60m - Mladšie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 9,10 | HEJČÍKOVÁ Nina | AK ŠK UMB Banská Bystrica | SVK | 05.05.2019 | Banská Bystrica | |
NR | 7,85 | -0,8 | RADOŠOVÁ Mária | Atletika Nové Mesto nad Váhom | SVK | 13.06.2012 | Nitra |
48 | 02.10.2019 10:00
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIELIKOVÁ Natália | 2006 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 8,51 | q | |
2 | HOLEKOVÁ Natália | 2006 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 8,77 | q | |
3 | KUPCOVÁ Karin | 2007 | ZŠ s MŠ K. Rapoša Brezno | 8,79 | q | |
4 | KRAJČIOVÁ Natália | 2006 | SŠŠ Banská Bystrica | 8,81 | q | |
5 | TRNOVSKÁ Linda | 2006 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 8,96 | q | |
6 | TOMKOVÁ Ema | 2006 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 9,09 | q | |
7 | PERICHTOVÁ Olívia | 2006 | ZŠ s MŠ Radvanská Banská Bystrica | 9,17 | q | |
8 | KUBEKOVÁ Monika | 2006 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 9,25 | q | |
9 | KAŠČÁKOVÁ Diana | 2006 | SŠŠ Banská Bystrica | 9,33 | ||
10 | STRIEBORNÁ Laura | 2006 | EMŠ Krupina | 9,34 | ||
11 | LUKÁČOVÁ Kristína | 2007 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | 9,35 | ||
=12 | SANITRÁROVÁ Simona | 2006 | SŠŠ Banská Bystrica | 9,37 | ||
=12 | ŠUBOVÁ Karolína | 2006 | ZŠ SSV Skuteckého Banská Bystrica | 9,37 | ||
14 | ČUGA Eva | 2006 | Gymnázium Ľ.Štúra Zvolen | 9,38 | ||
=15 | KUNCOVÁ Karin | 2007 | ZŠ Selce | 9,39 | ||
=15 | SEMENÍKOVÁ Lara | 2006 | SŠŠ Banská Bystrica | 9,39 | ||
=17 | MACKOVÁ Alexandra | 2006 | ZŠ s MŠ Hrušov | 9,44 | ||
=17 | VOZÁROVÁ Klára | 2006 | ZŠ Jánošovka Čierny Balog | 9,44 | ||
19 | PAULOVIČOVÁ Andrea | 2007 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 9,47 | ||
20 | PEŤKOVÁ Kristína | 2006 | EMŠ Krupina | 9,49 | ||
21 | PENOVOVÁ Tatiana | 2006 | ZŠ SSV Skuteckého Banská Bystrica | 9,53 | ||
22 | MOJŽIŠOVÁ Margaréta | 2006 | EMŠ Krupina | 9,54 | ||
23 | SIMANOVÁ Ivana | 2008 | ZŠ Komenského Revúca | 9,57 | ||
24 | SÝKOROVÁ Linda | 2008 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 9,58 | ||
25 | BENČOVÁ Karolína | 2008 | ZŠ Vyhne | 9,70 | ||
26 | HANULOVÁ Simona | 2006 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 9,82 | ||
27 | ŠNEKOVÁ Terézia | 2008 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | 9,88 | ||
28 | VOJVODOVÁ Zuzana | 2007 | ZŠ Beňuš | 9,92 | ||
29 | BOHÁČIKOVÁ Sabina | 2007 | ZŠ SNP Banská Bystrica | 9,95 | ||
=30 | JOHANIDESOVÁ Sofia | 2007 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | 9,99 | ||
=30 | HATALOVÁ Daniela | 2006 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | 9,99 | ||
32 | OLAŠÁKOVÁ Alexandra | 2007 | ZŠ Sitnianska Banská Bystrica | 10,01 | ||
33 | PARNIČANOVÁ Mária | 2006 | ZŠ Poníky | 10,05 | ||
34 | ČIEFOVÁ Eliška | 2007 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 10,12 | ||
35 | BEDNÁROVÁ Vanessa | 2006 | ZŠ Staré Hory | 10,15 | ||
36 | DONOVALOVÁ Silvia | 2007 | ZŠ SNP Banská Bystrica | 10,21 | ||
37 | PINKOVÁ Patrícia | 2006 | ZŠ Poníky | 10,23 | ||
38 | GIERTLOVÁ Timea | 2007 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 10,28 | ||
39 | PISAROVIČOVÁ Miriam | 2009 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | 10,50 | ||
40 | BALÁŽOVÁ Simona | 2007 | ZŠ Sitnianska Banská Bystrica | 10,53 | ||
41 | GAJDOŠOVÁ Letícia | 2007 | ZŠ s MŠ Radvanská Banská Bystrica | 10,62 | ||
42 | HIŽNAYOVÁ Alexandra | 2007 | ZŠ Komenského Revúca | 10,63 | ||
43 | MAJEROVÁ Sofia | 2008 | ZŠ s MŠ Ľubietová | 10,72 | ||
44 | ŠTULRAJTEROVÁ Michaela | 2009 | ZŠ s MŠ K. Rapoša Brezno | 10,82 | ||
45 | ANTALOVÁ Alexia | 2009 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | 11,21 | ||
46 | LAUKOVÁ Romana | 2009 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | 11,85 | ||
ZELINOVÁ Dominika | 2009 | SZŠ Mládežnícka Banská Bystrica | DNS | |||
SLEBECIUSOVÁ Emília | 2006 | ZŠ Poníky | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:30
+1,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIELIKOVÁ Natália | 2006 | ZŠ Štefánika Žiar nad Hronom | 8,51 | q | |
2 | ČUGA Eva | 2006 | Gymnázium Ľ.Štúra Zvolen | 9,38 | ||
3 | BENČOVÁ Karolína | 2008 | ZŠ Vyhne | 9,70 | ||
4 | BOHÁČIKOVÁ Sabina | 2007 | ZŠ SNP Banská Bystrica | 9,95 | ||
5 | ČIEFOVÁ Eliška | 2007 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 10,12 | ||
6 | BEDNÁROVÁ Vanessa | 2006 | ZŠ Staré Hory | 10,15 | ||
7 | BALÁŽOVÁ Simona | 2007 | ZŠ Sitnianska Banská Bystrica | 10,53 | ||
8 | ANTALOVÁ Alexia | 2009 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | 11,21 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:32
+1,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | HOLEKOVÁ Natália | 2006 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 8,77 | q | |
2 | HANULOVÁ Simona | 2006 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 9,82 | ||
=3 | JOHANIDESOVÁ Sofia | 2007 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | 9,99 | ||
=3 | HATALOVÁ Daniela | 2006 | ZŠ Moskovská Banská Bystrica | 9,99 | ||
5 | DONOVALOVÁ Silvia | 2007 | ZŠ SNP Banská Bystrica | 10,21 | ||
6 | GIERTLOVÁ Timea | 2007 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 10,28 | ||
7 | GAJDOŠOVÁ Letícia | 2007 | ZŠ s MŠ Radvanská Banská Bystrica | 10,62 | ||
8 | HIŽNAYOVÁ Alexandra | 2007 | ZŠ Komenského Revúca | 10,63 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:34
+1,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUPCOVÁ Karin | 2007 | ZŠ s MŠ K. Rapoša Brezno | 8,79 | q | |
2 | KRAJČIOVÁ Natália | 2006 | SŠŠ Banská Bystrica | 8,81 | q | |
3 | KUBEKOVÁ Monika | 2006 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 9,25 | q | |
4 | KAŠČÁKOVÁ Diana | 2006 | SŠŠ Banská Bystrica | 9,33 | ||
5 | LUKÁČOVÁ Kristína | 2007 | ZŠ J. C. Hronského Krupina | 9,35 | ||
6 | KUNCOVÁ Karin | 2007 | ZŠ Selce | 9,39 | ||
7 | MACKOVÁ Alexandra | 2006 | ZŠ s MŠ Hrušov | 9,44 | ||
8 | LAUKOVÁ Romana | 2009 | ZŠ s MŠ J. Bakossa Banská Bystrica | 11,85 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:36
+1,6 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | PERICHTOVÁ Olívia | 2006 | ZŠ s MŠ Radvanská Banská Bystrica | 9,17 | q | |
2 | PAULOVIČOVÁ Andrea | 2007 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 9,47 | ||
3 | PEŤKOVÁ Kristína | 2006 | EMŠ Krupina | 9,49 | ||
4 | PENOVOVÁ Tatiana | 2006 | ZŠ SSV Skuteckého Banská Bystrica | 9,53 | ||
5 | MOJŽIŠOVÁ Margaréta | 2006 | EMŠ Krupina | 9,54 | ||
6 | OLAŠÁKOVÁ Alexandra | 2007 | ZŠ Sitnianska Banská Bystrica | 10,01 | ||
7 | PARNIČANOVÁ Mária | 2006 | ZŠ Poníky | 10,05 | ||
8 | MAJEROVÁ Sofia | 2008 | ZŠ s MŠ Ľubietová | 10,72 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:38
+1,1 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | STRIEBORNÁ Laura | 2006 | EMŠ Krupina | 9,34 | |
2 | SANITRÁROVÁ Simona | 2006 | SŠŠ Banská Bystrica | 9,37 | |
3 | SEMENÍKOVÁ Lara | 2006 | SŠŠ Banská Bystrica | 9,39 | |
4 | SIMANOVÁ Ivana | 2008 | ZŠ Komenského Revúca | 9,57 | |
5 | SÝKOROVÁ Linda | 2008 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 9,58 | |
6 | PINKOVÁ Patrícia | 2006 | ZŠ Poníky | 10,23 | |
7 | PISAROVIČOVÁ Miriam | 2009 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | 10,50 | |
SLEBECIUSOVÁ Emília | 2006 | ZŠ Poníky | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 02.10.2019 10:40
+1,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | TRNOVSKÁ Linda | 2006 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 8,96 | q | |
2 | TOMKOVÁ Ema | 2006 | ZŠ Spojová Banská Bystrica | 9,09 | q | |
3 | ŠUBOVÁ Karolína | 2006 | ZŠ SSV Skuteckého Banská Bystrica | 9,37 | ||
4 | VOZÁROVÁ Klára | 2006 | ZŠ Jánošovka Čierny Balog | 9,44 | ||
5 | ŠNEKOVÁ Terézia | 2008 | ZŠ Narnia Banská Bystrica | 9,88 | ||
6 | VOJVODOVÁ Zuzana | 2007 | ZŠ Beňuš | 9,92 | ||
7 | ŠTULRAJTEROVÁ Michaela | 2009 | ZŠ s MŠ K. Rapoša Brezno | 10,82 | ||
ZELINOVÁ Dominika | 2009 | SZŠ Mládežnícka Banská Bystrica | DNS |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.