logo

1. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom 01.05.2019

Výsledky

4 x 60m - Staršie žiačky :: Beh - sumár

PDF výsledky

23 | 01.05.2019 14:30

Por. Meno Výkon Body
1 SVK Atletický klub ZTS Martin "A" 32,74 11
2 SVK AO Olympia Považská Bystrica "A" 33,80 9
3 SVK AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" 33,82 8
=4 SVK Atletický klub ZTS Martin "B" 34,06 6,5
=4 SVK BŠK Banská Bystrica "A" 34,06 6,5
6 SVK Atletický oddiel Žilina "A" 34,14 5
7 SVK Atletický klub ZTS Martin "C" 34,57 4
8 SVK AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" 35,55 3
9 SVK AK Mostáreň Brezno "A" 35,70 2
10 SVK MŠK Žiar nad Hronom "A" 35,79 1
11 SVK MŠK Žiar nad Hronom "B" 36,02
12 SVK MŠK Žiar nad Hronom "D" 36,21
13 SVK BŠK Banská Bystrica "B" 36,38
14 SVK CVČ Liptovský Mikuláš "A" 36,60
15 SVK Atletický oddiel Žilina "B" 37,09
16 SVK ŠK Juventa Žilina "A" 37,36
17 SVK AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" 37,58
18 SVK AO Olympia Považská Bystrica "B" 37,84
19 SVK Atletický klub ZTS Martin "D" 38,07
20 SVK Atletický klub ZZO Čadca "A" 38,10
21 SVK MŠK Žiar nad Hronom "C" 38,29
22 SVK AK Mostáreň Brezno "B" 38,70
23 SVK AK Mostáreň Brezno "C" 39,68
Atletický klub ZTS Martin "A" BUČKOVÁ Benita (2004), MAGNEROVÁ Petra (2005), PODHORSKÁ Anna (2004), URBANOVSKÁ Lilly (2004)
AO Olympia Považská Bystrica "A" BARICAKOVA Laura (2004), FAPŠOVÁ Veronika (2005), KLABNÍKOVÁ Alexandra (2004), ONDRIČKOVÁ Viktória (2004)
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" DZURUŠOVÁ Nina (2005), KLEMENTISOVÁ Terézia (2004), KRAJČIOVÁ Natália (2006), ŠUHAJDOVÁ Lenka (2004)
Atletický klub ZTS Martin "B" HAŠTOVÁ Natália (2005), STEHLÍKOVÁ Katarína (2005), TABAČAROVÁ Lenka (2005), VANKOVÁ Kristína (2004)
BŠK Banská Bystrica "A" HOLEKOVÁ Karolína (2004), ČERNÁKOVÁ Valentína (2007), ČERNÁKOVÁ Viktória (2004), REPÁČOVÁ Adriana (2005)
Atletický oddiel Žilina "A" KAPRÁLOVÁ Tereza (2005), SIMOVÁ Petra (2004), ŠMEHÍLOVÁ Sára (2004), DUHÁČKOVÁ Alexandra (2007)
Atletický klub ZTS Martin "C" HUDECOVÁ Darina Ema (2004), HUTŇANOVÁ Soňa (2005), MARTINČEKOVÁ Emma (2004), SAJDÁKOVÁ Katarína (2004)
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" BARANKOVÁ Tamara (2006), KEČKÉŠOVÁ Emília (2006), GABAJOVÁ Timea (2007), JORDÁNOVÁ Alexandra (2005)
AK Mostáreň Brezno "A" NEPŠINSKÁ Ema (2005), POHANČANÍKOVÁ Martina (2004), TAMASIOVÁ Šarlota (2005), TOKÁROVÁ Sára (2007)
MŠK Žiar nad Hronom "A" HALČINOVÁ Daniela (2005), KUBOUČÍKOVÁ Hanka (2007), AYDIN Dajana Mary (2006), NEMČOKOVÁ Alexandra (2004)
MŠK Žiar nad Hronom "B" KUBOUČÍKOVÁ Katarína (2005), MARČIŠINOVÁ Mia (2006), ČERNAJOVÁ Ema (2005), ĎURANOVÁ Nikola (2006)
MŠK Žiar nad Hronom "D" FUTÁKOVÁ Viktória (2004), GÁLUSOVÁ Pavlína (2004), KRAJČÍKOVÁ Nina (2004), ŽELIAROVÁ Aneta (2005)
BŠK Banská Bystrica "B" BÁTORYOVÁ Bibiana (2005), HUŤKOVÁ Henrieta (2004), POŠTOVÁ Mária (2006), OČENÁŠOVÁ Lenka (2006)
CVČ Liptovský Mikuláš "A" KMEČ Emma (2008), KMEČ Rebeka (2006), KUBÁŇOVÁ Anna K. (2007), KOVÁČIKOVÁ Nikola (2006)
Atletický oddiel Žilina "B" HUDECOVÁ Emma (2007), KUČERÁKOVÁ Kristína (2005), MICHALIČKOVÁ Štefánia (2007), PIROSIKOVÁ Simona (2006)
ŠK Juventa Žilina "A" JAROŠOVÁ Nina (2006), KUČAVÍKOVÁ Dália (2006), VOŠTINÁROVÁ Sofia (2006), KOVÁČOVÁ Veronika (2006)
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" JANKOVIČOVÁ Sofia (2007), KUNÍKOVÁ Marianna (2005), SALÁŠKOVÁ Dorothea (2005), VISOLAJSKÁ Vivien (2007)
AO Olympia Považská Bystrica "B" BRACINÍKOVÁ Natália (2004), HARVANCOVÁ Radoslava (2005), KURUCOVÁ Terézia (2005), MACEÍKOVÁ Ema (2005)
Atletický klub ZTS Martin "D" HORECKÁ Lea (2005), LUKÁČOVÁ Natália (2007), NOVOTNÁ Zuzana (2004), TANCYGIEROVÁ Michaela (2004)
Atletický klub ZZO Čadca "A" GERÁTOVÁ Nina (2007), DYBALOVÁ Nina (2004), ODROBIŇÁKOVÁ Barbora (2004), STAŃOVÁ Patrícia (2006)
MŠK Žiar nad Hronom "C" ADAMCOVÁ Terézia (2005), BOBOKOVÁ Ela (2007), LÍŠKAYOVÁ Lenka (2006), RUCKSCHLOSSOVÁ Natália (2006)
AK Mostáreň Brezno "B" CVACHOVÁ Alžbeta (2007), JECHOVÁ Hana (2005), KOVÁČIKOVÁ Barbora (2004), VOZÁROVÁ Klára (2006)
AK Mostáreň Brezno "C" BALÁŽOVÁ Vanesa (2007), HANZLÍKOVÁ Veronika (2007), KALISKÁ Barbora (2004), PAUČOVÁ Lea (2005)
Bodovanie po 17 disciplínach
Atletický klub ZZO Čadca 213
Atletický klub ZTS Martin 125
MŠK Žiar nad Hronom 110,5
CVČ Liptovský Mikuláš 108,5
AO Olympia Považská Bystrica 71
AK Mostáreň Brezno 52,5
TJ Orava Dolný Kubín 50
AK Spartak Dubnica nad Váhom 37
AK ŠK UMB Banská Bystrica 31,5
Atletický oddiel Žilina 29
BŠK Banská Bystrica 26
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 20
AK Danica Zvolen 15
TJ A FbO Nižná nad Oravou 13
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7
AO Sparta Považská Bystrica 2
ŠK Juventa Žilina 2

Výsledky

4 x 60m - Staršie žiačky :: Beh A

PDF štartovná listina | PDF výsledky

6 | 01.05.2019 14:30

Por. Meno Výkon Body
1 SVK AO Olympia Považská Bystrica "A" 33,80 9
2 SVK BŠK Banská Bystrica "A" 34,06 6,5
3 SVK Atletický oddiel Žilina "A" 34,14 5
4 SVK AK Mostáreň Brezno "A" 35,70 2
5 SVK CVČ Liptovský Mikuláš "A" 36,60
6 SVK Atletický klub ZZO Čadca "A" 38,10
AO Olympia Považská Bystrica "A" BARICAKOVA Laura (2004), FAPŠOVÁ Veronika (2005), KLABNÍKOVÁ Alexandra (2004), ONDRIČKOVÁ Viktória (2004)
BŠK Banská Bystrica "A" HOLEKOVÁ Karolína (2004), ČERNÁKOVÁ Valentína (2007), ČERNÁKOVÁ Viktória (2004), REPÁČOVÁ Adriana (2005)
Atletický oddiel Žilina "A" KAPRÁLOVÁ Tereza (2005), SIMOVÁ Petra (2004), ŠMEHÍLOVÁ Sára (2004), DUHÁČKOVÁ Alexandra (2007)
AK Mostáreň Brezno "A" NEPŠINSKÁ Ema (2005), POHANČANÍKOVÁ Martina (2004), TAMASIOVÁ Šarlota (2005), TOKÁROVÁ Sára (2007)
CVČ Liptovský Mikuláš "A" KMEČ Emma (2008), KMEČ Rebeka (2006), KUBÁŇOVÁ Anna K. (2007), KOVÁČIKOVÁ Nikola (2006)
Atletický klub ZZO Čadca "A" GERÁTOVÁ Nina (2007), DYBALOVÁ Nina (2004), ODROBIŇÁKOVÁ Barbora (2004), STAŃOVÁ Patrícia (2006)

Výsledky

4 x 60m - Staršie žiačky :: Beh B

PDF štartovná listina | PDF výsledky

6 | 01.05.2019 14:32

Por. Meno Výkon Body
1 SVK Atletický klub ZTS Martin "A" 32,74 11
2 SVK AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" 33,82 8
3 SVK AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" 35,55 3
4 SVK MŠK Žiar nad Hronom "A" 35,79 1
5 SVK Atletický oddiel Žilina "B" 37,09
6 SVK ŠK Juventa Žilina "A" 37,36
Atletický klub ZTS Martin "A" BUČKOVÁ Benita (2004), MAGNEROVÁ Petra (2005), PODHORSKÁ Anna (2004), URBANOVSKÁ Lilly (2004)
AK ŠK UMB Banská Bystrica "A" DZURUŠOVÁ Nina (2005), KLEMENTISOVÁ Terézia (2004), KRAJČIOVÁ Natália (2006), ŠUHAJDOVÁ Lenka (2004)
AK Spartak Dubnica nad Váhom "A" BARANKOVÁ Tamara (2006), KEČKÉŠOVÁ Emília (2006), GABAJOVÁ Timea (2007), JORDÁNOVÁ Alexandra (2005)
MŠK Žiar nad Hronom "A" HALČINOVÁ Daniela (2005), KUBOUČÍKOVÁ Hanka (2007), AYDIN Dajana Mary (2006), NEMČOKOVÁ Alexandra (2004)
Atletický oddiel Žilina "B" HUDECOVÁ Emma (2007), KUČERÁKOVÁ Kristína (2005), MICHALIČKOVÁ Štefánia (2007), PIROSIKOVÁ Simona (2006)
ŠK Juventa Žilina "A" JAROŠOVÁ Nina (2006), KUČAVÍKOVÁ Dália (2006), VOŠTINÁROVÁ Sofia (2006), KOVÁČOVÁ Veronika (2006)

Výsledky

4 x 60m - Staršie žiačky :: Beh C

PDF štartovná listina | PDF výsledky

6 | 01.05.2019 14:34

Por. Meno Výkon Body
1 SVK Atletický klub ZTS Martin "B" 34,06 6,5
2 SVK MŠK Žiar nad Hronom "B" 36,02
3 SVK BŠK Banská Bystrica "B" 36,38
4 SVK AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" 37,58
5 SVK AO Olympia Považská Bystrica "B" 37,84
6 SVK AK Mostáreň Brezno "B" 38,70
Atletický klub ZTS Martin "B" HAŠTOVÁ Natália (2005), STEHLÍKOVÁ Katarína (2005), TABAČAROVÁ Lenka (2005), VANKOVÁ Kristína (2004)
MŠK Žiar nad Hronom "B" KUBOUČÍKOVÁ Katarína (2005), MARČIŠINOVÁ Mia (2006), ČERNAJOVÁ Ema (2005), ĎURANOVÁ Nikola (2006)
BŠK Banská Bystrica "B" BÁTORYOVÁ Bibiana (2005), HUŤKOVÁ Henrieta (2004), POŠTOVÁ Mária (2006), OČENÁŠOVÁ Lenka (2006)
AK Spartak Dubnica nad Váhom "B" JANKOVIČOVÁ Sofia (2007), KUNÍKOVÁ Marianna (2005), SALÁŠKOVÁ Dorothea (2005), VISOLAJSKÁ Vivien (2007)
AO Olympia Považská Bystrica "B" BRACINÍKOVÁ Natália (2004), HARVANCOVÁ Radoslava (2005), KURUCOVÁ Terézia (2005), MACEÍKOVÁ Ema (2005)
AK Mostáreň Brezno "B" CVACHOVÁ Alžbeta (2007), JECHOVÁ Hana (2005), KOVÁČIKOVÁ Barbora (2004), VOZÁROVÁ Klára (2006)

Výsledky

4 x 60m - Staršie žiačky :: Beh D

PDF štartovná listina | PDF výsledky

5 | 01.05.2019 14:36

Por. Meno Výkon Body
1 SVK Atletický klub ZTS Martin "C" 34,57 4
2 SVK MŠK Žiar nad Hronom "D" 36,21
3 SVK Atletický klub ZTS Martin "D" 38,07
4 SVK MŠK Žiar nad Hronom "C" 38,29
5 SVK AK Mostáreň Brezno "C" 39,68
Atletický klub ZTS Martin "C" HUDECOVÁ Darina Ema (2004), HUTŇANOVÁ Soňa (2005), MARTINČEKOVÁ Emma (2004), SAJDÁKOVÁ Katarína (2004)
MŠK Žiar nad Hronom "D" FUTÁKOVÁ Viktória (2004), GÁLUSOVÁ Pavlína (2004), KRAJČÍKOVÁ Nina (2004), ŽELIAROVÁ Aneta (2005)
Atletický klub ZTS Martin "D" HORECKÁ Lea (2005), LUKÁČOVÁ Natália (2007), NOVOTNÁ Zuzana (2004), TANCYGIEROVÁ Michaela (2004)
MŠK Žiar nad Hronom "C" ADAMCOVÁ Terézia (2005), BOBOKOVÁ Ela (2007), LÍŠKAYOVÁ Lenka (2006), RUCKSCHLOSSOVÁ Natália (2006)
AK Mostáreň Brezno "C" BALÁŽOVÁ Vanesa (2007), HANZLÍKOVÁ Veronika (2007), KALISKÁ Barbora (2004), PAUČOVÁ Lea (2005)

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže