60m - Staršie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 8,59 | -0,7 | JUREČEKOVÁ Anna | Atletický klub ZTS Martin | SVK | 08.05.2019 | Banská Bystrica |
NR | 7,74 | +0,4 | MOČÁROVÁ Mariana | Slávia PF Banská Bystrica | SVK | 20.06.1992 | Banská Bystrica |
Líder | 17,00 | Atletický klub ZZO Čadca | SVK | 01.05.2019 | Banská Bystrica |
67 | 12.05.2019 10:40
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
7 | 12.05.2019 10:40
+0,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KROTÁKOVÁ Petra | 2004 | CVČ Liptovský Mikuláš | 8,49 | q | ||
2 | DZURUŠOVÁ Nina | 2005 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,11 | |||
3 | ĎURIŠOVÁ Petra | 2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,16 | |||
4 | BANDÍKOVÁ Lea | 2005 | TJ A FbO Nižná nad Oravou | 9,19 | SB | ||
5 | DRABINOVÁ Tamara | 2007 | Atletický klub ZZO Čadca | 9,24 | PB | ||
6 | SKYBIKOVÁ Aneta | 2006 | Atletický klub ZZO Čadca | 9,44 | PB | ||
7 | DĚDEČKOVÁ Ľubica | 2006 | AK Mostáreň Brezno | 9,59 | PB |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
7 | 12.05.2019 10:42
-0,3 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUČKOVÁ Benita | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 8,32 | q | |
2 | MAGNEROVÁ Petra | 2005 | Atletický klub ZTS Martin | 9,14 | ||
3 | BARANKOVÁ Tamara | 2006 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 9,23 | ||
4 | LANTAJOVÁ Lena | 2005 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,61 | ||
5 | PIROSIKOVÁ Simona | 2006 | Atletický oddiel Žilina | 9,69 | ||
6 | ADAMCOVÁ Terézia | 2005 | MŠk Žiar nad Hronom | 9,82 | ||
7 | KALISKÁ Barbora | 2004 | AK Mostáreň Brezno | 9,85 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
7 | 12.05.2019 10:44
-0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JÁNOŠÍKOVÁ Nicol | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 8,34 | q | ||
2 | HUDECOVÁ Emma | 2007 | Atletický oddiel Žilina | 8,96 | |||
3 | MICHALIČKOVÁ Štefánia | 2007 | Atletický oddiel Žilina | 9,38 | PB | ||
4 | GERÁTOVÁ Nina | 2007 | Atletický klub ZZO Čadca | 9,55 | |||
5 | TOMKOVÁ Ema | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,62 | |||
6 | DREVENÁKOVÁ Klára | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,84 | |||
7 | BARTOVÁ Stella | 2006 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 10,31 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
7 | 12.05.2019 10:46
-0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HOLEKOVÁ Karolína | 2004 | BŠK Banská Bystrica | 8,67 | q | ||
2 | PÁPEŽOVÁ Daniela | 2005 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,07 | PB | ||
3 | ŽITNÁ Adela | 2004 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 9,08 | |||
4 | AYDIN Dajana Mary | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 9,27 | |||
5 | KUČERÁKOVÁ Kristína | 2005 | Atletický oddiel Žilina | 9,61 | PB | ||
6 | GOTTWALDOVÁ Sofia | 2006 | ŠK Juventa Žilina | 9,63 | |||
7 | BOHÁČIKOVÁ Sabína | 2006 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 9,96 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
7 | 12.05.2019 10:48
+0,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANIČKOVA Katarína | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 8,66 | q | ||
2 | DAŇOVÁ Petra | 2004 | TJ A FbO Nižná nad Oravou | 8,94 | |||
3 | ŠTUBENDEKOVÁ Barbora | 2004 | Atletický oddiel Žilina | 8,94 | PB | ||
4 | PODHRADSKA Sara | 2004 | AK Danica Zvolen | 8,99 | PB | ||
5 | BRIŠOVÁ Terézia | 2005 | ŠK Juventa Žilina | 9,65 | |||
6 | RUCKSCHLOSSOVÁ Karin | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 9,67 | PB | ||
7 | KUNÍKOVÁ Marianna | 2005 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 9,85 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 12.05.2019 10:50
+0,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MATHÉOVÁ Adriana | 2005 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 8,47 | q | PB | ||
2 | GUOTHOVÁ Alexandra | 2003 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 8,61 | q | MS | ||
=3 | KAPRÁLOVÁ Tereza | 2005 | Atletický oddiel Žilina | 8,67 | q | SB | ||
=3 | ONDRIČKOVÁ Viktória | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 8,67 | q | |||
5 | ČERNÁKOVÁ Valentína | 2007 | BŠK Banská Bystrica | 8,88 | q | PB | ||
6 | ZÁPOTOČNÁ Lenka | 2005 | TJ Orava Dolný Kubín | 8,96 | ||||
7 | RUCKSCHLOSSOVÁ Natália | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 9,33 | PB | |||
8 | KOVÁČOVÁ Veronika | 2006 | ŠK Juventa Žilina | 9,84 | PB |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 12.05.2019 10:52
+0,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BÁTORYOVÁ Karin | 2004 | AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 8,72 | q | PB | |
2 | KUBOŠNÁ Simona | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 8,78 | q | ||
3 | DUHÁČKOVÁ Alexandra | 2007 | Atletický oddiel Žilina | 8,91 | q | ||
4 | HORECKÁ Lea | 2005 | Atletický klub ZTS Martin | 9,02 | PB | ||
5 | BACULÁKOVÁ Nina | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 9,08 | SB | ||
6 | IVANYIOVÁ Denisa | 2006 | Atletický klub ZZO Čadca | 9,51 | |||
7 | ŠARLAYOVA Nina | 2005 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,64 | |||
8 | VISOLAJSKÁ Vivien | 2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 9,78 | PB |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 12.05.2019 10:54
+0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PENIČKOVÁ Paulína | 2005 | AK Danica Zvolen | 8,63 | q | SB | |
2 | HOLECOVÁ Adriana | 2005 | Atletický klub ZTS Martin | 8,91 | |||
3 | STEHLÍKOVÁ Katarína | 2005 | Atletický klub ZTS Martin | 9,25 | |||
4 | HAŠTOVÁ Natália | 2005 | Atletický klub ZTS Martin | 9,33 | PB | ||
5 | SALÁŠKOVÁ Dorothea | 2005 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 9,38 | |||
6 | VOŠTINÁROVÁ Sofia | 2006 | ŠK Juventa Žilina | 10,11 | |||
7 | MAJTÁNOVÁ Marína Anna | 2005 | ŠK Juventa Žilina | 10,19 | |||
8 | CINGELOVÁ Alexandra | 2007 | Atletický oddiel Žilina | 11,06 | PB |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
8 | 12.05.2019 10:56
+0,4 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠUHAJDOVÁ Lenka | 2004 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 8,70 | q | ||
2 | UHLIAROVÁ Dominika | 2004 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 8,74 | q | ||
3 | MAČŇÁKOVÁ Sára | 2005 | TJ A FbO Nižná nad Oravou | 9,15 | PB | ||
4 | PAŠTRNÁKOVÁ Gabriela | 2004 | Atletický klub ZZO Čadca | 9,30 | SB | ||
5 | RÁGULOVÁ Petronela | 2005 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,34 | |||
6 | RAČKOVÁ Petra | 2005 | ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 9,70 | |||
7 | PAUČOVÁ Lea | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 10,27 | PB | ||
8 | JANKOVIČOVÁ Sofia | 2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 10,28 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.