logo

Medzinárodné dni cyklistiky

Dubnica nad Váhom 21.06.2019 - 23.06.2019

Výsledky

Súťaž o najlepšieho kadeta po 4. etape

PDF štartovná listina | PDF výsledky

31 | 23.06.2019 15:00

Por. Št.č. Meno Kat. Výkon Odstup
1 (16) EST MIHKELS Madis U17 5:27:05,0
2 (45) SVK KOVÁČ Samuel U17 5:27:39,4 +34,4
3 (69) CZE STŘÍŽ Matyáš U17 5:27:54,2 +49,2
4 (70) SVK SVRČEK Martin U17 5:28:34,5 +1:29,5
5 (95) SVK ĎURKO Lukáš U17 5:34:08,9 +7:03,9
6 (74) SVK UNGVARSKÝ Lukáš U17 5:35:09,2 +8:04,2
7 (80) SVK NAGY Róbert U17 5:39:24,3 +12:19,3
8 (46) SVK ANDRAŠKO Peter U17 5:44:16,4 +17:11,4
9 (78) SVK HRTÁNEK Martin U17 5:47:02,6 +19:57,6
10 (53) SVK VRBIK Adam U17 5:47:57,0 +20:52,0
11 (54) SVK SIVOK Tomáš U17 5:48:11,1 +21:06,1
12 (33) CZE JANÍČEK Jakub U17 5:49:35,3 +22:30,3
13 (85) SVK TUKA Samuel U17 5:50:16,9 +23:11,9
14 (10) LTU ŽUKAUSKAS Arvydas U17 5:50:49,2 +23:44,2
15 (52) CZE KULHA Filip U17 5:54:02,1 +26:57,1
16 (71) SVK VAVŘINEK Dávid U17 5:55:50,8 +28:45,8
17 (5) LTU KUBELSKAS Gediminas U17 5:56:10,4 +29:05,4
18 (48) SVK BEZDEDA Maroš U17 5:56:25,4 +29:20,4
19 (29) CZE LUKEŠ Jan U17 5:57:05,5 +30:00,5
20 (44) SVK HAAS Christian U17 5:58:09,4 +31:04,4
21 (55) SVK BOROVSKÝ Nikolas U17 5:59:31,3 +32:26,3
22 (75) SVK VLČÁK Jakub U17 6:00:26,7 +33:21,7
23 (36) CZE OTTA Josef U17 6:02:17,1 +35:12,1
24 (37) CZE NOVÁK Pavel U17 6:04:37,1 +37:32,1
25 (57) SVK BRÁZDOVIČ Richard U17 6:14:15,5 +47:10,5
26 (86) SVK JURÍK Martin U17 6:18:10,6 +51:05,6
27 (96) SVK MATEJKA Tobiáš U17 6:27:19,7 +1:00:14,7
28 (32) CZE HYTYCH Matěj U17 6:38:48,0 +1:11:43,0
(31) CZE PADĚLEK Viktor U17 DNF
(67) SVK ĎURIŠ Michal U17 DNF
(30) CZE KRUPKA Štěpán U17 DNF
1 2 3 4
(30) KRUPKA Štěpán 21:56,9 2:18:56,2 2:30:13,8 4:39,3 5:15:46,2
(21) KAŽIS Daniels 18:23,7 2:05:34,9 2:12:45,6 47:56,4 5:24:40,6
(20) RUBENIS Pauls 18:57,9 2:05:37,0 2:12:25,0 47:52,3 5:24:52,2
(18) KRASTS Alekss 18:40,4 2:05:32,8 2:12:46,7 47:56,4 5:24:56,3
(12) TREIMUTH Henri 18:12,9 2:07:32,9 2:12:25,8 47:55,6 5:26:07,2
(11) MIRZOJEV Artjom 18:26,3 2:07:41,6 2:12:20,9 47:38,5 5:26:07,3
(35) BOUČEK Jakub 18:23,7 2:07:32,8 2:12:23,4 47:54,7 5:26:14,6
(23) ANDERSONS Roberts 19:10,0 2:06:56,7 2:12:18,9 47:51,5 5:26:17,1
(1) MIKUTIS Aivaras 18:40,8 2:07:37,2 2:12:47,8 47:57,3 5:27:03,1
(16) MIHKELS Madis 18:53,9 2:07:36,5 2:12:43,9 47:50,7 5:27:05,0
(2) BITINAS Mantas 18:59,3 2:07:35,4 2:12:46,9 47:52,4 5:27:14,0
(26) KOLAŠINAC Admir 19:10,7 2:07:34,6 2:12:45,5 47:52,7 5:27:23,5
(45) KOVÁČ Samuel 19:19,7 2:07:37,1 2:12:46,5 47:56,1 5:27:39,4
(79) KRAMARČÍK Pavol 19:40,2 2:07:33,7 2:12:30,4 47:56,3 5:27:40,6
(81) NAGY Simon 19:40,8 2:07:31,6 2:12:44,0 47:51,2 5:27:47,6
(69) STŘÍŽ Matyáš 19:07,9 2:07:36,9 2:12:46,7 48:22,7 5:27:54,2
(40) BREDLER Matyáš 20:16,0 2:06:58,7 2:12:44,8 47:56,4 5:27:55,9
(51) VAVRINEC Vladimír 20:00,3 2:07:33,7 2:12:45,5 47:53,5 5:28:13,0
(92) PILIARKIN Timotej 19:58,1 2:07:37,2 2:12:49,9 47:56,7 5:28:21,9
(41) HORULKO Vladyslav 19:43,1 2:07:38,2 2:12:46,1 48:19,0 5:28:26,4
(39) ČEKAL Josef 20:53,3 2:06:57,1 2:12:44,6 47:51,7 5:28:26,7
(73) BANIAR Matúš 18:33,0 2:07:40,3 2:12:48,7 49:28,2 5:28:30,2
(70) SVRČEK Martin 19:57,0 2:07:43,4 2:12:46,6 48:07,5 5:28:34,5
(38) KOPELENT Dsavid 20:19,6 2:07:38,5 2:12:46,7 48:04,1 5:28:48,9
(24) CATOVIĆ Nermin 20:03,3 2:07:38,2 2:12:47,1 49:28,3 5:29:56,9
(22) BELOHVOŠČIKS Kristians 20:13,7 2:07:38,5 2:16:17,7 47:55,9 5:32:05,8
(50) BARTOVIČOVÁ Paulína 20:06,9 2:07:35,8 2:16:31,2 47:52,0 5:32:05,9
(17) BINOVSKIS Bruno 20:15,8 2:07:38,7 2:16:16,1 47:56,4 5:32:07,0
(28) DIMIĆ Jovan 20:31,1 2:07:36,9 2:16:16,0 47:53,4 5:32:17,4
(95) ĎURKO Lukáš 21:51,0 2:14:16,2 2:24:16,3 33:45,4 5:34:08,9
(74) UNGVARSKÝ Lukáš 20:38,6 2:07:34,5 2:12:45,7 54:10,4 5:35:09,2
(80) NAGY Róbert 20:44,6 2:09:51,3 2:16:20,1 52:28,3 5:39:24,3
(83) PATAY Adrian 19:16,2 2:07:41,2 2:12:48,7 1:02:00,6 5:41:46,7
(9) IVANOVAS Olegas 21:05,2 2:07:48,0 2:16:17,6 56:42,5 5:41:53,3
(59) MERTA Filip 19:48,0 2:07:42,7 2:12:57,8 1:02:01,2 5:42:29,7
(93) ADAMOV Jakub 20:06,9 2:07:46,8 2:12:49,5 1:01:59,2 5:42:42,4
(87) LOHINSKÝ Filip 18:40,6 2:07:38,9 2:14:36,5 1:02:02,1 5:42:58,1
(46) ANDRAŠKO Peter 20:10,9 2:07:42,2 2:12:46,6 1:03:36,7 5:44:16,4
(62) HELCMANOVSKÝ Daniel 19:50,2 2:07:46,1 2:16:20,8 1:01:57,2 5:45:54,3
(78) HRTÁNEK Martin 20:56,8 2:07:46,7 2:16:19,5 1:01:59,6 5:47:02,6
(53) VRBIK Adam 22:01,3 2:07:40,2 2:16:16,7 1:01:58,8 5:47:57,0
(54) SIVOK Tomáš 19:10,7 2:14:15,3 2:12:47,5 1:01:57,6 5:48:11,1
(76) KAMENSKÝ Tomáš 22:05,5 2:07:53,3 2:16:20,7 1:02:00,2 5:48:19,7
(4) DIRMANTAS Rokas 20:02,8 2:07:52,7 2:16:24,0 1:04:07,1 5:48:26,6
(43) PIGA Matej 20:15,7 2:09:06,6 2:16:16,3 1:03:56,6 5:49:35,2
(33) JANÍČEK Jakub 21:17,7 2:09:56,2 2:16:20,4 1:02:01,0 5:49:35,3
(85) TUKA Samuel 21:51,8 2:10:07,6 2:16:20,0 1:01:57,5 5:50:16,9
(10) ŽUKAUSKAS Arvydas 21:39,6 2:16:01,3 2:16:26,0 56:42,3 5:50:49,2
(61) HOZA Denis 21:52,3 2:08:24,8 2:16:19,5 1:04:13,9 5:50:50,5
(25) JOVANOV Stevan 37:10,5 2:06:57,1 2:12:45,0 53:58,0 5:50:50,6
(27) DUMIĆ Jovan 31:37,9 2:09:40,0 2:16:18,4 53:58,3 5:51:34,6
(52) KULHA Filip 21:30,4 2:14:15,2 2:16:17,9 1:01:58,6 5:54:02,1
(71) VAVŘINEK Dávid 22:16,8 2:15:04,3 2:16:31,2 1:01:58,5 5:55:50,8
(5) KUBELSKAS Gediminas 21:14,2 2:14:10,7 2:16:34,4 1:04:11,1 5:56:10,4
(48) BEZDEDA Maroš 22:12,6 2:11:48,4 2:20:25,4 1:01:59,0 5:56:25,4
(60) BARCÍK Jakub 20:31,5 2:07:40,0 2:16:21,6 1:12:22,8 5:56:55,9
(29) LUKEŠ Jan 21:32,0 2:10:44,5 2:16:20,9 1:08:28,1 5:57:05,5
(44) HAAS Christian 22:10,1 2:12:02,2 2:16:16,6 1:07:40,5 5:58:09,4
(91) BUCHEL Štefan 22:37,3 2:14:14,8 2:20:25,1 1:01:58,2 5:59:15,4
(55) BOROVSKÝ Nikolas 21:26,7 2:07:58,7 2:16:16,6 1:13:49,3 5:59:31,3
(75) VLČÁK Jakub 21:19,2 2:07:50,6 2:16:20,0 1:14:56,9 6:00:26,7
(36) OTTA Josef 20:21,7 2:07:53,3 2:12:57,6 1:21:04,5 6:02:17,1
(37) NOVÁK Pavel 19:48,0 2:07:49,5 2:16:19,3 1:20:40,3 6:04:37,1
(3) ŠAVELSKIS Paulius 20:11,0 2:07:41,9 2:16:19,6 1:20:32,1 6:04:44,6
(77) MELIŠ Erik 20:54,8 2:11:59,9 2:31:10,8 1:02:04,6 6:06:10,1
(57) BRÁZDOVIČ Richard 22:06,0 2:09:51,9 2:16:17,7 1:25:59,9 6:14:15,5
(86) JURÍK Martin 21:31,4 2:12:00,1 2:20:25,0 1:24:14,1 6:18:10,6
(96) MATEJKA Tobiáš 22:35,7 2:14:09,1 2:24:34,4 1:26:00,5 6:27:19,7
(32) HYTYCH Matěj 24:21,5 2:16:00,3 2:30:13,7 1:28:12,5 6:38:48,0

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže