10 | 10.09.2020 10:00
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | TROCHA Roland | 2013 | Atletický klub Stará Bystrica | 10,86 | |
2 | VARGA Šimon | 2013 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 11,05 | |
3 | TKÁČ Teo | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 11,08 | |
4 | MIKULA Vladimir | 2014 | Námestovo | 11,49 | |
5 | KRIŠKO Michal | 2013 | ZŠ s MŠ Nižna brána Kežmarok | 11,73 | |
6 | ŠILER Richard | 2013 | ZŠ Požiarnická Košice | 12,22 | |
7 | KROK Samuel | 2013 | ZŠ Podjavorinskej Košice | 12,95 | |
8 | OLEJNÍK Pavol | 2013 | ZŠ s MŠ Terňa | 13,11 | |
9 | KOLARČÍK Leo | 2013 | SZŠ Tr. SNP 104 Košice | 13,78 | |
KENDA Oliver | 2014 | Atletika Košice o.z. | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:00
+0,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | KRIŠKO Michal | 2013 | ZŠ s MŠ Nižna brána Kežmarok | 11,73 | |
2 | KOLARČÍK Leo | 2013 | SZŠ Tr. SNP 104 Košice | 13,78 | |
KENDA Oliver | 2014 | Atletika Košice o.z. | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:02
+1,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | MIKULA Vladimir | 2014 | Námestovo | 11,49 | |
2 | KROK Samuel | 2013 | ZŠ Podjavorinskej Košice | 12,95 | |
3 | OLEJNÍK Pavol | 2013 | ZŠ s MŠ Terňa | 13,11 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
3 | 10.09.2020 10:04
+0,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | TROCHA Roland | 2013 | Atletický klub Stará Bystrica | 10,86 | |
2 | TKÁČ Teo | 2013 | ZŠ T. J. Moussona Michalovce | 11,08 | |
3 | ŠILER Richard | 2013 | ZŠ Požiarnická Košice | 12,22 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
1 | 10.09.2020 10:06
+0,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | VARGA Šimon | 2013 | ZŠ s MŠ Čečejovce | 11,05 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.