PDF štartovná listina | PDF výsledky
36 | 15.10.2019 12:20
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (71) | ŠIŠOLÁKOVÁ Lucia | 2002 | SŠŠ Trenčín | 12:29 | |||
2 | (37) | MICHALIČKOVÁ Zuzana | 2002 | SŠ Rosinská Žilina | 12:51 | +0:22 | MS | |
3 | (93) | PELIKÁNOVÁ Karina | 2003 | SŠ SŠŠ Nitra | 13:39 | +1:10 | ||
4 | (231) | HODASOVÁ Adela | 2003 | SŠ Rosinská Žilina | 14:30 | +2:01 | MS | |
5 | (94) | ŠULEKOVÁ Petra | 2002 | SŠ SŠŠ Nitra | 14:44 | +2:15 | ||
6 | (247) | KLEMENTISOVÁ Terézia | 2004 | SŠ SŠŠ Nitra | 14:45 | +2:16 | ||
7 | (263) | JANUŠKOVÁ Karin | 2003 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 15:08 | +2:39 | ||
8 | (56) | CHOVANOVÁ Viktória | 2003 | SŠŠ Košice | 15:23 | +2:54 | ||
9 | (58) | KOČOVÁ Lenka | 2003 | SŠŠ Košice | 15:27 | +2:58 | ||
10 | (232) | DEVALDOVÁ Karin | 2003 | SŠŠ Košice | 15:28 | +2:59 | ||
11 | (230) | ANDRUSHCHAK Olena | 2003 | SŠŠ Košice | 15:32 | +3:03 | ||
12 | (266) | VAVRUŠOVÁ Sandra | 2003 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 15:40 | +3:11 | ||
13 | (238) | TRUSKOVÁ Viktória | 2005 | SŠŠ Trenčín | 16:00 | +3:31 | ||
14 | (233) | HAKULINOVÁ Stanislava | 2003 | SŠŠ Košice | 16:10 | +3:41 | ||
15 | (264) | LAGINOVÁ Angelika | 2003 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 16:14 | +3:45 | ||
16 | (206) | ĎURIŠOVÁ Vanesa | 2005 | ZŠ Trenčianská Teplá | 16:15 | +3:46 | MS | |
17 | (207) | STRÁNSKÁ Adriana | 2006 | ZŠ Trenčianská Teplá | 16:18 | +3:49 | MS | |
18 | (255) | TOKÁROVÁ Andrea | 2004 | SŠ SŠŠ Nitra | 16:22 | +3:53 | ||
19 | (265) | TOPOLČANYOVÁ Michaela | 2002 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 16:30 | +4:01 | ||
20 | (261) | FABOVÁ Nina | 2002 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 16:35 | +4:06 | ||
21 | (248) | PAVLENDOVÁ Miroslava | 2003 | SŠ SŠŠ Nitra | 16:44 | +4:15 | ||
22 | (236) | BALÁŽOVÁ Emma | 2002 | SŠŠ Trenčín | 16:51 | +4:22 | ||
23 | (237) | ŠUPICOVÁ Lenka | 2003 | SŠŠ Trenčín | 16:52 | +4:23 | ||
24 | (36) | HUBCEJOVÁ Laura | 2003 | SŠ Rosinská Žilina | 17:11 | +4:42 | MS | |
25 | (38) | SIREJOVÁ Tatiana | 2002 | SŠ Rosinská Žilina | 17:27 | +4:58 | MS | |
26 | (208) | DULCE HILL Eva | 2006 | ZŠ Trenčianská Teplá | 17:53 | +5:24 | MS | |
27 | (246) | DUNAJSKÁ Viktória | 2002 | SŠ SŠŠ Nitra | 17:55 | +5:26 | ||
28 | (234) | HERTNEKYOVÁ Zuzana | 2004 | SŠŠ Košice | 17:56 | +5:27 | ||
29 | (69) | STRHOLCOVÁ Karolína | 2004 | SŠŠ Trenčín | 18:53 | +6:24 | ||
30 | (239) | ŠILHANOVÁ Viktória | 2003 | SŠŠ Trenčín | 18:53 | +6:24 | ||
31 | (262) | HLADKÁ Ivana | 2002 | Gymnázium Ľ. Štúra Trenčín | 19:09 | +6:40 | ||
32 | (209) | TEHLÁRIKOVÁ Sofia | 2008 | ZŠ Trenčianská Teplá | 19:46 | +7:17 | MS | |
33 | (226) | BABIČOVÁ Sofia | 2004 | SŠ sv. Jána Pavla II. Poprad | 21:19 | +8:50 | MS | |
(219) | JURČIKOVÁ Lea | 2005 | sš SV. Jána Pavla II. Poprad | DNS | MS | |||
(220) | KNIŽKA Erika Mária | 2004 | sš SV. Jána Pavla II. Poprad | DNS | MS | |||
(221) | PINTEKOVÁ Zuzana | 2005 | sš SV. Jána Pavla II. Poprad | DNS | MS |
1,5 km | # | 3 km | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (71) | ŠIŠOLÁKOVÁ Lucia | 6:04 | 1. | 12:29 | 1. |
2 | (37) | MICHALIČKOVÁ Zuzana | 6:16 | 2. | 12:51 | 2. |
3 | (93) | PELIKÁNOVÁ Karina | 6:38 | 3. | 13:39 | 3. |
4 | (231) | HODASOVÁ Adela | 6:52 | 5. | 14:30 | 4. |
5 | (94) | ŠULEKOVÁ Petra | 6:50 | 4. | 14:44 | 5. |
6 | (247) | KLEMENTISOVÁ Terézia | 7:01 | 6. | 14:45 | 6. |
7 | (263) | JANUŠKOVÁ Karin | 7:05 | 7. | 15:08 | 7. |
8 | (56) | CHOVANOVÁ Viktória | 7:20 | 10. | 15:23 | 8. |
9 | (58) | KOČOVÁ Lenka | 7:17 | 9. | 15:27 | 9. |
10 | (232) | DEVALDOVÁ Karin | 7:31 | 14. | 15:28 | 10. |
11 | (230) | ANDRUSHCHAK Olena | 7:16 | 8. | 15:32 | 11. |
12 | (266) | VAVRUŠOVÁ Sandra | 7:27 | 13. | 15:40 | 12. |
13 | (238) | TRUSKOVÁ Viktória | 7:26 | 12. | 16:00 | 13. |
14 | (233) | HAKULINOVÁ Stanislava | 7:41 | 17. | 16:10 | 14. |
15 | (264) | LAGINOVÁ Angelika | 7:37 | 15. | 16:14 | 15. |
16 | (206) | ĎURIŠOVÁ Vanesa | 7:44 | 19. | 16:15 | 16. |
17 | (207) | STRÁNSKÁ Adriana | 7:44 | 18. | 16:18 | 17. |
18 | (255) | TOKÁROVÁ Andrea | 7:39 | 16. | 16:22 | 18. |
19 | (265) | TOPOLČANYOVÁ Michaela | 7:45 | 21. | 16:30 | 19. |
20 | (261) | FABOVÁ Nina | 7:46 | 22. | 16:35 | 20. |
21 | (248) | PAVLENDOVÁ Miroslava | 7:54 | 26. | 16:44 | 21. |
22 | (236) | BALÁŽOVÁ Emma | 7:45 | 20. | 16:51 | 22. |
23 | (237) | ŠUPICOVÁ Lenka | 7:25 | 11. | 16:52 | 23. |
24 | (36) | HUBCEJOVÁ Laura | 7:51 | 25. | 17:11 | 24. |
25 | (38) | SIREJOVÁ Tatiana | 7:51 | 24. | 17:27 | 25. |
26 | (208) | DULCE HILL Eva | 8:20 | 28. | 17:53 | 26. |
27 | (246) | DUNAJSKÁ Viktória | 7:48 | 23. | 17:55 | 27. |
28 | (234) | HERTNEKYOVÁ Zuzana | 8:15 | 27. | 17:56 | 28. |
29 | (69) | STRHOLCOVÁ Karolína | 8:48 | 31. | 18:53 | 29. |
30 | (239) | ŠILHANOVÁ Viktória | 8:48 | 30. | 18:53 | 30. |
31 | (262) | HLADKÁ Ivana | 8:40 | 29. | 19:09 | 31. |
32 | (209) | TEHLÁRIKOVÁ Sofia | 9:31 | 32. | 19:46 | 32. |
33 | (226) | BABIČOVÁ Sofia | 9:57 | 33. | 21:19 | 33. |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.