logo

1. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Dubnica nad Váhom 01.05.2019

Výsledky

60m - Staršie žiačky :: Finále A

PDF štartovná listina | PDF výsledky

6 | 01.05.2019 11:25
+1,8 m/s

Por. Meno Výkon Body
1 SVK KROTÁKOVÁ Petra 8,08 SB 11
2 SVK BUČKOVÁ Benita 8,19 PB 9
3 SVK JÁNOŠÍKOVÁ Nicol 8,32 SB 8
4 SVK HOLEKOVÁ Karolína 8,48 7
5 SVK HOLECOVÁ Adriana 8,66 PB 6
6 SVK KUBOŠNÁ Simona 8,68 5
Bodovanie po 9 disciplínach
Atletický klub ZZO Čadca 118
MŠK Žiar nad Hronom 75,5
Atletický klub ZTS Martin 62
CVČ Liptovský Mikuláš 56,5
AO Olympia Považská Bystrica 46
AK Mostáreň Brezno 34,5
TJ Orava Dolný Kubín 29
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 20
AK ŠK UMB Banská Bystrica 16
AK Spartak Dubnica nad Váhom 12
BŠK Banská Bystrica 10,5
Atletický oddiel Žilina 6
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6
AK Danica Zvolen 4
AO Sparta Považská Bystrica 2
ŠK Juventa Žilina 2
TJ A FbO Nižná nad Oravou 1

Výsledky

60m - Staršie žiačky :: Finále B

PDF štartovná listina | PDF výsledky

6 | 01.05.2019 11:27
+1,5 m/s

Por. Meno Výkon Body
1 SVK JANIČKOVA Katarína 8,48 4
2 SVK PODHORSKÁ Anna 8,53 PB 3
3 SVK ONDRIČKOVÁ Viktória 8,55 PB 2
4 SVK ŠMEHÍLOVÁ Sára 8,65 SB 1
5 SVK ŠUHAJDOVÁ Lenka 8,69
6 SVK DUHÁČKOVÁ Alexandra 8,71 PB
Bodovanie po 9 disciplínach
Atletický klub ZZO Čadca 118
MŠK Žiar nad Hronom 75,5
Atletický klub ZTS Martin 62
CVČ Liptovský Mikuláš 56,5
AO Olympia Považská Bystrica 46
AK Mostáreň Brezno 34,5
TJ Orava Dolný Kubín 29
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 20
AK ŠK UMB Banská Bystrica 16
AK Spartak Dubnica nad Váhom 12
BŠK Banská Bystrica 10,5
Atletický oddiel Žilina 6
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6
AK Danica Zvolen 4
AO Sparta Považská Bystrica 2
ŠK Juventa Žilina 2
TJ A FbO Nižná nad Oravou 1

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže