logo

OK v 4-boj mladších žiakov a žiačok

Dubnica nad Váhom 03.05.2022

03.05.2022 09:00 - 03.05.2022 11:40

Výsledky

Štvorboj - Mladší žiaci

PDF štartovná listina | PDF výsledky

33 | 03.05.2022 09:00

Por. Št.č. Meno Výkon
1 (42) SVK BREZINA Jakub 66
2 (73) SVK ŠEVČÍK Nikolas 61
3 (33) SVK PALIESKA Adam 58
4 (75) SVK TRIASAK Mykhaylo 57
5 (56) SVK VESZPRÉMI Andreas 44
6 (45) SVK JAKUŠ Ivan 40
7 (77) SVK JANÍČEK Samuel 37
=8 (35) SVK REGENDA Adam 35
=8 (58) SVK BUDIAČ Tobias 35
10 (49) SVK MALICH Matej 33
11 (10) SVK KOPRDA Andrej 27
12 (46) SVK KRAJČOVIČ Jakub 26
13 (81) SVK SUCHÁNEK Aleš 24
14 (27) SVK JANČOVIČ Tobias 23
=15 (44) SVK GERHARD Kristián 22
=15 (74) SVK ŠTĚPÁN Teodor 22
=17 (22) SVK CYPRIAN Adam 21
=17 (68) SVK PLEŠIVČÁK Jakub 21
=19 (39) SVK VLASKO Adam 18
=19 (51) SVK MIKUŠ Lukáš 18
21 (30) SVK KOVÁČ Adrián 17
22 (13) SVK LAMAČKA Matúš 16
23 (59) SVK BURDEJ Dávid 15
24 (70) SVK PŠENEK Tomáš 14
25 (54) SVK UHRIN Tadeáš 13
26 (53) SVK ŠPAČEK Martin 12
=27 (65) SVK MULINA Roman 11
=27 (79) SVK ONDRÁŠIK Jakub 11
29 (26) SVK GABRIŠ Sebastián 7
=30 (4) SVK BUKOVČÁK Matúš 6
=30 (66) SVK NOVÁK Michal 6
32 (12) SVK KURINEC Tomáš 5
33 (6) SVK HORT Matej 1
Diaľka 60m Hod Vortexom 1000m
(42) BREZINA Jakub 427 17 8,56 19 53,28 20 3:43,12 10 66
(73) ŠEVČÍK Nikolas 453 19 8,53 20 44,80 17 3:53,90 5 61
(33) PALIESKA Adam 406 13 9,26 6 49,54 19 3:11,14 20 58
(75) TRIASAK Mykhaylo 457 20 8,64 18 28,60 3:28,12 19 57
(56) VESZPRÉMI Andreas 444 18 8,95 14 39,35 12 4:08,22 44
(45) JAKUŠ Ivan 418 15 9,09 10 43,09 15 4:14,40 40
(77) JANÍČEK Samuel 369 6 9,01 13 25,58 3:28,90 18 37
(58) BUDIAČ Tobias 366 2 9,05 11,5 34,56 8 3:38,98 14 35
(35) REGENDA Adam 426 16 8,70 17 23,18 3:59,41 2 35
(49) MALICH Matej 395 10 8,87 15 23,54 3:48,20 8 33
(39) VLASKO Adam 411 14 9,19 9 14,57 3:54,70 4 27
(10) KOPRDA Andrej 397 11 10,68 43,10 16 4:08,97 27
(46) KRAJČOVIČ Jakub 387 8 9,22 8 37,56 10 4:42,46 26
(81) SUCHÁNEK Aleš 389 9 9,34 4,5 30,28 2 3:47,14 9 24
(27) JANČOVIČ Tobias 401 12 9,34 4,5 34,37 7 4:06,77 23
(44) GERHARD Kristián 367 4 9,49 2 24,23 3:34,91 16 22
(74) ŠTĚPÁN Teodor 361 9,05 11,5 39,17 11 4:26,68 22
(22) CYPRIAN Adam 367 3 9,63 48,10 18 4:01,41 21
(68) PLEŠIVČÁK Jakub 368 5 9,85 37,20 9 3:51,99 7 21
(51) MIKUŠ Lukáš 363 9,67 29,41 1 3:34,31 17 18
(30) KOVÁČ Adrián 351 9,61 31,44 4 3:39,27 13 17
(13) LAMAČKA Matúš 264 8,85 16 28,64 4:07,89 16
(59) BURDEJ Dávid 354 9,62 24,67 3:34,93 15 15
(70) PŠENEK Tomáš 361 9,61 40,17 14 4:02,98 14
(54) UHRIN Tadeáš 319 10,37 40,04 13 4:26,84 13
(53) ŠPAČEK Martin 358 9,57 17,40 3:39,91 12 12
(65) MULINA Roman 366 1 9,23 7 23,78 3:55,20 3 11
(79) ONDRÁŠIK Jakub 338 10,09 25,33 3:41,16 11 11
(26) GABRIŠ Sebastián 369 7 9,81 23,07 4:11,64 7
(66) NOVÁK Michal 358 9,46 3 30,96 3 4:01,92 6
(4) BUKOVČÁK Matúš 298 10,22 19,15 3:53,23 6 6
(12) KURINEC Tomáš 286 11,01 32,06 5 5:19,98 5
(6) HORT Matej 313 9,78 22,38 4:00,77 1 1
(72) STAŇO Damien 323 9,71 26,49 4:12,23 0
(7) JÁNOŠÍK Nicolas 288 10,49 29,11 4:25,47 0
(16) STANÍK Richard 292 10,36 21,77 4:20,09 0
(2) BLAŽEJ Tomáš 320 9,59 23,14 4:23,32 0
(20) BARCÍK Marián 357 9,85 27,40 DNF 0
(36) ŠTEFANČÍK Šimon 299 9,82 22,35 4:09,15 0
(8) KLIMO Marek 275 10,33 16,00 4:30,43 0
(23) ĎATKO Peter 345 9,50 1 33,04 6 DNS DNF

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže