAJ Erik | 2001 | AŠK Slávia Spišská Nová Ves | 24,07 | 0,186 | 3 | ||
3 | (6) | GAJDOŠ Samuel | 2002 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 25,94 | PB | 0,401 | 1 | |
4 | (230) | BARTONÍČEK Michal | 2003 | Atletický club Nové Zámky | 27,27 | 0,375 | |||
(21) | VANEK Miroslav | 2002 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | DQ 162/8 | -0,010 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
3 | 24.09.2017 15:34
+0,4 m/s
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Reakcia | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (200) | JANEK Ľuboš | 2000 | ŠK ŠOG Nitra | 24,06 | PB | 0,228 | 4 | |
2 | (231) | DRÁFI Karol | 2001 | Atletický club Nové Zámky | 24,60 | PB | 0,405 | 2 | |
BELÁŇ Marek | 2000 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | DQ 162/8 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.