logo

Medzinárodné dni cyklistiky

Dubnica nad Váhom 21.08.2020 - 23.08.2020

21.08.2020 18:00 - 23.08.2020 10:00

Výsledky

2. etapa Ilava - Ilava

PDF štartovná listina | PDF výsledky

85 | 22.08.2020 10:00

Por. Št.č. Meno Kat. Výkon Odstup Bonus
1 (64) SLO MACEK Matic 3:08:31 -0:05
2 (80) NED GRAAT Tijmen 3:08:47 +0:16 -0:03
3 (48) SVK BOROVSKÝ Nikolas 3:10:04 +1:33 -0:01
4 (12) SVK KOVÁČ Samuel 3:10:04 +1:33
5 (83) NED VAN DE WEERDHOF Wouter 3:10:04 +1:33
6 (18) SVK SIVOK Tomáš U17 3:10:05 +1:34
7 (41) SVK TUKA Samuel 3:10:05 +1:34
8 (86) SLO JEROMEL Vid 3:10:05 +1:34
9 (81) NED HUENDERS Lance 3:10:06 +1:35
10 (26) SVK HRTÁNEK Martin 3:10:10 +1:39
11 (79) NED BUITER Rindert 3:10:25 +1:54
12 (20) SVK UNGVARSKÝ Lukáš 3:10:28 +1:57
13 (78) NED BRONSWIJK Mike 3:10:30 +1:59
14 (55) SVK VRBIK Juraj U17 3:10:30 +1:59
15 (68) SLO ZIHERL Luka 3:10:31 +2:00
16 (65) SLO KRALJ Fabjan 3:10:31 +2:00
17 (53) SVK NOVÁK Samuel U17 3:10:31 +2:00
18 (61) SVK PILIARKIN Timotej 3:10:31 +2:00
19 (14) SVK HAAS Christian U17 3:10:31 +2:00
20 (66) SLO HRIBAR Jernej 3:10:31 +2:00
21 (69) SLO GREGORČIČ Natan U17 3:10:32 +2:01
22 (50) SVK DUNÁR Dominik U17 3:10:32 +2:01
23 (34) SVK HOZA Denis 3:10:32 +2:01
24 (29) SVK RIŠKA Richard U17 3:10:33 +2:02
25 (84) SLO VALENKO Lovro U17 3:10:33 +2:02
26 (22) SVK ĎURÍK Matúš U17 3:10:33 +2:02
27 (2) SVK MERTA Filip 3:10:33 +2:02
28 (70) SVK VANČO Tobias 3:10:33 +2:02
29 (11) SVK ANDRAŠKO Peter 3:10:34 +2:03
30 (33) CZE LUKEŠ Jan U17 3:10:34 +2:03
31 (62) SVK HAĽAK Adam U17 3:11:59 +3:28
32 (43) SVK SOKOLÍK Lukáš 3:12:08 +3:37
33 (60) SVK POMŠÁR Adam 3:12:08 +3:37
34 (19) SVK VLČÁK Jakub 3:12:14 +3:43
35 (49) SVK VRBIK Adam 3:17:16 +8:45
36 (45) SVK MANZAT Dávid U17 3:17:31 +9:00
37 (67) SLO JABLANOVEC Luka 3:17:32 +9:01
38 (27) SVK MELIŠ Erik 3:17:33 +9:02
39 (3) SVK ROVDER Erik 3:17:34 +9:03
40 (39) SVK KUNIC Tomáš 3:17:35 +9:04
41 (42) SVK PATAY Adrian 3:17:35 +9:04
42 (44) SVK JURÍK Martin U17 3:17:35 +9:04
43 (89) SLO MAJNIK Jure U17 3:20:36 +12:05
44 (30) SVK KURUCZ TÓTH Áron U17 3:20:37 +12:06
45 (82) NED PROSMAN Pieter 3:20:39 +12:08
46 (85) SLO MAJNIK Andrej 3:20:43 +12:12
47 (10) SVK VRBIČAN Boris 3:21:32 +13:01
48 (16) SVK LAKTIŠ Timotej 3:22:53 +14:22
49 (4) SVK KRIAK Matúš 3:24:42 +16:11
50 (40) SVK NAGY Róbert 3:24:42 +16:11
51 (8) SVK SOBOTA Gabiel U17 3:30:42 +22:11
52 (6) SVK RANGELOV Branislav 3:30:43 +22:12
53 (7) SVK BRÁZDOVIČ Richard U17 3:31:57 +23:26
54 (17) SVK PORUBSKÝ Róbert U17 3:32:10 +23:39
55 (88) SLO KIRBIŠ Primož U17 3:34:08 +25:37
56 (9) SVK SCHWABIK Armin U17 3:34:28 +25:57
57 (5) SVK LÁVEČKA Matúš 3:35:26 +26:55
58 (38) SVK BUCHEL Štefan 3:35:50 +27:19
59 (46) SVK ĎURKO Lukáš U17 3:35:50 +27:19
60 (31) SVK MATEJKA Tobiáš 3:35:51 +27:20
61 (74) SVK SLIVKA Jakub 3:35:52 +27:21
62 (63) SVK SCHWARZBACHER Matthias U17 3:35:52 +27:21
63 (37) CZE KULHA Filip U17 3:36:03 +27:32
64 (47) SVK PRIVALINEC Matúš U17 3:38:01 +29:30
65 (56) SVK PAPCUN Florián 3:38:02 +29:31
66 (72) SVK GRAUZEL Martin 3:38:03 +29:32
67 (73) SVK MAZÁN Matúš 3:38:03 +29:32
68 (54) SVK SOLOVIC Tomáš U17 3:38:03 +29:32
69 (1) SVK BARCÍK Jakub 3:38:03 +29:32
70 (77) SVK PEKÁR Tomáš U17 3:38:03 +29:32
71 (32) CZE KRUPKA Štěpán 3:38:03 +29:32
72 (76) SVK KOŠIAR Matúš U17 3:38:03 +29:32
73 (35) SVK GROSS Adam 3:38:04 +29:33
74 (75) SVK VAVŘINEK Dávid 3:38:05 +29:34
75 (51) SVK GOTTSTEIN Simon U17 3:42:33 +34:02
76 (25) SVK ŠTANCEĽ Félix U17 3:42:33 +34:02
77 (15) SVK JANČO Mário 3:52:33 +44:02
78 (21) SVK ANTAL Patrik U17 3:52:33 +44:02
79 (58) SVK CIBULA Matej U17 3:52:33 +44:02
80 (57) SVK SZOTÁK Lukáš U17 3:52:33 +44:02
81 (28) SVK MARTIŠKO Adam U17 3:52:33 +44:02
82 (36) SVK MAKO Dominik U17 3:52:33 +44:02
(23) SVK IHRING Samuel U17 DNF
(71) SVK PRNO Anton U17 DNF
(87) SLO GORJANC Žan DNF
Start # 57,3 km # 114,6 km #
1 (64) MACEK Matic 0:00 3. 1:32:33 2. 3:08:31 2.
2 (80) GRAAT Tijmen 0:05 57. 1:33:53 30. 3:08:47 3.
3 (48) BOROVSKÝ Nikolas 0:07 82. 1:33:54 38. 3:10:04 4.
4 (12) KOVÁČ Samuel 0:03 31. 1:33:54 36. 3:10:04 5.
5 (83) VAN DE WEERDHOF Wouter 0:00 5. 1:32:33 4. 3:10:04 6.
6 (18) SIVOK Tomáš 0:03 36. 1:33:52 20. 3:10:05 7.
7 (41) TUKA Samuel 0:02 25. 1:33:51 13. 3:10:05 8.
8 (86) JEROMEL Vid 0:02 28. 1:33:52 15. 3:10:05 9.
9 (81) HUENDERS Lance 0:01 11. 1:33:50 5. 3:10:06 10.
10 (26) HRTÁNEK Martin 0:04 48. 1:32:02 1. 3:10:10 11.
11 (79) BUITER Rindert 0:04 53. 1:33:51 14. 3:10:25 12.
12 (20) UNGVARSKÝ Lukáš 0:03 35. 1:33:55 41. 3:10:28 13.
13 (78) BRONSWIJK Mike 0:05 64. 1:33:52 22. 3:10:30 14.
14 (55) VRBIK Juraj 0:05 66. 1:33:53 27. 3:10:30 15.
15 (68) ZIHERL Luka 0:01 15. 1:33:51 10. 3:10:31 16.
16 (65) KRALJ Fabjan 0:01 6. 1:33:50 7. 3:10:31 17.
17 (53) NOVÁK Samuel 0:06 70. 1:33:53 26. 3:10:31 18.
18 (61) PILIARKIN Timotej 0:06 78. 1:33:53 24. 3:10:31 19.
19 (14) HAAS Christian 0:04 44. 1:33:54 33. 3:10:31 20.
20 (66) HRIBAR Jernej 0:01 13. 1:33:51 8. 3:10:31 21.
21 (69) GREGORČIČ Natan 0:00 4. 1:33:51 9. 3:10:32 22.
22 (50) DUNÁR Dominik 0:07 83. 1:33:54 32. 3:10:32 23.
23 (34) HOZA Denis 0:03 42. 1:33:54 34. 3:10:32 24.
24 (29) RIŠKA Richard 0:02 21. 1:33:53 28. 3:10:33 25.
25 (84) VALENKO Lovro 0:04 52. 1:33:52 16. 3:10:33 26.
26 (22) ĎURÍK Matúš 0:03 29. 1:34:01 45.
27 (2) MERTA Filip 0:06 72. 1:33:53 29. 3:10:33 27.
28 (70) VANČO Tobias 0:00 2. 1:33:52 18. 3:10:33 28.
29 (11) ANDRAŠKO Peter 0:03 39. 1:33:54 37. 3:10:34 29.
30 (33) LUKEŠ Jan 0:03 40. 1:33:53 25. 3:10:34 30.
31 (62) HAĽAK Adam 0:06 80. 1:33:52 21. 3:11:59 31.
32 (43) SOKOLÍK Lukáš 0:02 26. 1:32:33 3. 3:12:08 32.
33 (60) POMŠÁR Adam 0:05 67. 1:33:55 39. 3:12:08 33.
34 (19) VLČÁK Jakub 0:04 43. 1:33:55 40. 3:12:14 34.
35 (49) VRBIK Adam 0:04 49. 1:33:56 43. 3:17:16 36.
36 (45) MANZAT Dávid 0:05 56. 1:33:54 35. 3:17:31 37.
37 (67) JABLANOVEC Luka 0:00 1. 1:33:50 6. 3:17:32 38.
38 (27) MELIŠ Erik 0:01 9. 1:33:55 42. 3:17:33 39.
39 (3) ROVDER Erik 0:02 22. 1:33:53 31. 3:17:34 40.
40 (39) KUNIC Tomáš 0:01 7. 1:33:53 23. 3:17:35 41.
41 (42) PATAY Adrian 0:02 24. 1:33:52 19. 3:17:35 43.
42 (44) JURÍK Martin 0:01 12. 1:33:58 44. 3:17:35 42.
43 (89) MAJNIK Jure 0:02 23. 1:33:52 17. 3:20:36 44.
44 (30) KURUCZ TÓTH Áron 0:04 51. 1:35:53 49. 3:20:37 45.
45 (82) PROSMAN Pieter 0:01 14. 1:36:31 54. 3:20:39 46.
46 (85) MAJNIK Andrej 0:03 32. 1:33:51 11. 3:20:43 47.
47 (10) VRBIČAN Boris 0:05 68. 1:36:30 50. 3:21:32 48.
48 (16) LAKTIŠ Timotej 0:04 50. 1:35:53 48. 3:22:53 49.
49 (4) KRIAK Matúš 0:03 38. 1:35:52 46. 3:24:42 50.
50 (40) NAGY Róbert 0:05 65. 1:33:51 12. 3:24:42 51.
51 (8) SOBOTA Gabiel 0:04 46. 1:35:52 47. 3:30:42 52.
52 (6) RANGELOV Branislav 0:03 41. 1:40:41 69. 3:30:43 53.
53 (7) BRÁZDOVIČ Richard 0:04 45. 1:40:41 64. 3:31:57 54.
54 (17) PORUBSKÝ Róbert 0:05 62. 1:37:33 59. 3:32:10 55.
55 (88) KIRBIŠ Primož 0:02 18. 1:36:30 51. 3:34:08 56.
56 (9) SCHWABIK Armin 0:01 8. 1:36:31 55. 3:34:28 57.
57 (5) LÁVEČKA Matúš 0:03 34. 1:37:33 60. 3:35:26 58.
58 (38) BUCHEL Štefan 0:01 16. 1:40:41 63. 3:35:50 59.
59 (46) ĎURKO Lukáš 0:02 20. 1:40:41 66. 3:35:50 61.
60 (31) MATEJKA Tobiáš 0:03 37. 1:40:41 67. 3:35:51 62.
61 (74) SLIVKA Jakub 0:04 54. 1:40:41 70. 3:35:52 63.
62 (63) SCHWARZBACHER Matthias 0:07 84. 1:37:00 56. 3:35:52 64.
63 (37) KULHA Filip 0:01 17. 1:40:35 61. 3:36:03 65.
64 (47) PRIVALINEC Matúš 0:05 61. 1:40:42 75. 3:38:01 66.
65 (56) PAPCUN Florián 0:06 79. 1:40:41 65. 3:38:02 67.
66 (72) GRAUZEL Martin 0:05 69. 1:40:42 73. 3:38:03 68.
67 (73) MAZÁN Matúš 0:05 63. 1:40:42 76. 3:38:03 69.
68 (54) SOLOVIC Tomáš 0:05 60. 1:45:41 78. 3:38:03 71.
69 (1) BARCÍK Jakub 0:03 33. 1:40:41 62. 3:38:03 70.
70 (77) PEKÁR Tomáš 0:05 58. 1:40:42 72. 3:38:03 72.
71 (32) KRUPKA Štěpán 0:06 74. 1:40:41 68. 3:38:03 73.
72 (76) KOŠIAR Matúš 0:05 59. 1:40:42 74. 3:38:03 74.
73 (35) GROSS Adam 0:02 27. 1:36:30 53. 3:38:04 75.
74 (75) VAVŘINEK Dávid 0:05 55. 1:40:41 71. 3:38:05 76.
75 (51) GOTTSTEIN Simon 0:06 77. 1:37:32 57. 3:42:33 78.
76 (25) ŠTANCEĽ Félix 0:01 10. 1:37:33 58. 3:42:33 77.
77 (15) JANČO Mário 0:06 71. 1:53:18 80. 1:53:45 1.
78 (21) ANTAL Patrik 0:02 19. 1:43:21 77.
79 (58) CIBULA Matej 0:06 76. 1:52:02 79.
80 (57) SZOTÁK Lukáš 0:06 81. 1:36:30 52. 3:35:50 60.
81 (28) MARTIŠKO Adam 0:07 85. 2:00:00 84.
82 (36) MAKO Dominik 0:06 73. 1:58:39 83.
(23) IHRING Samuel 0:03 30. 1:56:05 81.
(71) PRNO Anton 0:06 75. 1:58:38 82. 3:13:37 35.
(87) GORJANC Žan 0:04 47.
1 2
(18) SIVOK Tomáš 3:10:05 3:52:50
(55) VRBIK Juraj 3:10:30 3:53:08
(69) GREGORČIČ Natan 3:10:32 3:53:10
(53) NOVÁK Samuel 3:10:31 3:53:11
(14) HAAS Christian 3:10:31 3:53:15
(33) LUKEŠ Jan 3:10:34 3:53:15
(22) ĎURÍK Matúš 3:10:33 3:53:46
(84) VALENKO Lovro 3:10:33 3:53:47
(50) DUNÁR Dominik 3:10:32 3:54:50
(29) RIŠKA Richard 3:10:33 3:56:06
(62) HAĽAK Adam 3:11:59 3:56:45
(44) JURÍK Martin 3:17:35 4:00:17
(45) MANZAT Dávid 3:17:31 4:02:41
(89) MAJNIK Jure 3:20:36 4:04:37
(30) KURUCZ TÓTH Áron 3:20:37 4:06:23
(8) SOBOTA Gabiel 3:30:42 4:15:53
(7) BRÁZDOVIČ Richard 3:31:57 4:16:59
(17) PORUBSKÝ Róbert 3:32:10 4:17:36
(63) SCHWARZBACHER Matthias 3:35:52 4:18:39
(37) KULHA Filip 3:36:03 4:18:49
(88) KIRBIŠ Primož 3:34:08 4:18:54
(46) ĎURKO Lukáš 3:35:50 4:19:51
(9) SCHWABIK Armin 3:34:28 4:20:44
(54) SOLOVIC Tomáš 3:38:03 4:22:26
(47) PRIVALINEC Matúš 3:38:01 4:23:35
(77) PEKÁR Tomáš 3:38:03 4:24:19
(76) KOŠIAR Matúš 3:38:03 4:24:24
(51) GOTTSTEIN Simon 3:42:33 4:25:17
(25) ŠTANCEĽ Félix 3:42:33 4:30:56
(57) SZOTÁK Lukáš 3:52:33 4:37:43
(28) MARTIŠKO Adam 3:52:33 4:38:37
(21) ANTAL Patrik 3:52:33 4:38:49
(58) CIBULA Matej 3:52:33 4:38:54
(36) MAKO Dominik 3:52:33 4:39:02

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže