24 | 01.05.2019 13:15
Bodovanie po 13 disciplínach | |
---|---|
AO Olympia Považská Bystrica | 218 |
BŠK Banská Bystrica | 62 |
MŠk Žiar nad Hronom | 50 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 46 |
Atletický oddiel Žilina | 45 |
Atletický klub ZTS Martin | 44 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 26 |
AK Mostáreň Brezno | 23 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 23 |
TJ A FbO Nižná nad Oravou | 18 |
AO Sparta Považská Bystrica | 15 |
ŠK Juventa Žilina | 5 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2019 13:15
+1,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SÁDECKÝ Sebastián | 2005 | AO Olympia Považská Bystrica | 18,42 | PB | 11 | |
2 | BAČÍK Michal | 2005 | Atletický oddiel Žilina | 18,77 | PB | 9 | |
3 | LIPTÁK Aurel | 2004 | MŠk Žiar nad Hronom | 19,73 | PB | 8 | |
4 | GURA Dominik | 2005 | BŠK Banská Bystrica | 19,81 | PB | 7 | |
5 | MIKULÁŠ Adam | 2004 | CVČ Liptovský Mikuláš | 20,70 | SB | 4 | |
6 | KRAJČI Dominik | 2005 | AK Mostáreň Brezno | 21,36 | PB | 1 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2019 13:17
+1,0 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANÍČEK Tomáš | 2004 | Bežecký klub Lysá pod Makytou | 19,09 | PB | MS | ||
2 | HOJDÍK Boris | 2004 | AO Sparta Považská Bystrica | 19,90 | PB | 6 | ||
3 | PLÁNKA Peter | 2004 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 19,97 | PB | 5 | ||
4 | DANČÍK Michal | 2005 | MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 21,21 | PB | 2 | ||
5 | ROSENBERGER Roman | 2005 | AO Sparta Považská Bystrica | 21,78 | PB | |||
6 | MICHLÍK Richard | 2006 | Atletický oddiel Žilina | 23,05 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2019 13:19
+0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOPČEK Michal | 2006 | CVČ Liptovský Mikuláš | 21,99 | PB | |
2 | KAPRÁL Matej | 2005 | Atletický oddiel Žilina | 22,64 | PB | |
3 | MUCHA Martin | 2004 | ŠK Juventa Žilina | 22,81 | ||
4 | TURIČÍK Filip | 2005 | AO Olympia Považská Bystrica | 23,73 | ||
5 | VIŠŇOVSKÝ Michal | 2006 | ŠK Juventa Žilina | 24,19 | PB | |
6 | STREMPEK Daniel | 2006 | ŠK Juventa Žilina | 24,91 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2019 13:21
+1,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DUCHOSLAV Ján | 2003 | AO Olympia Považská Bystrica | 17,79 | MS | |||
2 | DUCHOSLAV Peter | 2005 | AO Olympia Považská Bystrica | 20,89 | 3 | |||
3 | BULKO Tomáš | 2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 22,93 | ||||
4 | BAŠO Jakub | 2005 | AO Olympia Považská Bystrica | 26,04 | PB | |||
5 | DAG Kadir | 2007 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | 26,67 | ||||
SEIFERT Igor | 2005 | AK Spartak Dubnica nad Váhom | DNS |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.