PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 04.03.2017 15:45
1 | (112) | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | |||||||
2 | (256) | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | |||||||
3 | (41) | Atletický klub Bojničky "A" | Atletický klub Bojničky | |||||||
4 | (138) | Atletický klub AC Malacky "A" | Atletický klub AC Malacky |
AK Slávia TU Košice "A" | DIŇOVÁ Jarmila (2003), GÉCIOVÁ Dominika (2002), RUSNÁKOVÁ Viktória (2004), LAUFFOVÁ Nina (2004) |
Slávia Trenčín o.z. "A" | MIKUŠINCOVÁ Miroslava (2003), ŠARINOVÁ Daniela (2003), ŠUPICOVÁ Lenka (2003), ŠVACHOVÁ Martina (2003) |
Atletický klub Bojničky "A" | JANEKOVÁ Šárka (2003), KOSMÁLOVÁ Simona (2004), MIŠOVIČOVÁ Katarína (2003), VARGOVÁ Margaret (2004) |
Atletický klub AC Malacky "A" | ŠIMEKOVÁ Mária (2003), MORÁVKOVÁ Timea (2004), SALAYOVÁ Michaela (2005), ŠVEJDOVÁ Zuzana (2002) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 04.03.2017 15:47
1 | (146) | Atletický klub ZTS Martin "A" | Atletický klub ZTS Martin | |||||||
2 | (82) | AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | AK Spartak Dubnica nad Váhom | |||||||
3 | (186) | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
4 | (162) | AC Stavbár Nitra "A" | AC Stavbár Nitra |
Atletický klub ZTS Martin "A" | URBANOVSKÁ Lilly (2004), BLAŽEKOVÁ Naneta (2003), ROHOŇOVÁ Petra (2003), PODHORSKÁ Katarína (2002) |
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" | KUNÍKOVÁ Lucia (2002), LEVICKÁ Marína (2002), RAGASOVÁ Alžbeta (2002), ŠEDOVÁ Kristína (2003) |
ŠK ŠOG Nitra "A" | ÁCSOVÁ Paula (2002), HOLEŠOVÁ Natália (2002), MIŠOVÝCHOVÁ Katarína (2002), ŠVECOVÁ Andrea (2003) |
AC Stavbár Nitra "A" | BEZÁKOVÁ Lenka (2003), DUDÁŠOVÁ Petronela (2002), MIKLOVÁ Marietta (2002), ZÁHRADNÍČKOVÁ Hana (2003) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 04.03.2017 15:49
1 | (210) | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | |||||||
2 | (76) | AK Mostáreň Brezno "A" | AK Mostáreň Brezno | |||||||
3 | (265) | AK AŠK Slávia Trnava "A" | AK AŠK Slávia Trnava | |||||||
4 | (235) | Atletika ŠK Skalica "A" | Atletika ŠK Skalica |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | CHYLOVÁ Veronika (2003), MARTINCOVÁ Lucia (2003), TURIČÍKOVÁ Mária (2003), BALÁŽOVÁ Ema (2002) |
AK Mostáreň Brezno "A" | BARNÁKOVÁ Lenka (2002), DUNAJSKÁ Viktória (2002), FORSTER Viktória (2002), LUPTÁKOVÁ Veronika (2002) |
AK AŠK Slávia Trnava "A" | BEŤKOVÁ Júlia (2003), ĎURIŠOVÁ Hana (2003), HULÍKOVÁ Tamara (2003), MASAREOVÁ Katarína (2003) |
Atletika ŠK Skalica "A" | MIXOVÁ Radka (2003), PETROVIČOVÁ Lucia (2004), PTÁČKOVÁ Patrícia (2002), REŽNÁKOVÁ Lucia (2004) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 04.03.2017 15:51
2 | (180) | ŠK ŠOG Nitra "B" | ŠK ŠOG Nitra | |||||||
3 | (73) | Atletika ŠPORT HROU Bratislava "A" | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | |||||||
4 | (191) | Atletický club Nové Zámky "A" | Atletický club Nové Zámky |
ŠK ŠOG Nitra "B" | GAVALOVIČOVÁ Zuzana (2002), BROĎÁNIOVÁ Barbora (2004), KELEMENOVÁ Kristína (2004), MIKUŠIAKOVÁ Diana (2004) |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava "A" | ĎURMEKOVÁ Adela (2004), DZIAKOVÁ Alžbeta (2002), POVAŽANOVÁ Marianna (2002), ZÁHORCOVÁ Stela (2004) |
Atletický club Nové Zámky "A" | FARKAS Lea (2003), KUSYOVÁ Janka (2003), PROHÁCKOVÁ Lea (2004), TOMANOVÁ Laura (2005) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
2 | 04.03.2017 15:53
3 | (40) | Atletický klub Bojničky "B" | Atletický klub Bojničky | |||||||
4 | (232) | Atletika ŠK Skalica "B" | Atletika ŠK Skalica |
Atletický klub Bojničky "B" | MICHALCOVÁ Veronika (2003), GESEOVÁ Lea (2003), ŠTRPKOVÁ Lucia (2002), ZELENÁKOVÁ Mária (2002) |
Atletika ŠK Skalica "B" | KOPTÁKOVÁ Michaela (2005), MACHÁČKOVÁ Diana (2003), MIKULOVÁ Emma (2002), PALANSKÁ Lucia (2005) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.