logo

Majstrovstvá SR a ČR v cyklistike

Trnava 27.06.2019 - 30.06.2019

Štartovná listina

Časovka 20,5 km - Juniori

PDF štartovná listina | PDF výsledky

58 | 27.07.2019 10:15

1 (227) SVK BUCHEL Štefan 09:45:00
2 (240) CZE ŠINDELÁŘ Jan 09:46:00
3 (267) CZE JANOŠ Matyáš 09:47:00
4 (260) CZE HOFMEISTER Adam 09:48:00
5 (242) CZE ZÁTOPEK Jan 09:49:00
6 (261) CZE VITNER David 09:50:00
7 (254) CZE ČÍŽEK Vojtěch 09:51:00
8 (248) CZE HRDLIČKA Aleš 09:52:00
9 (259) CZE LIŠKA Marek 09:53:00
10 (257) CZE SMÉKAL René 09:54:00
11 (253) CZE VOLF Martin 09:55:00
12 (268) CZE MIKLOVIČ Jakub 09:56:00
13 (234) CZE BOUČEK Jakub 09:57:00
14 (247) CZE KŘENEK Adam 09:58:00
15 (241) CZE MÜLLER Maxim 09:59:00
16 (233) CZE KOPELENT David 10:00:00
17 (266) CZE KOMÍNEK Luboš 10:01:00
18 (251) CZE DANĚK Jakub 10:02:00
19 (243) CZE KOLAŘÍK Lukáš 10:03:00
20 (265) CZE VOLTR Martin 10:04:00
21 (263) CZE REH Antonín 10:05:00
22 (269) CZE FIGALLA Michal 10:06:00
23 (235) CZE ČEKAL Josef 10:07:00
24 (236) CZE STOČEK Bruno 10:08:00
25 (249) CZE BREDLER Matyáš 10:09:00
26 (244) CZE ŘEHA Filip 10:10:00
27 (245) CZE RUNT Lukáš 10:11:00
28 (258) CZE HNÍK Jakub 10:12:00
29 (255) CZE BITTNER Pavel 10:13:00
30 (262) CZE ŤOUPALÍK Jakub 10:14:00
31 (201) SVK MELIŠ Erik 10:30:00
32 (203) SVK PAPCUN Florián 10:31:00
33 (202) SVK PIGA Tomáš 10:32:00
34 (230) SVK KASZYCKI Kamil 10:33:00
35 (229) SVK REBRO Alex 10:34:00
36 (228) SVK ADAMOV Jakub 10:35:00
37 (226) SVK JANÍČEK Michal 10:36:00
38 (225) SVK HELCMANOVSKÝ Daniel 10:37:00
39 (224) SVK FROLEK Ladislav 10:38:00
40 (223) SVK LÁVEČKA Matúš 10:39:00
41 (222) SVK BARCÍK Jakub 10:40:00
42 (221) SVK PIGA Matej 10:41:00
43 (220) SVK JENČUŠ Jakub 10:42:00
44 (218) SVK VAVRINEC Vladimír 10:43:00
45 (217) SVK KAMENSKÝ Tomáš 10:44:00
46 (216) SVK PILIARKIN Timotej 10:45:00
47 (213) SVK HODÁS Jakub 10:46:00
48 (214) SVK MERTA Filip 10:47:00
49 (215) SVK PATAY Adrian 10:48:00
50 (212) SVK SIKORA Dávid 10:49:00
51 (211) SVK ZELINA Andrej 10:50:00
52 (210) SVK LOHINSKÝ Filip 10:51:00
53 (209) SVK ROVDER Pavol 10:52:00
54 (208) SVK VANČO Tobias 10:53:00
55 (207) SVK NAGY Simon 10:54:00
56 (206) SVK BANIAR Matúš 10:55:00
57 (205) SVK GAJDULA Marek 10:56:00
58 (204) SVK KRAMARČÍK Pavol 10:57:00

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže