16 | 01.05.2019 10:15
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PERONČÍKOVÁ Paula | 2006 | CVČ Liptovský Mikuláš | 16,02 | PB | 11 | |
2 | KRAJČOVÁ Nina | 2004 | CVČ Liptovský Mikuláš | 17,24 | 9 | ||
3 | BARICAKOVA Laura | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 19,01 | PB | 8 | |
4 | BIELIKOVÁ Natália | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 19,02 | 7 | ||
5 | JURÁKOVÁ Lea | 2004 | TJ Orava Dolný Kubín | 19,51 | 6 | ||
=6 | ĎURANOVÁ Nikola | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 19,77 | 4,5 | ||
=6 | NEPŠINSKÁ Ema | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 19,77 | PB | 4,5 | |
8 | HYNKOVÁ Vesna | 2004 | CVČ Liptovský Mikuláš | 19,84 | 3 | ||
9 | JANÍKOVÁ Alžbeta | 2006 | AO Sparta Považská Bystrica | 20,81 | 2 | ||
10 | PODHRADSKA Sara | 2004 | AK Danica Zvolen | 21,34 | PB | 1 | |
11 | BRACINÍKOVÁ Natália | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 21,59 | |||
12 | ČERNÁKOVÁ Viktória | 2004 | BŠK Banská Bystrica | 21,92 | |||
13 | BOBOKOVÁ Ela | 2007 | MŠk Žiar nad Hronom | 23,53 | |||
14 | ADAMCOVÁ Terézia | 2005 | MŠk Žiar nad Hronom | 24,51 | |||
15 | JONEKOVÁ Dominika | 2004 | ŠK Juventa Žilina | 24,57 | |||
REPÁČOVÁ Adriana | 2005 | BŠK Banská Bystrica | DQ |
Bodovanie po 1 disciplínach | |
---|---|
CVČ Liptovský Mikuláš | 23 |
MŠk Žiar nad Hronom | 11,5 |
AO Olympia Považská Bystrica | 8 |
TJ Orava Dolný Kubín | 6 |
AK Mostáreň Brezno | 4,5 |
AO Sparta Považská Bystrica | 2 |
AK Danica Zvolen | 1 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2019 10:15
+1,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PERONČÍKOVÁ Paula | 2006 | CVČ Liptovský Mikuláš | 16,02 | PB | 11 | |
2 | KRAJČOVÁ Nina | 2004 | CVČ Liptovský Mikuláš | 17,24 | 9 | ||
3 | BARICAKOVA Laura | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 19,01 | PB | 8 | |
4 | JURÁKOVÁ Lea | 2004 | TJ Orava Dolný Kubín | 19,51 | 6 | ||
5 | HYNKOVÁ Vesna | 2004 | CVČ Liptovský Mikuláš | 19,84 | 3 | ||
REPÁČOVÁ Adriana | 2005 | BŠK Banská Bystrica | DQ |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2019 10:17
+0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIELIKOVÁ Natália | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 19,02 | 7 | ||
2 | NEPŠINSKÁ Ema | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 19,77 | PB | 4,5 | |
3 | PODHRADSKA Sara | 2004 | AK Danica Zvolen | 21,34 | PB | 1 | |
4 | BRACINÍKOVÁ Natália | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 21,59 | |||
5 | BOBOKOVÁ Ela | 2007 | MŠk Žiar nad Hronom | 23,53 | |||
6 | ADAMCOVÁ Terézia | 2005 | MŠk Žiar nad Hronom | 24,51 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
4 | 01.05.2019 10:19
+0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ĎURANOVÁ Nikola | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 19,77 | 4,5 | |
2 | JANÍKOVÁ Alžbeta | 2006 | AO Sparta Považská Bystrica | 20,81 | 2 | |
3 | ČERNÁKOVÁ Viktória | 2004 | BŠK Banská Bystrica | 21,92 | ||
4 | JONEKOVÁ Dominika | 2004 | ŠK Juventa Žilina | 24,57 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.