PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 09.09.2017 11:10
1 | AK AŠK Slávia Trnava "A" | AK AŠK Slávia Trnava | ||||||||
2 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava "A" | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | ||||||||
3 | AK Iskra pri ZŠ Revúca "A" | AK Iskra pri ZŠ Revúca | ||||||||
4 | Atletický legionársky klub Moldava n/B "A" | Atletický legionársky klub Moldava n/B | ||||||||
5 | Atletika ŠK Skalica "A" | Atletika ŠK Skalica | ||||||||
6 | BŠK Banská Bystrica "A" | BŠK Banská Bystrica |
AK AŠK Slávia Trnava "A" | Krokvicová Hana, Sedgwick Nina, Pauleová Alžbeta, Zápražná Tamara |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava "A" | Zemanová Mia, Wágnerová Lea, Liptajová Margeréta, Hubertová Danka |
AK Iskra pri ZŠ Revúca "A" | Vavreková Nina Natália, Molentová Tamara, Ďurišková Lucia, Chlebušová Kornélia |
Atletický legionársky klub Moldava n/B "A" | Peegrínová Leona, Hutkaiová Alexandra, Kulcsárová Karolína, Balázs Rita |
Atletika ŠK Skalica "A" | Flajžíková Nina, Ravasová Adriana, Vašková Adriána, Palanská Lucia |
BŠK Banská Bystrica "A" | Kamenská Kristína, Bátoryová Bibiana, Repáčová Adriana, Černáková Valentína |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 09.09.2017 11:12
1 | Športový klub o.z. Beluša "A" | Športový klub o.z. Beluša | ||||||||
2 | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | ||||||||
3 | KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | KĽŠ KRYHA Bratislava | ||||||||
4 | AK Lomničan Tatranská Lomnica "A" | AK Lomničan Tatranská Lomnica | ||||||||
5 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||||
6 | ŠK Juventa Žilina "A" | ŠK Juventa Žilina |
Športový klub o.z. Beluša "A" | Bieliková Barbora, Tomášová Nina, Turzová Katarína, Bodoríková Simona |
ŠK ŠOG Nitra "A" | Gálová Paulínka, Kováčová Emma, Schelingová Lenka, Solárová Tajana |
KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | Krajčovičová Zuzana, Kolozsváryová Jana, Bendová Ema, Trgová Viktória |
AK Lomničan Tatranská Lomnica "A" | Jarčušková Veronika, Raučinová Michaela, Ďuricová Katarína, Bukovinovská Bianka |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | Fapšová Veronika, Kurucová Terézia, Kadáková Nina, Lišková Naďa |
ŠK Juventa Žilina "A" | Jarošová Nina, Papicskasová Ema, Kučavíková Dália, Gottwaldová Sofia |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 09.09.2017 11:14
1 | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | ||||||||
2 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | ||||||||
3 | Športový klub polície Žilina "A" | Športový klub polície Žilina | ||||||||
4 | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | ||||||||
5 | ŠK TRIATLON Pezinok "A" | ŠK TRIATLON Pezinok | ||||||||
6 | AC VICTORIA Turany "A" | AC VICTORIA Turany |
AK Slávia TU Košice "A" | Šmagalová Simona, Spišáková Lívia, Vargová Gabriela, Devaldová Diana |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | Šibová Natália, Vaneková Terézia, Voľanská Sofia, Macečková Božidara |
Športový klub polície Žilina "A" | Kaprálová Tereza, Kocifajová Mária, Michaličková Štefánia, Duháčková Alexandra |
Slávia Trenčín o.z. "A" | Demitrová Zara, Čudaiová Ema, Ďurišková Alžbeta, Brezanová Natália |
ŠK TRIATLON Pezinok "A" | Koleníková Ema, Kollárová Nela, Koleníková Nela, Rolná Anna |
AC VICTORIA Turany "A" | Dlugošová Estera, Berešíková Ema, Majtáňová Natália, Žiaková Zuzana |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
2 | 09.09.2017 11:16
3 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou "A" | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | ||||||||
4 | ZŠ Nábrežie mládeže Nitra "A" | ZŠ Nábrežie mládeže Nitra |
ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou "A" | Gállová Daniela, Ádámová Patrícia, Dobos Anna, Hrutkaiova Sara |
ZŠ Nábrežie mládeže Nitra "A" | Juríková Paula, Miková Natália, Šišáková Veronika, Krajancová Barbora |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.