logo

1. kolo VIESSMANN – pohár v letnom biatlone 2022 žiactvo

Ružomberok 18.06.2022 - 19.06.2022

Výsledky

Dvojčlenné štafety LS 30 (2x) - MIX Žci-ŽciC/Žky-ŽkyC

PDF štartovná listina | PDF výsledky

15 | 18.06.2022 15:30
LSLS

Por. Št.č. Meno Čas Pen. Streľba Výkon Odstup
medal (44) SVK Klub BIATLONU Predajná "C" 12:16,9 0 0 0 3 12:16,9
medal (42) SVK Klub BIATLONU Predajná "B" 12:38,6 0 0 0 0 12:38,6 +21,7
medal (12) SVK KB Čadca - Skalité "A" 12:53,8 1 1 0 0 12:53,8 +36,9
4 (14) SVK KB Čadca - Skalité "B" 12:59,6 1 1 0 0 12:59,6 +42,7
5 (34) SVK Klub BIATLONU Predajná "A" 13:02,4 0 0 3 3 13:02,4 +45,5
6 (22) SVK KB Čierny Balog "A" 13:19,0 0 1 0 0 13:19,0 +1:02,1
7 (32) SVK KB Valaská - Osrblie "A" 13:36,5 0 2 0 2 13:36,5 +1:19,6
8 (52) SVK Klub BIATLONU Predajná "D" 14:18,1 2 1 0 0 14:18,1 +2:01,2
9 (64) SVK Fan klub biatlonu "A" 13:26,8 +1:00,0 0 3/2 0 3 14:26,8 +2:09,9
10 (24) SVK KB Čierny Balog "B" 14:36,4 0 3 0 2 14:36,4 +2:19,5
11 (62) SVK KB Vyhne "A" 14:57,3 0 2 2 1 14:57,3 +2:40,4
12 (54) SVK KB Vyhne "B" 15:07,5 3 4 2 2 15:07,5 +2:50,6
13 (72) SVK ŠK Biathlon Mania "A" 12:55,4 +3:00,0 0 4 1 0 15:55,4 +3:38,5
14 (74) SVK ŠK Biathlon Mania "B" 16:02,0 0 1 1 4 16:02,0 +3:45,1
15 (82) SVK ŠK Biathlon Mania "C" 16:13,0 1 4 2 1 16:13,0 +3:56,1
Klub BIATLONU Predajná "C" FIGĽUŠOVÁ Sára (2009), ŠUHAJDA Tomáš (2009)
Klub BIATLONU Predajná "B" KUČERÁKOVÁ Eliška (2008), DOBIAŠ Nikolaj František (2008)
KB Čadca - Skalité "A" PITEKOVÁ Svetlana (2008), KOTUĽA Kamil (2009)
KB Čadca - Skalité "B" VEVJOROVÁ Tamara (2008), KRIŠTOFÍK Šimon (2008)
Klub BIATLONU Predajná "A" TAJBOŠOVÁ Emily (2008), BERAXOVÁ Ema (2008), KOSTELNÍK Kristián (2008)
KB Čierny Balog "A" KOVÁČIKOVÁ Bianka (2008), SCHON Adam (2008)
KB Valaská - Osrblie "A" UHLIAROVÁ Xénia (2008), BELKO Oliver (2008)
Klub BIATLONU Predajná "D" BERAXOVÁ Lujza (2009), KOVÁČ Ján (2009)
Fan klub biatlonu "A" MESÍKOVÁ Kristína (2009), ŠTRBA Maxim (2009)
KB Čierny Balog "B" PÓČOVÁ Ela (2009), JANOŠTIAK Ján (2009)
KB Vyhne "A" BENČOVÁ Karolína (2008), REPISKÝ Richard (2008)
KB Vyhne "B" BENEDEKOVÁ Eliška (2010), APFEL Samuel (2008)
ŠK Biathlon Mania "A" KLEBERCOVÁ Klára (2009), GAJDOŠOVCI Oliver (2008)
ŠK Biathlon Mania "B" HRINKOVÁ Aneta (2009), GARAJ Jakub (2009)
ŠK Biathlon Mania "C" ZEMIAROVÁ Anna (2009), ZLEVSKÝ Filip (2009)
ST3CH # ST4CH # 2 km #
1 (44) Klub BIATLONU Predajná "C" 8:14,1 1. 11:49,4 1. 12:16,9 1.
2 (42) Klub BIATLONU Predajná "B" 9:27,7 5. 12:14,1 2. 12:38,6 2.
3 (12) KB Čadca - Skalité "A" 9:52,7 9. 12:28,8 3. 12:53,8 3.
4 (14) KB Čadca - Skalité "B" 9:52,3 8. 12:37,5 6. 12:59,6 5.
5 (34) Klub BIATLONU Predajná "A" 8:51,2 2. 12:35,9 5. 13:02,4 6.
6 (22) KB Čierny Balog "A" 9:34,4 6. 12:51,8 7. 13:19,0 7.
7 (32) KB Valaská - Osrblie "A" 9:07,9 3. 13:02,5 9. 13:36,5 9.
8 (52) Klub BIATLONU Predajná "D" 10:40,3 12. 13:52,5 10. 14:18,1 10.
9 (64) Fan klub biatlonu "A" 9:12,4 4. 12:57,5 8. 13:26,8 8.
10 (24) KB Čierny Balog "B" 10:09,9 10. 14:02,7 11. 14:36,4 11.
11 (62) KB Vyhne "A" 11:01,1 13. 14:29,1 12. 14:57,3 12.
12 (54) KB Vyhne "B" 11:17,4 14. 14:34,8 13. 15:07,5 13.
13 (72) ŠK Biathlon Mania "A" 9:42,2 7. 12:31,9 4. 12:55,4 4.
14 (74) ŠK Biathlon Mania "B" 10:37,9 11. 15:31,7 14. 16:02,0 14.
15 (82) ŠK Biathlon Mania "C" 11:30,9 15. 15:42,0 15. 16:13,0 15.

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže