PDF štartovná listina | PDF výsledky
53 | 07.12.2019 11:30
(8) | KASMANOVÁ Zuzana | 2003 | Maratón klub Rajec | |||||||
(9) | KASMANOVÁ Zuzana | 1980 | Maratón klub Rajec | |||||||
(22) | PAVLISOVÁ Ivona | 2005 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(25) | PAVLISOVÁ Barbora | 2008 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(26) | PAVLISOVÁ Ivana | 1977 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(27) | KADLECOVÁ Monika | 1990 | CK EPIC Dohňany | |||||||
(28) | KADLECOVÁ Alena | 1966 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | |||||||
(29) | JAROŠOVÁ Laura | 2008 | CyS - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(34) | TURČEKOVÁ Daša | 1979 | CYS - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(35) | TURČEKOVÁ Alexandra | 2009 | CyS - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(38) | BALOŠÁKOVÁ Anna | 1961 | Športový klub polície Čadca | |||||||
(40) | PAULECHOVÁ Radka | 2001 | CyS - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(50) | HODÁSOVÁ Adela | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(51) | ČIŠECKÁ Miriama | 2003 | CyS - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(58) | SIKELOVÁ Stanislava | 2007 | CyS - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(64) | MACHÁLKOVÁ Petra | 2000 | Slávia Trenčín o.z. | |||||||
(65) | MACHÁLKOVÁ Anežka | 1970 | Aquapark Turčianske Teplice | |||||||
(66) | ZIMENOVÁ Katarína | 2003 | Maratón klub Rajec | |||||||
(70) | MASLÍKOVÁ Rebeka | 2007 | CyS - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(71) | MATEJOVÁ Janka | 1967 | BS Tatran Turany | |||||||
(72) | KADÚCOVÁ Patrícia | 2009 | CyS - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(78) | POPRACOVÁ Drahomíra | 1958 | Kežmarok | |||||||
(80) | TICHÁ Kristína | 2004 | CyS - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(81) | CIRIAKOVÁ Terézia | 2005 | CyS - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(88) | BURIANOVÁ Ľubica | 1989 | Univerzita sv. Cyrila a Metoda | |||||||
(93) | FILINOVÁ Michaela | 1983 | Štiavnik | |||||||
(103) | PODHRADSKÁ Janka | 1963 | OÚ Ďanová | |||||||
(108) | ČERVEŇOVÁ Daniela | 1973 | Bystrička | |||||||
(113) | GAJDOŠÍKOVÁ Ivana | 1988 | Hliník nad Váhom | |||||||
(129) | ŠARÍKOVÁ Lubica | 1996 | ŠKRT | |||||||
(138) | PELČÁKOVÁ Jana | 1970 | Hôrky | |||||||
(147) | ZEMANÍKOVÁ Erika | 1972 | Čadca | |||||||
(148) | HRTÚSOVÁ Monika | 1968 | Zákopčie | |||||||
(149) | ZEMANÍKOVÁ Denisa | 1996 | Atletický klub ZZO Čadca | |||||||
(162) | TREPÁČOVÁ Gabriela | 2003 | Hôrky | |||||||
(167) | REDECHOVÁ Danica | 1988 | Športový klub Polície Bratislava | |||||||
(168) | PIKOVÁ Lara | 2009 | CyS - Akadémia Petra Sagana | |||||||
(172) | PAULEROVÁ Amalia | 1960 | Klub Kysuckého maratónu Čadca | |||||||
(174) | PLATKOVÁ Veronika | 1987 | BK JG Žilina | |||||||
(175) | MARTINKOVÁ Gabriela | 1979 | Teplička nad Váhom | |||||||
(178) | HLUZAKOVÁ Jana | 1976 | Čadca | |||||||
(180) | ZAJACOVÁ Zuzana | 1981 | Lodno | |||||||
(181) | HELTOVÁ Martina | 1981 | Lodno | |||||||
(182) | GIRETH Andrea | 1983 | Žilina | |||||||
(183) | DANKOVÁ Jana | 1962 | Hôrky | |||||||
(184) | MASNÁ Andrea | 1979 | Hôrky | |||||||
(187) | URBANOVÁ Nina | 2004 | ELEVEN | |||||||
(188) | ONDRUŠOVA Katarína | 1985 | Rajecké Teplice | |||||||
(189) | CHOVANOVÁ Mária | 1989 | Mojš | |||||||
(190) | BRODŇANOVÁ Ivana | 1987 | Pollux | |||||||
(194) | PÁPEŽOVÁ Mária | 1986 | Cyklistická Tour | |||||||
(195) | LEDNICKÁ Ivana | 1992 | Malé Lednice | |||||||
(198) | KASÁKOVÁ Alžbeta | 1973 | KST Lietavská Svinná |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.