100m - Dorastenci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NR | 10,72 | +1,9 | KRČMÁREK Peter | AK ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 01.06.2003 | Trnava |
32 | 02.10.2019 11:45
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HRUDKAY Oliver | 2002 | SOŠHSaO Banská Bystrica | 11,50 | q | |
2 | MIKLÓŠ Martin | 2002 | SPŠS OW Lučenec | 11,93 | q | |
3 | HRIC Matúš | 2002 | SOŠ IT Banská Bystrica | 12,18 | q | |
4 | MEDVEĎ Michal | 2002 | SŠ Kremnička Banská Bystrica | 12,36 | q | |
5 | RÉVAJ Filip | 2002 | SŠŠ Banská Bystrica | 12,45 | q | |
6 | ADAM Alexander | 2002 | Gymnázium Tajovského Banská Bystrica | 12,49 | q | |
=7 | ŠKORŇA Dávid | 2003 | HA Brezno | 12,65 | q | |
=7 | BINDER Adam | 2003 | Gymnázium A. Kmeťa Banská Štiavnica | 12,65 | q | |
9 | DZURUŠ Martin | 2003 | SPŠ Murgaša Banská Bystrica | 12,75 | ||
10 | SCHVARZBACHER Jakub | 2003 | SOŠ TaS Brezno | 12,84 | ||
11 | SKALOŠ Branislav | 2003 | Gymnázium J. Chalupku Brezno | 13,00 | ||
12 | ADAM Alex | 2003 | SŠŠ Banská Bystrica | 13,07 | ||
13 | LAURINC Martin | 2002 | EG Skuteckého Banská Bystrica | 13,16 | ||
14 | BOBOT Libor | 2003 | SOŠ IT Banská Bystrica | 13,23 | ||
15 | DEMEČKO Adam | 2002 | Gymnázium M.Kováča, Banská Bystrica | 13,33 | ||
16 | BERKY Filip | 2003 | EG Skuteckého Banská Bystrica | 13,42 | ||
17 | KOŠTIAL Matej | 2003 | Gymnázium J. Chalupku Brezno | 13,47 | ||
18 | SOKOL Tomáš | 2002 | OA Brezno | 13,52 | ||
19 | JANDÍK Eduard | 2003 | EG Skuteckého Banská Bystrica | 13,53 | ||
20 | FUZÁK Patrik | 2003 | SŠŠ Banská Bystrica | 13,82 | ||
21 | ČERNÁK Nikolas | 2003 | SOŠ Tisovec | 13,88 | ||
22 | ANTAL Ivan | 2002 | SOŠ Tisovec | 13,89 | ||
23 | CHUDÝ Štefan | 2003 | SOŠ IT Banská Bystrica | 13,99 | ||
24 | BLAHÚT Timotej | 2002 | SŠ Školská Banská Bystrica | 14,05 | ||
25 | MOTYKA Eliáš | 2003 | SOŠ TaS Brezno | 14,37 | ||
26 | GUĽKA Adam | 2003 | Konzervatórium Banská Bystrica | 14,48 | ||
MARTINKA Eduard | 2003 | Gymnázium Tajovského Banská Bystrica | DNS | |||
SARVAŠ Jakub | 2002 | SZŠ Banská Bystrica | DNS | |||
PRŠANEC Timotej | 2003 | OA Banská Bystrica | DNS | |||
ČERNÁK Samuel | 2003 | SŠ Kremnička Banská Bystrica | DNS | |||
KOHÚT Patrik | 2002 | OA Brezno | DNS | |||
GALÁT Radovan | 2003 | OA Banská Bystrica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 11:45
+0,4 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADAM Alexander | 2002 | Gymnázium Tajovského Banská Bystrica | 12,49 | q | |
2 | BINDER Adam | 2003 | Gymnázium A. Kmeťa Banská Štiavnica | 12,65 | q | |
3 | ADAM Alex | 2003 | SŠŠ Banská Bystrica | 13,07 | ||
4 | BOBOT Libor | 2003 | SOŠ IT Banská Bystrica | 13,23 | ||
5 | BERKY Filip | 2003 | EG Skuteckého Banská Bystrica | 13,42 | ||
6 | ČERNÁK Nikolas | 2003 | SOŠ Tisovec | 13,88 | ||
7 | ANTAL Ivan | 2002 | SOŠ Tisovec | 13,89 | ||
8 | BLAHÚT Timotej | 2002 | SŠ Školská Banská Bystrica | 14,05 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 11:47
+0,7 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HRUDKAY Oliver | 2002 | SOŠHSaO Banská Bystrica | 11,50 | q | |
2 | HRIC Matúš | 2002 | SOŠ IT Banská Bystrica | 12,18 | q | |
3 | DZURUŠ Martin | 2003 | SPŠ Murgaša Banská Bystrica | 12,75 | ||
4 | DEMEČKO Adam | 2002 | Gymnázium M.Kováča, Banská Bystrica | 13,33 | ||
5 | FUZÁK Patrik | 2003 | SŠŠ Banská Bystrica | 13,82 | ||
6 | GUĽKA Adam | 2003 | Konzervatórium Banská Bystrica | 14,48 | ||
ČERNÁK Samuel | 2003 | SŠ Kremnička Banská Bystrica | DNS | |||
GALÁT Radovan | 2003 | OA Banská Bystrica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 11:49
+0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIKLÓŠ Martin | 2002 | SPŠS OW Lučenec | 11,93 | q | |
2 | MEDVEĎ Michal | 2002 | SŠ Kremnička Banská Bystrica | 12,36 | q | |
3 | LAURINC Martin | 2002 | EG Skuteckého Banská Bystrica | 13,16 | ||
4 | KOŠTIAL Matej | 2003 | Gymnázium J. Chalupku Brezno | 13,47 | ||
5 | JANDÍK Eduard | 2003 | EG Skuteckého Banská Bystrica | 13,53 | ||
6 | CHUDÝ Štefan | 2003 | SOŠ IT Banská Bystrica | 13,99 | ||
MARTINKA Eduard | 2003 | Gymnázium Tajovského Banská Bystrica | DNS | |||
KOHÚT Patrik | 2002 | OA Brezno | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 11:51
+0,4 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | RÉVAJ Filip | 2002 | SŠŠ Banská Bystrica | 12,45 | q | |
2 | ŠKORŇA Dávid | 2003 | HA Brezno | 12,65 | q | |
3 | SCHVARZBACHER Jakub | 2003 | SOŠ TaS Brezno | 12,84 | ||
4 | SKALOŠ Branislav | 2003 | Gymnázium J. Chalupku Brezno | 13,00 | ||
5 | SOKOL Tomáš | 2002 | OA Brezno | 13,52 | ||
6 | MOTYKA Eliáš | 2003 | SOŠ TaS Brezno | 14,37 | ||
SARVAŠ Jakub | 2002 | SZŠ Banská Bystrica | DNS | |||
PRŠANEC Timotej | 2003 | OA Banská Bystrica | DNS |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.