60m - Starší žiaci | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NL | 8,78 | -1,0 | MARETTA Róbert | Atletický klub ZTS Martin | SVK | 08.05.2019 | Banská Bystrica |
NR | 7,06 | +1,6 | ŽILAVÝ Marcel | Atletický klub AC Malacky | SVK | 19.09.2015 | Dubnica nad Váhom |
32 | 23.05.2019 10:30
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZURUŠ Martin | 2003 | ZŠ SNP Banská Bystrica | 7,39 | 45 | |||||
2 | BERKY Jakub | 2005 | ZŠ Lovinobana | 7,43 | 43 | |||||
3 | VÝBOCH Jozef | 2003 | ZŠ E.M. Šoltésovej Krupina | 7,54 | q | 67 | ||||
4 | (99) | ŽILKA Andrej | 2004 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 7,55 | q | ||||
5 | (99) | ZUBÁK Igor | 2003 | ZŠ I.B.Zocha Revúca | 7,58 | q | ||||
6 | (99) | POVALAČ Radoslav | 2003 | ZŠ Dobrá Niva | 7,61 | q | ||||
7 | (99) | BINDER Adam | 2003 | BG A. Kmeťa Banská Štiavnica | 7,71 | q | MS | |||
8 | BAIS Matej | 2003 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 7,74 | 37 | |||||
9 | (99) | LIPTÁK Aurel | 2004 | ZŠ M.R.Štefanika Žiar nad Hronom | 7,77 | q | ||||
10 | (99) | ŠAMULKA Tomáš | 2004 | ZŠ Pieninská Banská Bystrica | 7,83 | q | ||||
11 | (99) | SVITÁŇ Erik | 2005 | ZŠ J. Drdoša Vígľaš | 7,85 | q | ||||
12 | MIČKO Martin | 2003 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 8,01 | 52 | |||||
=13 | ŠVANTNER Matej | 2003 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 8,02 | 52 | |||||
=13 | BOČKAJ Andrej | 2003 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 8,02 | ||||||
15 | SCHNEIDER Samuel | 2003 | ZŠ F. Kráľa Žarnovica | 8,06 | 52 | |||||
=16 | ÚRADNÍK Viktor | 2004 | ZŠ SNP Banská Bystrica | 8,07 | 52 | |||||
=16 | GAENS Daniel | 2004 | ZŠ P. Jilemnického Zvolen | 8,07 | 52 | |||||
=16 | DRUGDA Ján | 2004 | ZŠ Slobody Poltár | 8,07 | 32 | |||||
19 | ANTAL Marian | 2005 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 8,12 | PB | 31 | ||||
20 | SMELÁK Patrik | 2004 | ZŠ F. Kráľa Žarnovica | 8,14 | 50 | |||||
21 | KOVÁČ Andrej | 2004 | ZŠ F. Kráľa Žarnovica | 8,19 | ||||||
22 | STAROVE Adrian | 2004 | ZŠ Slobody Poltár | 8,25 | 47 | |||||
23 | (99) | BARTOŠ Timotej | 2003 | ZŠ J.Kollára Banská Štiavnica | 8,26 | |||||
24 | JANEK Bruno | 2004 | ZŠ J. Horáka Banská Štiavnica | 8,27 | 47 | |||||
25 | BALOG Radoslav | 2005 | ZŠ Slobody Poltár | 8,31 | ||||||
26 | ŽLNKA Adam | 2004 | ZŠ Kukučínova Detva | 8,40 | 45 | |||||
27 | KOVÁČIK Matúš | 2003 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 8,49 | 43 | |||||
28 | KRIŽAN Andrej | 2005 | ZŠ E.M. Šoltésovej Krupina | 9,05 | 32 | |||||
29 | HANES Patrik | 2004 | ZŠ SNP Banská Bystrica | 9,14 | ||||||
30 | KNIEBUGL Filip | 2005 | ZŠ J. Horáka Banská Štiavnica | 9,19 | 31 | |||||
REGINÁČ Timotej | 2007 | ZŠ s MŠ Š. Moysesa Banská Bystrica | DNS | |||||||
BERKY Erik | 2003 | ZŠ Lovinobana | DNS |
Bodovanie po 4 disciplínach | |
---|---|
ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 396 |
ZŠ F. Kráľa Žarnovica | 377 |
ZŠ Slobody Poltár | 352 |
ZŠ E.M. Šoltésovej Krupina | 335 |
ZŠ J. Horáka Banská Štiavnica | 332 |
ZŠ Golianova Banská Bystrica | 316 |
ZŠ Lovinobana | 262 |
ZŠ P. Jilemnického Zvolen | 247 |
ZŠ SNP Banská Bystrica | 204 |
ZŠ Kukučínova Detva | 202 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca | 104 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 23.05.2019 10:30
+1,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZURUŠ Martin | 2003 | ZŠ SNP Banská Bystrica | 7,39 | 45 | ||
2 | BERKY Jakub | 2005 | ZŠ Lovinobana | 7,43 | 43 | ||
3 | BAIS Matej | 2003 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 7,74 | 37 | ||
4 | BOČKAJ Andrej | 2003 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 8,02 | |||
5 | DRUGDA Ján | 2004 | ZŠ Slobody Poltár | 8,07 | 32 | ||
6 | ANTAL Marian | 2005 | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 8,12 | PB | 31 | |
7 | BALOG Radoslav | 2005 | ZŠ Slobody Poltár | 8,31 | |||
BERKY Erik | 2003 | ZŠ Lovinobana | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 23.05.2019 10:32
+0,9 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIČKO Martin | 2003 | ZŠ Golianova Banská Bystrica | 8,01 | 52 | |
2 | GAENS Daniel | 2004 | ZŠ P. Jilemnického Zvolen | 8,07 | 52 | |
3 | KOVÁČ Andrej | 2004 | ZŠ F. Kráľa Žarnovica | 8,19 | ||
4 | JANEK Bruno | 2004 | ZŠ J. Horáka Banská Štiavnica | 8,27 | 47 | |
5 | KOVÁČIK Matúš | 2003 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 8,49 | 43 | |
6 | KRIŽAN Andrej | 2005 | ZŠ E.M. Šoltésovej Krupina | 9,05 | 32 | |
7 | HANES Patrik | 2004 | ZŠ SNP Banská Bystrica | 9,14 | ||
8 | KNIEBUGL Filip | 2005 | ZŠ J. Horáka Banská Štiavnica | 9,19 | 31 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 23.05.2019 10:34
+1,0 m/s
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VÝBOCH Jozef | 2003 | ZŠ E.M. Šoltésovej Krupina | 7,54 | q | 67 | ||
2 | ŠVANTNER Matej | 2003 | ZŠ s MŠ Pionierska Brezno | 8,02 | 52 | |||
3 | SCHNEIDER Samuel | 2003 | ZŠ F. Kráľa Žarnovica | 8,06 | 52 | |||
4 | SMELÁK Patrik | 2004 | ZŠ F. Kráľa Žarnovica | 8,14 | 50 | |||
5 | STAROVE Adrian | 2004 | ZŠ Slobody Poltár | 8,25 | 47 | |||
6 | (99) | BARTOŠ Timotej | 2003 | ZŠ J.Kollára Banská Štiavnica | 8,26 | |||
7 | ŽLNKA Adam | 2004 | ZŠ Kukučínova Detva | 8,40 | 45 | |||
REGINÁČ Timotej | 2007 | ZŠ s MŠ Š. Moysesa Banská Bystrica | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 23.05.2019 10:36
+0,7 m/s
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (99) | ŽILKA Andrej | 2004 | ZŠ M. R. Štefánika Lučenec | 7,55 | q | |||
2 | (99) | ZUBÁK Igor | 2003 | ZŠ I.B.Zocha Revúca | 7,58 | q | |||
3 | (99) | POVALAČ Radoslav | 2003 | ZŠ Dobrá Niva | 7,61 | q | |||
4 | (99) | BINDER Adam | 2003 | BG A. Kmeťa Banská Štiavnica | 7,71 | q | MS | ||
5 | (99) | LIPTÁK Aurel | 2004 | ZŠ M.R.Štefanika Žiar nad Hronom | 7,77 | q | |||
6 | (99) | ŠAMULKA Tomáš | 2004 | ZŠ Pieninská Banská Bystrica | 7,83 | q | |||
7 | (99) | SVITÁŇ Erik | 2005 | ZŠ J. Drdoša Vígľaš | 7,85 | q | |||
8 | ÚRADNÍK Viktor | 2004 | ZŠ SNP Banská Bystrica | 8,07 | 52 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.