PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 29.04.2017 15:55
1 | AC VICTORIA Turany "A" | AC VICTORIA Turany | ||||||||
2 | MŠk Žiar nad Hronom "A" | MŠk Žiar nad Hronom | ||||||||
3 | TJ Orava Dolný Kubín "A" | TJ Orava Dolný Kubín | ||||||||
4 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||||
5 | AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | AK ŠK UMB Banská Bystrica | ||||||||
6 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom |
AC VICTORIA Turany "A" | BEREŠÍKOVÁ Ema (2006), BÍZIKOVÁ Emily (2006), JANOTOVÁ Bianca (2006), ŽIAKOVÁ Zuzana (2006) |
MŠk Žiar nad Hronom "A" | BELIANČÍNOVÁ Nela (2007), KUBOVIČOVÁ Hanka, IVANIČOVÁ Viviene (2007), MARČIŠÍKOVÁ Mia |
TJ Orava Dolný Kubín "A" | BALOGHOVÁ Lesia (2006), BOJNÁKOVÁ Natália (2006), PÉTRYOVÁ Alexandra (2006), STAŠOVÁ Nikola (2006) |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | ALTÁNIOVÁ Simona (2006), JANEKOVÁ Kristína (2006), MITAŠOVÁ Nataša (2006), ŠTEDRÁKOVÁ Karin (2006) |
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" | CADONICI Amandine Nin (2006), ĎURIŠOVÁ Petra (2007), TOMKOVÁ Ema (2006), TRNOVSKÁ Linda (2006) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | BAHNOVÁ Sabína (2008), BELÁKOVÁ Anabel (2008), BELÁKOVÁ Rebeka (2006), KONÍČKOVÁ Lucia (2006) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 29.04.2017 15:57
1 | AO Olympia Považská Bystrica "C" | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||||
2 | AC VICTORIA Turany "B" | AC VICTORIA Turany | ||||||||
3 | AO Olympia Považská Bystrica "B" | AO Olympia Považská Bystrica | ||||||||
4 | AK ŠK UMB Banská Bystrica "B" | AK ŠK UMB Banská Bystrica | ||||||||
5 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | ||||||||
6 | AK Spartak Dubnica nad Váhom "C" | AK Spartak Dubnica nad Váhom |
AO Olympia Považská Bystrica "C" | FILUŠOVÁ Silvia (2007), KIVOŇOVÁ Natália (2008), OSRMANOVÁ Petra (2006), ŠTEFÁNIKOVÁ |
AC VICTORIA Turany "B" | HAĽAMOVÁ Rebeka (2006), HLAVATÁ Diana (2006), KLEINOVÁ Zoja (2007), MAJTÁŇOVÁ Natália (2006) |
AO Olympia Považská Bystrica "B" | CIGÁNIKOVÁ Nina (2006), KUBÍNCOVÁ Sára (2008), REVÁKOVÁ Anna (2007), SENEŠIOVÁ Tamara (2007) |
AK ŠK UMB Banská Bystrica "B" | BARLÍKOVÁ Barbora (2008), HEJČÍKOVÁ Nina (2009), IVANIČOVÁ Zuzana (2008), MIKUŠOVÁ Mariola (2007) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" | BREZINOVÁ Sandra (2008), GOMBÁROVÁ Katarína (2010), HOLÚBKOVÁ Monika (2008), KUNŠTÁROVÁ Lili (2009) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "C" | KOYŠOVÁ Adela (2011), LEZOVÁ Michaela (2010), MACHÁČKOVÁ Júlia (2008), MIKUŠOVÁ Nela (2011) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.