logo

Medzinárodné dni cyklistiky

Dubnica nad Váhom 21.06.2019 - 23.06.2019

Výsledky

Súťaž o najlepšieho kadeta po 3. etape

PDF štartovná listina | PDF výsledky

31 | 23.06.2019 09:00

Por. Št.č. Meno Kat. Výkon Odstup
1 (16) EST MIHKELS Madis U17 4:39:14,3
2 (69) CZE STŘÍŽ Matyáš U17 4:39:31,5 +17,2
3 (45) SVK KOVÁČ Samuel U17 4:39:43,3 +29,0
4 (70) SVK SVRČEK Martin U17 4:40:27,0 +1:12,7
5 (46) SVK ANDRAŠKO Peter U17 4:40:39,7 +1:25,4
6 (74) SVK UNGVARSKÝ Lukáš U17 4:40:58,8 +1:44,5
7 (36) CZE OTTA Josef U17 4:41:12,6 +1:58,3
8 (37) CZE NOVÁK Pavel U17 4:43:56,8 +4:42,5
9 (78) SVK HRTÁNEK Martin U17 4:45:03,0 +5:48,7
10 (75) SVK VLČÁK Jakub U17 4:45:29,8 +6:15,5
11 (55) SVK BOROVSKÝ Nikolas U17 4:45:42,0 +6:27,7
12 (53) SVK VRBIK Adam U17 4:45:58,2 +6:43,9
13 (54) SVK SIVOK Tomáš U17 4:46:13,5 +6:59,2
14 (80) SVK NAGY Róbert U17 4:46:56,0 +7:41,7
15 (33) CZE JANÍČEK Jakub U17 4:47:34,3 +8:20,0
16 (57) SVK BRÁZDOVIČ Richard U17 4:48:15,6 +9:01,3
17 (85) SVK TUKA Samuel U17 4:48:19,4 +9:05,1
18 (29) CZE LUKEŠ Jan U17 4:48:37,4 +9:23,1
19 (44) SVK HAAS Christian U17 4:50:28,9 +11:14,6
20 (5) LTU KUBELSKAS Gediminas U17 4:51:59,3 +12:45,0
21 (52) CZE KULHA Filip U17 4:52:03,5 +12:49,2
22 (67) SVK ĎURIŠ Michal U17 4:52:18,3 +13:04,0
23 (71) SVK VAVŘINEK Dávid U17 4:53:52,3 +14:38,0
24 (86) SVK JURÍK Martin U17 4:53:56,5 +14:42,2
25 (10) LTU ŽUKAUSKAS Arvydas U17 4:54:06,9 +14:52,6
26 (48) SVK BEZDEDA Maroš U17 4:54:26,4 +15:12,1
27 (95) SVK ĎURKO Lukáš U17 5:00:23,5 +21:09,2
28 (96) SVK MATEJKA Tobiáš U17 5:01:19,2 +22:04,9
29 (32) CZE HYTYCH Matěj U17 5:10:35,5 +31:21,2
30 (30) CZE KRUPKA Štěpán U17 5:11:06,9 +31:52,6
(31) CZE PADĚLEK Viktor U17 DNF
1 2 3
(21) KAŽIS Daniels 18:23,7 2:05:34,9 2:12:45,6 4:36:44,2
(18) KRASTS Alekss 18:40,4 2:05:32,8 2:12:46,7 4:36:59,9
(20) RUBENIS Pauls 18:57,9 2:05:37,0 2:12:25,0 4:36:59,9
(12) TREIMUTH Henri 18:12,9 2:07:32,9 2:12:25,8 4:38:11,6
(35) BOUČEK Jakub 18:23,7 2:07:32,8 2:12:23,4 4:38:19,9
(23) ANDERSONS Roberts 19:10,0 2:06:56,7 2:12:18,9 4:38:25,6
(11) MIRZOJEV Artjom 18:26,3 2:07:41,6 2:12:20,9 4:38:28,8
(73) BANIAR Matúš 18:33,0 2:07:40,3 2:12:48,7 4:39:02,0
(1) MIKUTIS Aivaras 18:40,8 2:07:37,2 2:12:47,8 4:39:05,8
(16) MIHKELS Madis 18:53,9 2:07:36,5 2:12:43,9 4:39:14,3
(2) BITINAS Mantas 18:59,3 2:07:35,4 2:12:46,9 4:39:21,6
(26) KOLAŠINAC Admir 19:10,7 2:07:34,6 2:12:45,5 4:39:30,8
(69) STŘÍŽ Matyáš 19:07,9 2:07:36,9 2:12:46,7 4:39:31,5
(45) KOVÁČ Samuel 19:19,7 2:07:37,1 2:12:46,5 4:39:43,3
(79) KRAMARČÍK Pavol 19:40,2 2:07:33,7 2:12:30,4 4:39:44,3
(83) PATAY Adrian 19:16,2 2:07:41,2 2:12:48,7 4:39:46,1
(81) NAGY Simon 19:40,8 2:07:31,6 2:12:44,0 4:39:56,4
(40) BREDLER Matyáš 20:16,0 2:06:58,7 2:12:44,8 4:39:59,5
(41) HORULKO Vladyslav 19:43,1 2:07:38,2 2:12:46,1 4:40:07,4
(51) VAVRINEC Vladimír 20:00,3 2:07:33,7 2:12:45,5 4:40:19,5
(92) PILIARKIN Timotej 19:58,1 2:07:37,2 2:12:49,9 4:40:25,2
(70) SVRČEK Martin 19:57,0 2:07:43,4 2:12:46,6 4:40:27,0
(59) MERTA Filip 19:48,0 2:07:42,7 2:12:57,8 4:40:28,5
(24) CATOVIĆ Nermin 20:03,3 2:07:38,2 2:12:47,1 4:40:28,6
(39) ČEKAL Josef 20:53,3 2:06:57,1 2:12:44,6 4:40:35,0
(46) ANDRAŠKO Peter 20:10,9 2:07:42,2 2:12:46,6 4:40:39,7
(93) ADAMOV Jakub 20:06,9 2:07:46,8 2:12:49,5 4:40:43,2
(38) KOPELENT Dsavid 20:19,6 2:07:38,5 2:12:46,7 4:40:44,8
(87) LOHINSKÝ Filip 18:40,6 2:07:38,9 2:14:36,5 4:40:56,0
(74) UNGVARSKÝ Lukáš 20:38,6 2:07:34,5 2:12:45,7 4:40:58,8
(36) OTTA Josef 20:21,7 2:07:53,3 2:12:57,6 4:41:12,6
(37) NOVÁK Pavel 19:48,0 2:07:49,5 2:16:19,3 4:43:56,8
(62) HELCMANOVSKÝ Daniel 19:50,2 2:07:46,1 2:16:20,8 4:43:57,1
(22) BELOHVOŠČIKS Kristians 20:13,7 2:07:38,5 2:16:17,7 4:44:09,9
(17) BINOVSKIS Bruno 20:15,8 2:07:38,7 2:16:16,1 4:44:10,6
(3) ŠAVELSKIS Paulius 20:11,0 2:07:41,9 2:16:19,6 4:44:12,5
(50) BARTOVIČOVÁ Paulína 20:06,9 2:07:35,8 2:16:31,2 4:44:13,9
(4) DIRMANTAS Rokas 20:02,8 2:07:52,7 2:16:24,0 4:44:19,5
(28) DIMIĆ Jovan 20:31,1 2:07:36,9 2:16:16,0 4:44:24,0
(60) BARCÍK Jakub 20:31,5 2:07:40,0 2:16:21,6 4:44:33,1
(78) HRTÁNEK Martin 20:56,8 2:07:46,7 2:16:19,5 4:45:03,0
(9) IVANOVAS Olegas 21:05,2 2:07:48,0 2:16:17,6 4:45:10,8
(75) VLČÁK Jakub 21:19,2 2:07:50,6 2:16:20,0 4:45:29,8
(43) PIGA Matej 20:15,7 2:09:06,6 2:16:16,3 4:45:38,6
(55) BOROVSKÝ Nikolas 21:26,7 2:07:58,7 2:16:16,6 4:45:42,0
(58) ROVDER Erik 20:54,5 2:12:10,7 2:12:48,1 4:45:53,3
(53) VRBIK Adam 22:01,3 2:07:40,2 2:16:16,7 4:45:58,2
(54) SIVOK Tomáš 19:10,7 2:14:15,3 2:12:47,5 4:46:13,5
(76) KAMENSKÝ Tomáš 22:05,5 2:07:53,3 2:16:20,7 4:46:19,5
(61) HOZA Denis 21:52,3 2:08:24,8 2:16:19,5 4:46:36,6
(80) NAGY Róbert 20:44,6 2:09:51,3 2:16:20,1 4:46:56,0
(33) JANÍČEK Jakub 21:17,7 2:09:56,2 2:16:20,4 4:47:34,3
(57) BRÁZDOVIČ Richard 22:06,0 2:09:51,9 2:16:17,7 4:48:15,6
(85) TUKA Samuel 21:51,8 2:10:07,6 2:16:20,0 4:48:19,4
(29) LUKEŠ Jan 21:32,0 2:10:44,5 2:16:20,9 4:48:37,4
(44) HAAS Christian 22:10,1 2:12:02,2 2:16:16,6 4:50:28,9
(5) KUBELSKAS Gediminas 21:14,2 2:14:10,7 2:16:34,4 4:51:59,3
(52) KULHA Filip 21:30,4 2:14:15,2 2:16:17,9 4:52:03,5
(67) ĎURIŠ Michal 22:10,3 2:14:02,3 2:16:05,7 4:52:18,3
(71) VAVŘINEK Dávid 22:16,8 2:15:04,3 2:16:31,2 4:53:52,3
(86) JURÍK Martin 21:31,4 2:12:00,1 2:20:25,0 4:53:56,5
(10) ŽUKAUSKAS Arvydas 21:39,6 2:16:01,3 2:16:26,0 4:54:06,9
(48) BEZDEDA Maroš 22:12,6 2:11:48,4 2:20:25,4 4:54:26,4
(25) JOVANOV Stevan 37:10,5 2:06:57,1 2:12:45,0 4:56:52,6
(91) BUCHEL Štefan 22:37,3 2:14:14,8 2:20:25,1 4:57:17,2
(27) DUMIĆ Jovan 31:37,9 2:09:40,0 2:16:18,4 4:57:36,3
(95) ĎURKO Lukáš 21:51,0 2:14:16,2 2:24:16,3 5:00:23,5
(96) MATEJKA Tobiáš 22:35,7 2:14:09,1 2:24:34,4 5:01:19,2
(77) MELIŠ Erik 20:54,8 2:11:59,9 2:31:10,8 5:04:05,5
(32) HYTYCH Matěj 24:21,5 2:16:00,3 2:30:13,7 5:10:35,5
(30) KRUPKA Štěpán 21:56,9 2:18:56,2 2:30:13,8 5:11:06,9

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže