PDF štartovná listina | PDF výsledky
43 | 15.10.2019 12:40
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (31) | BREJČÁK Pavol | 2003 | SŠ a Gym. D. Tatarku Poprad | 17:58 | |||
2 | (256) | JEDINÁK Branislav | 2002 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 18:23 | +0:25 | ||
3 | (30) | ŠPERKA Filip | 2002 | SŠ a Gym. D. Tatarku Poprad | 18:25 | +0:27 | ||
4 | (103) | SMOLKA Adam | 2002 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 18:33 | +0:35 | ||
5 | (241) | ČERVENÝ Samuel | 2004 | SŠŠ Trenčín | 19:09 | +1:11 | ||
6 | (203) | GROSS Adam | 2003 | SOŠ letecko technická Trenčín | 19:30 | +1:32 | ||
7 | (29) | LEŠTACH Oliver | 2002 | SŠ a Gym. D. Tatarku Poprad | 19:40 | +1:42 | ||
8 | (228) | SMIK Damián | 2002 | SŠ a Gym. D. Tatarku Poprad | 19:48 | +1:50 | ||
9 | (258) | MAYER Maximilián | 2002 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 19:59 | +2:01 | ||
10 | (202) | DUNAJČÍK Šimon | 2004 | SOŠ letecko technická Trenčín | 20:04 | +2:06 | ||
11 | (257) | KRAJČOVIČ Andrej | 2002 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 20:16 | +2:18 | ||
12 | (252) | SPIŠÁK Samuel | 2003 | SŠ SŠŠ Nitra | 20:47 | +2:49 | ||
13 | (229) | OMÁMIK Peter | 2003 | SŠ a Gym. D. Tatarku Poprad | 20:52 | +2:54 | ||
14 | (260) | ZAVŘEL Matúš | 2004 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 20:58 | +3:00 | ||
15 | (259) | ZAVŘEL Šimon | 2002 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 21:09 | +3:11 | ||
16 | (204) | HOŤKO Martin | 2002 | SOŠ letecko technická Trenčín | 21:10 | +3:12 | ||
17 | (225) | ŽIVČÁK Patrik | 2002 | SŠ sv. Jána Pavla II. Poprad | 21:12 | +3:14 | MS | |
18 | (253) | VÁNOVSKÝ Marián | 2003 | SŠ SŠŠ Nitra | 21:39 | +3:41 | ||
19 | (201) | ČERVEŇAN Daniel | 2004 | SOŠ letecko technická Trenčín | 22:03 | +4:05 | ||
20 | (249) | BARTONÍČEK Michal | 2003 | SŠ SŠŠ Nitra | 22:04 | +4:06 | ||
21 | (254) | VOJTEK Jakub | 2003 | SŠ SŠŠ Nitra | 22:07 | +4:09 | ||
22 | (216) | ŠUĽAK Michal | 2003 | SOŠ technická Košice | 22:43 | +4:45 | MS | |
23 | (240) | BRIATKA David | 2003 | SŠŠ Trenčín | 22:49 | +4:51 | ||
24 | (200) | BELOBRAD Miroslav | 2003 | SOŠ letecko technická Trenčín | 22:59 | +5:01 | ||
25 | (243) | LUKŠO Mario | 2003 | SŠŠ Trenčín | 23:05 | +5:07 | ||
26 | (223) | STUPÁK Marián | 2003 | SŠ sv. Jána Pavla II. Poprad | 23:06 | +5:08 | MS | |
27 | (211) | ČERVEN Tobias | 2006 | ZŠ Trenčianská Teplá | 23:09 | +5:11 | MS | |
28 | (210) | HORA Miroslav | 2004 | ZŠ Trenčianská Teplá | 23:11 | +5:13 | MS | |
29 | (218) | BLAŠKO Štefan | 2004 | SŠ sv. Jána Pavla II. Poprad | 23:33 | +5:35 | MS | |
30 | (215) | SZABÓ Kristián | 2003 | SOŠ technická Košice | 24:13 | +6:15 | MS | |
31 | (244) | NIKO Adrian | 2004 | SŠŠ Trenčín | 24:13 | +6:15 | ||
32 | (245) | ŠEVČÍK Lukáš | 2003 | SŠŠ Trenčín | 24:49 | +6:51 | ||
33 | (242) | JARABEK Marco | 2003 | SŠŠ Trenčín | 25:00 | +7:02 | ||
34 | (214) | REŠETÁR Mário | 2003 | SOŠ technická Košice | 25:36 | +7:38 | MS | |
35 | (217) | PJATAK Michal | 2004 | SOŠ technická Košice | 25:36 | +7:38 | MS | |
36 | (251) | KOPČEK Samuel | 2002 | SŠ SŠŠ Nitra | 26:52 | +8:54 | ||
37 | (212) | STRUK Dominik | 2007 | ZŠ Trenčianská Teplá | 27:17 | +9:19 | MS | |
38 | (224) | ŠROMEK Jozef | 2004 | SŠ sv. Jána Pavla II. Poprad | 28:45 | +10:47 | MS | |
39 | (205) | DOVINA Peter | 2003 | SOŠ letecko technická Trenčín | 28:49 | +10:51 | ||
40 | (250) | ČEPÍLEK Lukáš | 2003 | SŠ SŠŠ Nitra | 28:49 | +10:51 | ||
41 | (222) | PUCHALA Daniel | 2004 | SŠ sv. Jána Pavla II. Poprad | 28:57 | +10:59 | MS | |
42 | (213) | GAJDOŠÍK Tomáš | 2007 | ZŠ Trenčianská Teplá | 29:51 | +11:53 | MS | |
(227) | SMIK Sebastián | 2002 | SŠ a Gym. D. Tatarku Poprad | DNF |
1,5 km | # | 3 km | # | 4,5 km | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (31) | BREJČÁK Pavol | 5:40 | 1. | 11:45 | 1. | 17:58 | 1. |
2 | (256) | JEDINÁK Branislav | 5:44 | 2. | 12:07 | 2. | 18:23 | 2. |
3 | (30) | ŠPERKA Filip | 6:07 | 8. | 12:22 | 4. | 18:25 | 3. |
4 | (103) | SMOLKA Adam | 5:57 | 6. | 12:18 | 3. | 18:33 | 4. |
5 | (241) | ČERVENÝ Samuel | 5:54 | 4. | 12:31 | 5. | 19:09 | 5. |
6 | (203) | GROSS Adam | 6:19 | 11. | 12:57 | 7. | 19:30 | 6. |
7 | (29) | LEŠTACH Oliver | 6:19 | 12. | 13:02 | 8. | 19:40 | 7. |
8 | (228) | SMIK Damián | 6:11 | 9. | 13:09 | 9. | 19:48 | 8. |
9 | (258) | MAYER Maximilián | 5:50 | 3. | 12:49 | 6. | 19:59 | 9. |
10 | (202) | DUNAJČÍK Šimon | 6:19 | 10. | 13:15 | 10. | 20:04 | 10. |
11 | (257) | KRAJČOVIČ Andrej | 5:56 | 5. | 13:26 | 11. | 20:16 | 11. |
12 | (252) | SPIŠÁK Samuel | 6:28 | 14. | 13:46 | 15. | 20:47 | 12. |
13 | (229) | OMÁMIK Peter | 6:30 | 16. | 13:36 | 13. | 20:52 | 13. |
14 | (260) | ZAVŘEL Matúš | 6:32 | 17. | 13:44 | 14. | 20:58 | 14. |
15 | (259) | ZAVŘEL Šimon | 6:05 | 7. | 13:36 | 12. | 21:09 | 15. |
16 | (204) | HOŤKO Martin | 6:58 | 26. | 14:16 | 18. | 21:10 | 16. |
17 | (225) | ŽIVČÁK Patrik | 6:53 | 23. | 14:06 | 17. | 21:12 | 17. |
18 | (253) | VÁNOVSKÝ Marián | 6:46 | 21. | 14:03 | 16. | 21:39 | 18. |
19 | (201) | ČERVEŇAN Daniel | 6:25 | 13. | 14:17 | 19. | 22:03 | 19. |
20 | (249) | BARTONÍČEK Michal | 6:48 | 22. | 14:35 | 20. | 22:04 | 20. |
21 | (254) | VOJTEK Jakub | 6:58 | 24. | 14:46 | 21. | 22:07 | 21. |
22 | (216) | ŠUĽAK Michal | 6:59 | 28. | 14:47 | 22. | 22:43 | 22. |
23 | (240) | BRIATKA David | 6:40 | 18. | 14:55 | 23. | 22:49 | 23. |
24 | (200) | BELOBRAD Miroslav | 6:59 | 27. | 14:55 | 24. | 22:59 | 24. |
25 | (243) | LUKŠO Mario | 6:46 | 20. | 14:57 | 25. | 23:05 | 25. |
26 | (223) | STUPÁK Marián | 7:20 | 31. | 15:41 | 28. | 23:06 | 26. |
27 | (211) | ČERVEN Tobias | 7:41 | 35. | 15:36 | 27. | 23:09 | 27. |
28 | (210) | HORA Miroslav | 7:39 | 34. | 15:36 | 26. | 23:11 | 28. |
29 | (218) | BLAŠKO Štefan | 7:21 | 32. | 15:42 | 29. | 23:33 | 29. |
30 | (215) | SZABÓ Kristián | 6:30 | 15. | 16:18 | 33. | 24:13 | 30. |
31 | (244) | NIKO Adrian | 7:17 | 30. | 16:11 | 31. | 24:13 | 31. |
32 | (245) | ŠEVČÍK Lukáš | 7:17 | 29. | 16:13 | 32. | 24:49 | 32. |
33 | (242) | JARABEK Marco | 7:46 | 37. | 16:35 | 36. | 25:00 | 33. |
34 | (214) | REŠETÁR Mário | 7:50 | 41. | 16:31 | 34. | 25:36 | 34. |
35 | (217) | PJATAK Michal | 7:50 | 42. | 16:31 | 35. | 25:36 | 35. |
36 | (251) | KOPČEK Samuel | 6:45 | 19. | 16:05 | 30. | 26:52 | 36. |
37 | (212) | STRUK Dominik | 7:49 | 40. | 17:08 | 37. | 27:17 | 37. |
38 | (224) | ŠROMEK Jozef | 7:49 | 38. | 18:08 | 39. | 28:45 | 38. |
39 | (205) | DOVINA Peter | 6:58 | 25. | 18:38 | 40. | 28:49 | 39. |
40 | (250) | ČEPÍLEK Lukáš | 7:26 | 33. | 18:38 | 41. | 28:49 | 40. |
41 | (222) | PUCHALA Daniel | 7:49 | 39. | 18:07 | 38. | 28:57 | 41. |
42 | (213) | GAJDOŠÍK Tomáš | 7:41 | 36. | 18:50 | 42. |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.