Bodovanie zostupné (sumár hl. bodov za klub/krajinu) - Najmladší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 43,00 | AO Olympia Považská Bystrica | SVK | 29.04.2017 | Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
14 | 28.05.2017 12:05
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (185) | BALENT Samuel | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 2:00,05 | 11 | |||
2 | (49) | KOYŠ Filip | 2008 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:01,65 | PB | 9 | ||
3 | (286) | ČAMAJ Viliam | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 2:05,08 | 8 | |||
4 | (142) | IVANIČ Filip | 2006 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | 2:06,09 | MS | |||
5 | (82) | BLAŠKO Matej | 2007 | AK Danica Zvolen | 2:12,25 | PB | 7 | ||
6 | (297) | ZAHUMENSKÝ Matúš | 2006 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 2:13,39 | 6 | |||
7 | (80) | FUSKO Marcel | 2006 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 2:13,42 | 5 | |||
8 | (10) | KALINAY Adam | 2007 | CVČ Liptovský Mikuláš | 2:16,55 | 4 | |||
9 | (98) | JADROŇ Tomáš | 2008 | TJ Orava Dolný Kubín | 2:16,57 | PB | 3 | ||
10 | (281) | ŠKODA Jakub | 2009 | ŠK Atléti BS Banská Štiavnica | 2:20,69 | MS | |||
11 | (242) | RYBÁRIK Jakub | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 2:21,23 | 2 | |||
12 | (87) | SABOL Denis | 2008 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:22,13 | 1 | |||
13 | (36) | HANZEL Marek | 2008 | AK Danica Zvolen | 2:27,03 | ||||
14 | (160) | PRNO Ondrej | 2008 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 2:28,29 |
Bodovanie po 2 disciplínach | |
---|---|
MŠk Žiar nad Hronom | 35 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 26 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 24 |
AO Olympia Považská Bystrica | 23 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 10 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 9 |
AK Danica Zvolen | 7 |
TJ Orava Dolný Kubín | 7 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 6 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.