logo

1. kolo VIESSMANN – pohár v letnom biatlone 2022 žiactvo

Ružomberok 18.06.2022 - 19.06.2022

Výsledky

Dvojčlenná štafeta LL 30 (2x) - MIX Žci-ŽciB/Žky-ŽkyB

PDF štartovná listina | PDF výsledky

14 | 18.06.2022 15:30
LLLL

Por. Št.č. Meno Čas Pen. Streľba Výkon Odstup
medal (112) SVK Klub BIATLONU Predajná "A" 12:31,7 0 0 0 0 12:31,7
medal (142) SVK Fan klub biatlonu "A" 13:08,6 1 0 0 0 13:08,6 +36,9
medal (102) SVK KB Valaská - Osrblie "B" 13:37,2 0 0 0 0 13:37,2 +1:05,5
4 (152) SVK ŠK Biathlon Mania "B" 13:42,1 0 0 0 0 13:42,1 +1:10,4
5 (144) SVK ŠK Biathlon Mania "A" 15:03,1 0 3 2 0 15:03,1 +2:31,4
6 (104) SVK KB Valaská - Osrblie "C" 16:12,5 0 5 0 0 16:12,5 +3:40,8
7 (134) SVK Športový klub bežeckého lyžovania a biatlonu Ružomberok "A" 16:14,4 0 0 4 3 16:14,4 +3:42,7
8 (114) SVK Klub BIATLONU Predajná "B" 15:50,9 +1:00,0 0 0 5 4/3 16:50,9 +4:19,2
9 (84) SVK KB Čadca - Skalité "A" 17:20,5 +1:00,0 1 2 0 1 18:20,5 +5:48,8
10 (92) SVK KB Čierny Balog "A" 18:25,2 +2:00,0 2 1 5/4 5/4 20:25,2 +7:53,5
11 (122) SVK Športový klub polície Žilina "A" 19:08,0 +3:00,0 5 5 5 5 22:08,0 +9:36,3
12 (124) SVK UMB BIATHLON TEAM "A" 19:46,5 +4:00,0 0 1 4/3 1 23:46,5 +11:14,8
13 (132) SVK KB Vyhne "B" 24:08,4 +2:00,0 5 4/3 4 5 26:08,4 +13:36,7
2 (94) SVK KB Valaská - Osrblie "A" DQ 11.3.6 w 0 0 0 disk DQ 11.3.6 w
Klub BIATLONU Predajná "A" KAZÁROVÁ Izabela (2010), KAZÁR Jerguš (2011)
Fan klub biatlonu "A" DANKOVÁ Mia (2010), DORNIAK Kevin (2010)
KB Valaská - Osrblie "B" SPIŠIAKOVÁ Nina (2010), JARGAN Matej (2010)
ŠK Biathlon Mania "B" KLEBERCOVÁ Gréta (2012), KEPKO Michal (2011)
ŠK Biathlon Mania "A" KOFRIT Sofia (2010), GAJDOŠOVCI Andrej (2011)
KB Valaská - Osrblie "C" GONDOVÁ Lucia (2011), POKORNÝ Qvido (2011)
Športový klub bežeckého lyžovania a biatlonu Ružomberok "A" JEŠÍKOVÁ Viktória (2012), PALGUTA Dávid (2011)
Klub BIATLONU Predajná "B" BEVILAQUA Ida (2011), PLASKÚR Matúš (2011)
KB Čadca - Skalité "A" KOVÁČOVÁ Mia (2010), JAŠUREK Filip (2011)
KB Čierny Balog "A" PÔBIŠOVÁ Lucia (2010), KOHÁR Andrej (2010)
Športový klub polície Žilina "A" CESNEKOVÁ Terézia (2011), JURICKÝ Mathias (2011)
UMB BIATHLON TEAM "A" ŠVARNÁ Sofia (2010), ŠVARNÝ David (2011)
KB Vyhne "B" MAJZLANOVÁ Laura (2011), APFEL Tobias (2011)
KB Valaská - Osrblie "A" VAŠICOVÁ Aneta (2010), JIRMER Gregor (2010)
ST3CH # ST4CH # 2 km #
1 (112) Klub BIATLONU Predajná "A" 8:41,2 1. 12:00,6 2. 12:31,7 2.
2 (142) Fan klub biatlonu "A" 9:37,1 5. 12:38,9 3. 13:08,6 3.
3 (102) KB Valaská - Osrblie "B" 9:37,0 4. 13:03,0 4. 13:37,2 4.
4 (152) ŠK Biathlon Mania "B" 9:30,4 3. 13:13,0 5. 13:42,1 5.
5 (144) ŠK Biathlon Mania "A" 10:28,2 6. 14:29,0 6. 15:03,1 6.
6 (104) KB Valaská - Osrblie "C" 12:01,2 9. 15:40,1 8. 16:12,5 8.
7 (134) Športový klub bežeckého lyžovania a biatlonu Ružomberok "A" 11:34,1 8. 15:48,5 9. 16:14,4 9.
8 (114) Klub BIATLONU Predajná "B" 11:03,1 7. 15:21,8 7. 15:50,9 7.
9 (84) KB Čadca - Skalité "A" 12:12,7 10. 16:45,7 10. 17:20,5 10.
10 (92) KB Čierny Balog "A" 12:36,8 11. 17:51,9 11. 18:25,2 11.
11 (122) Športový klub polície Žilina "A" 13:29,9 12. 18:34,0 12. 19:08,0 12.
12 (124) UMB BIATHLON TEAM "A" 14:31,2 13. 19:10,6 13. 19:46,5 13.
13 (132) KB Vyhne "B" 16:16,5 14. 23:29,1 14. 24:08,4 14.
2 (94) KB Valaská - Osrblie "A" 9:09,9 2. 10:56,0 1. 11:27,1 1.

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže