PDF štartovná listina | PDF výsledky
70 | 15.10.2019 12:40
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (106) | ONDROVIČ Marek | 2001 | Gymnázium Malacky | 16:21 | ||
2 | (54) | REVAJ Filip | 2002 | SŠŠ Banská Bystrica | 16:39 | +0:18 | |
3 | (48) | BARTO Aurel | 2001 | SŠŠ Banská Bystrica | 16:51 | +0:30 | |
4 | (82) | TOMEČEK Adam | 2000 | SŠ Podjavorinskej Prešov | 17:07 | +0:46 | |
5 | (1) | KUBIČKA Lukáš | 2001 | Spojená škola Martin | 17:22 | +1:01 | |
6 | (31) | BREJČÁK Pavol | 2003 | SŠ a Gym. D. Tatarku Poprad | 17:58 | +1:37 | |
7 | (101) | ZELENÁK Rastislav | 2000 | Gymnázium Párovská Nitra | 18:03 | +1:42 | |
8 | (99) | BELMENEN Aaron | 2003 | Gymnázium Párovská Nitra | 18:05 | +1:44 | |
9 | (78) | KOPERDÁK Lukáš | 2000 | Gymnázium Školská Spišská Nová Ves | 18:10 | +1:49 | |
10 | (102) | MASÁR Šimon | 2001 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 18:14 | +1:53 | |
11 | (105) | KUMA Matúš | 2002 | Gymnázium Malacky | 18:18 | +1:57 | |
12 | (256) | JEDINÁK Branislav | 2002 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 18:23 | +2:02 | |
13 | (30) | ŠPERKA Filip | 2002 | SŠ a Gym. D. Tatarku Poprad | 18:25 | +2:04 | |
14 | (103) | SMOLKA Adam | 2002 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 18:33 | +2:12 | |
15 | (104) | BUGOŠ Filip | 2000 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 18:35 | +2:14 | |
16 | (17) | KAŠÍK František | 2000 | SOŠ SZKI Šahy | 18:40 | +2:19 | |
17 | (77) | KAMPCZYK Kristián | 2002 | Gymnázium Školská Spišská Nová Ves | 18:44 | +2:23 | |
18 | (95) | JANÍČEK Tomáš | 2004 | SOŠ I. Krasku Púchov | 18:47 | +2:26 | |
19 | (73) | VESELSKÝ Ján | 2002 | SŠŠ J. Herdu Trnava | 18:47 | +2:26 | |
20 | (241) | ČERVENÝ Samuel | 2004 | SŠŠ Trenčín | 19:09 | +2:48 | |
21 | (52) | MARKO Ján | 2000 | SŠŠ Banská Bystrica | 19:14 | +2:53 | |
22 | (81) | FRIDMANSKÝ Denis | 2001 | Súkromná SOŠ Postupimská Košice | 19:17 | +2:56 | |
23 | (203) | GROSS Adam | 2003 | SOŠ letecko technická Trenčín | 19:30 | +3:09 | |
24 | (29) | LEŠTACH Oliver | 2002 | SŠ a Gym. D. Tatarku Poprad | 19:40 | +3:19 | |
25 | (228) | SMIK Damián | 2002 | SŠ a Gym. D. Tatarku Poprad | 19:48 | +3:27 | |
26 | (258) | MAYER Maximilián | 2002 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 19:59 | +3:38 | |
27 | (202) | DUNAJČÍK Šimon | 2004 | SOŠ letecko technická Trenčín | 20:04 | +3:43 | |
28 | (20) | VRÁBEL František | 2001 | OA Veľký Meder | 20:14 | +3:53 | |
29 | (257) | KRAJČOVIČ Andrej | 2002 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 20:16 | +3:55 | |
30 | (18) | SZABÓ Márk | 2001 | OA Veľký Meder | 20:17 | +3:56 | |
31 | (113) | KOLEŇ Šimon | 2000 | Gymnázium Moyzesa Ružomberok | 20:25 | +4:04 | |
32 | (112) | BAJTOŠ Vladimír | 2001 | Gymnázium Moyzesa Ružomberok | 20:26 | +4:05 | |
33 | (114) | UHRINČAŤ Jakub | 2001 | Gymnázium Moyzesa Ružomberok | 20:45 | +4:24 | |
34 | (252) | SPIŠÁK Samuel | 2003 | SŠ SŠŠ Nitra | 20:47 | +4:26 | |
35 | (229) | OMÁMIK Peter | 2003 | SŠ a Gym. D. Tatarku Poprad | 20:52 | +4:31 | |
36 | (260) | ZAVŘEL Matúš | 2004 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 20:58 | +4:37 | |
37 | (259) | ZAVŘEL Šimon | 2002 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 21:09 | +4:48 | |
38 | (204) | HOŤKO Martin | 2002 | SOŠ letecko technická Trenčín | 21:10 | +4:49 | |
39 | (225) | ŽIVČÁK Patrik | 2002 | SŠ sv. Jána Pavla II. Poprad | 21:12 | +4:51 | |
40 | (79) | LÖRINC Šimon | 2004 | Gymnázium Školská Spišská Nová Ves | 21:27 | +5:06 | |
41 | (253) | VÁNOVSKÝ Marián | 2003 | SŠ SŠŠ Nitra | 21:39 | +5:18 | |
42 | (201) | ČERVEŇAN Daniel | 2004 | SOŠ letecko technická Trenčín | 22:03 | +5:42 | |
43 | (249) | BARTONÍČEK Michal | 2003 | SŠ SŠŠ Nitra | 22:04 | +5:43 | |
44 | (254) | VOJTEK Jakub | 2003 | SŠ SŠŠ Nitra | 22:07 | +5:46 | |
45 | (216) | ŠUĽAK Michal | 2003 | SOŠ technická Košice | 22:43 | +6:22 | |
46 | (240) | BRIATKA David | 2003 | SŠŠ Trenčín | 22:49 | +6:28 | |
47 | (107) | SEDLÁK Ivan | 2004 | Gymnázium Malacky | 22:50 | +6:29 | |
48 | (200) | BELOBRAD Miroslav | 2003 | SOŠ letecko technická Trenčín | 22:59 | +6:38 | |
49 | (19) | SZEGHY András | 2003 | OA Veľký Meder | 23:03 | +6:42 | |
50 | (100) | CHODELKA Jakub | 2003 | Gymnázium Párovská Nitra | 23:03 | +6:42 | |
51 | (243) | LUKŠO Mario | 2003 | SŠŠ Trenčín | 23:05 | +6:44 | |
52 | (223) | STUPÁK Marián | 2003 | SŠ sv. Jána Pavla II. Poprad | 23:06 | +6:45 | |
53 | (211) | ČERVEN Tobias | 2006 | ZŠ Trenčianská Teplá | 23:09 | +6:48 | |
54 | (210) | HORA Miroslav | 2004 | ZŠ Trenčianská Teplá | 23:11 | +6:50 | |
55 | (218) | BLAŠKO Štefan | 2004 | SŠ sv. Jána Pavla II. Poprad | 23:33 | +7:12 | |
56 | (215) | SZABÓ Kristián | 2003 | SOŠ technická Košice | 24:13 | +7:52 | |
57 | (244) | NIKO Adrian | 2004 | SŠŠ Trenčín | 24:13 | +7:52 | |
58 | (245) | ŠEVČÍK Lukáš | 2003 | SŠŠ Trenčín | 24:49 | +8:28 | |
59 | (242) | JARABEK Marco | 2003 | SŠŠ Trenčín | 25:00 | +8:39 | |
60 | (214) | REŠETÁR Mário | 2003 | SOŠ technická Košice | 25:36 | +9:15 | |
61 | (217) | PJATAK Michal | 2004 | SOŠ technická Košice | 25:36 | +9:15 | |
62 | (251) | KOPČEK Samuel | 2002 | SŠ SŠŠ Nitra | 26:52 | +10:31 | |
63 | (212) | STRUK Dominik | 2007 | ZŠ Trenčianská Teplá | 27:17 | +10:56 | |
64 | (224) | ŠROMEK Jozef | 2004 | SŠ sv. Jána Pavla II. Poprad | 28:45 | +12:24 | |
65 | (205) | DOVINA Peter | 2003 | SOŠ letecko technická Trenčín | 28:49 | +12:28 | |
66 | (250) | ČEPÍLEK Lukáš | 2003 | SŠ SŠŠ Nitra | 28:49 | +12:28 | |
67 | (222) | PUCHALA Daniel | 2004 | SŠ sv. Jána Pavla II. Poprad | 28:57 | +12:36 | |
68 | (213) | GAJDOŠÍK Tomáš | 2007 | ZŠ Trenčianská Teplá | 29:51 | +13:30 | |
(227) | SMIK Sebastián | 2002 | SŠ a Gym. D. Tatarku Poprad | DNF | |||
(35) | JURČIŠIN Sebastian | 2004 | SŠ sv. Jána Pavla II. Poprad | DNS |
1,5 km | # | 3 km | # | 4,5 km | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (106) | ONDROVIČ Marek | 5:11 | 2. | 10:45 | 1. | 16:21 | 1. |
2 | (54) | REVAJ Filip | 5:16 | 3. | 10:53 | 2. | 16:39 | 2. |
3 | (48) | BARTO Aurel | 5:19 | 4. | 11:07 | 3. | 16:51 | 3. |
4 | (82) | TOMEČEK Adam | 5:29 | 5. | 11:12 | 4. | 17:07 | 4. |
5 | (1) | KUBIČKA Lukáš | 5:05 | 1. | 11:17 | 5. | 17:22 | 5. |
6 | (31) | BREJČÁK Pavol | 5:40 | 14. | 11:45 | 6. | 17:58 | 6. |
7 | (101) | ZELENÁK Rastislav | 5:40 | 12. | 12:01 | 9. | 18:03 | 7. |
8 | (99) | BELMENEN Aaron | 5:39 | 10. | 12:00 | 8. | 18:05 | 8. |
9 | (78) | KOPERDÁK Lukáš | 5:37 | 7. | 11:57 | 7. | 18:10 | 9. |
10 | (102) | MASÁR Šimon | 5:58 | 21. | 12:17 | 15. | 18:14 | 10. |
11 | (105) | KUMA Matúš | 6:03 | 24. | 12:17 | 14. | 18:18 | 11. |
12 | (256) | JEDINÁK Branislav | 5:44 | 16. | 12:07 | 12. | 18:23 | 12. |
13 | (30) | ŠPERKA Filip | 6:07 | 27. | 12:22 | 18. | 18:25 | 13. |
14 | (103) | SMOLKA Adam | 5:57 | 20. | 12:18 | 17. | 18:33 | 14. |
15 | (104) | BUGOŠ Filip | 5:37 | 9. | 12:03 | 10. | 18:35 | 15. |
16 | (17) | KAŠÍK František | 5:33 | 6. | 12:04 | 11. | 18:40 | 16. |
17 | (77) | KAMPCZYK Kristián | 6:02 | 22. | 12:23 | 20. | 18:44 | 17. |
18 | (95) | JANÍČEK Tomáš | 5:40 | 13. | 12:17 | 13. | 18:47 | 18. |
19 | (73) | VESELSKÝ Ján | 5:37 | 8. | 12:27 | 21. | 18:47 | 19. |
20 | (241) | ČERVENÝ Samuel | 5:54 | 18. | 12:31 | 22. | 19:09 | 20. |
21 | (52) | MARKO Ján | 5:41 | 15. | 12:17 | 16. | 19:14 | 21. |
22 | (81) | FRIDMANSKÝ Denis | 5:39 | 11. | 12:23 | 19. | 19:17 | 22. |
23 | (203) | GROSS Adam | 6:19 | 30. | 12:57 | 26. | 19:30 | 23. |
24 | (29) | LEŠTACH Oliver | 6:19 | 31. | 13:02 | 27. | 19:40 | 24. |
25 | (228) | SMIK Damián | 6:11 | 28. | 13:09 | 28. | 19:48 | 25. |
26 | (258) | MAYER Maximilián | 5:50 | 17. | 12:49 | 25. | 19:59 | 26. |
27 | (202) | DUNAJČÍK Šimon | 6:19 | 29. | 13:15 | 29. | 20:04 | 27. |
28 | (20) | VRÁBEL František | 6:02 | 23. | 12:46 | 24. | 20:14 | 28. |
29 | (257) | KRAJČOVIČ Andrej | 5:56 | 19. | 13:26 | 30. | 20:16 | 29. |
30 | (18) | SZABÓ Márk | 6:06 | 26. | 12:46 | 23. | 20:17 | 30. |
31 | (113) | KOLEŇ Šimon | 6:53 | 46. | 14:02 | 36. | 20:25 | 31. |
32 | (112) | BAJTOŠ Vladimír | 6:53 | 43. | 14:02 | 35. | 20:26 | 32. |
33 | (114) | UHRINČAŤ Jakub | 6:53 | 45. | 14:04 | 39. | 20:45 | 33. |
34 | (252) | SPIŠÁK Samuel | 6:28 | 34. | 13:46 | 34. | 20:47 | 34. |
35 | (229) | OMÁMIK Peter | 6:30 | 36. | 13:36 | 32. | 20:52 | 35. |
36 | (260) | ZAVŘEL Matúš | 6:32 | 37. | 13:44 | 33. | 20:58 | 36. |
37 | (259) | ZAVŘEL Šimon | 6:05 | 25. | 13:36 | 31. | 21:09 | 37. |
38 | (204) | HOŤKO Martin | 6:58 | 49. | 14:16 | 41. | 21:10 | 38. |
39 | (225) | ŽIVČÁK Patrik | 6:53 | 44. | 14:06 | 40. | 21:12 | 39. |
40 | (79) | LÖRINC Šimon | 6:23 | 32. | 14:03 | 38. | 21:27 | 40. |
41 | (253) | VÁNOVSKÝ Marián | 6:46 | 41. | 14:03 | 37. | 21:39 | 41. |
42 | (201) | ČERVEŇAN Daniel | 6:25 | 33. | 14:17 | 42. | 22:03 | 42. |
43 | (249) | BARTONÍČEK Michal | 6:48 | 42. | 14:35 | 43. | 22:04 | 43. |
44 | (254) | VOJTEK Jakub | 6:58 | 47. | 14:46 | 44. | 22:07 | 44. |
45 | (216) | ŠUĽAK Michal | 6:59 | 51. | 14:47 | 45. | 22:43 | 45. |
46 | (240) | BRIATKA David | 6:40 | 38. | 14:55 | 46. | 22:49 | 46. |
47 | (107) | SEDLÁK Ivan | 7:13 | 52. | 15:07 | 49. | 22:50 | 47. |
48 | (200) | BELOBRAD Miroslav | 6:59 | 50. | 14:55 | 47. | 22:59 | 48. |
49 | (19) | SZEGHY András | 7:36 | 58. | 15:32 | 50. | 23:03 | 49. |
50 | (100) | CHODELKA Jakub | 7:42 | 62. | 15:43 | 55. | 23:03 | 50. |
51 | (243) | LUKŠO Mario | 6:46 | 40. | 14:57 | 48. | 23:05 | 51. |
52 | (223) | STUPÁK Marián | 7:20 | 55. | 15:41 | 53. | 23:06 | 52. |
53 | (211) | ČERVEN Tobias | 7:41 | 60. | 15:36 | 52. | 23:09 | 53. |
54 | (210) | HORA Miroslav | 7:39 | 59. | 15:36 | 51. | 23:11 | 54. |
55 | (218) | BLAŠKO Štefan | 7:21 | 56. | 15:42 | 54. | 23:33 | 55. |
56 | (215) | SZABÓ Kristián | 6:30 | 35. | 16:18 | 59. | 24:13 | 56. |
57 | (244) | NIKO Adrian | 7:17 | 54. | 16:11 | 57. | 24:13 | 57. |
58 | (245) | ŠEVČÍK Lukáš | 7:17 | 53. | 16:13 | 58. | 24:49 | 58. |
59 | (242) | JARABEK Marco | 7:46 | 63. | 16:35 | 62. | 25:00 | 59. |
60 | (214) | REŠETÁR Mário | 7:50 | 67. | 16:31 | 60. | 25:36 | 60. |
61 | (217) | PJATAK Michal | 7:50 | 68. | 16:31 | 61. | 25:36 | 61. |
62 | (251) | KOPČEK Samuel | 6:45 | 39. | 16:05 | 56. | 26:52 | 62. |
63 | (212) | STRUK Dominik | 7:49 | 66. | 17:08 | 63. | 27:17 | 63. |
64 | (224) | ŠROMEK Jozef | 7:49 | 64. | 18:08 | 65. | 28:45 | 64. |
65 | (205) | DOVINA Peter | 6:58 | 48. | 18:38 | 66. | 28:49 | 65. |
66 | (250) | ČEPÍLEK Lukáš | 7:26 | 57. | 18:38 | 67. | 28:49 | 66. |
67 | (222) | PUCHALA Daniel | 7:49 | 65. | 18:07 | 64. | 28:57 | 67. |
68 | (213) | GAJDOŠÍK Tomáš | 7:41 | 61. | 18:50 | 68. |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.