logo

Majstrovstvá SR a ČR v cyklistike

Trnava 27.06.2019 - 30.06.2019

Výsledky

Časovka 20,5 km - Juniori

PDF štartovná listina | PDF výsledky

58 | 27.07.2019 10:15

Por. Št.č. Meno Výkon Odstup Pr. rýchlosť
1 (262) CZE ŤOUPALÍK Jakub 26:57,34 44,52
2 (255) CZE BITTNER Pavel 27:05,66 +8,32 44,29
3 (236) CZE STOČEK Bruno 27:21,07 +23,73 43,87
4 (234) CZE BOUČEK Jakub 27:23,15 +25,81 43,82
5 (210) SVK LOHINSKÝ Filip 27:27,84 +30,50 43,69
6 (204) SVK KRAMARČÍK Pavol 27:33,86 +36,52 43,53
7 (207) SVK NAGY Simon 28:00,44 +1:03,10 42,85
8 (215) SVK PATAY Adrian 28:05,22 +1:07,88 42,72
9 (257) CZE SMÉKAL René 28:11,12 +1:13,78 42,58
10 (206) SVK BANIAR Matúš 28:13,95 +1:16,61 42,50
11 (244) CZE ŘEHA Filip 28:16,12 +1:18,78 42,45
12 (209) SVK ROVDER Pavol 28:22,21 +1:24,87 42,30
13 (216) SVK PILIARKIN Timotej 28:24,80 +1:27,46 42,23
14 (220) SVK JENČUŠ Jakub 28:28,59 +1:31,25 42,14
15 (245) CZE RUNT Lukáš 28:29,56 +1:32,22 42,12
16 (251) CZE DANĚK Jakub 28:32,50 +1:35,16 42,04
17 (265) CZE VOLTR Martin 28:33,83 +1:36,49 42,01
18 (235) CZE ČEKAL Josef 28:34,45 +1:37,11 42,00
19 (267) CZE JANOŠ Matyáš 28:40,31 +1:42,97 41,85
20 (222) SVK BARCÍK Jakub 28:45,15 +1:47,81 41,74
21 (266) CZE KOMÍNEK Luboš 28:49,57 +1:52,23 41,63
22 (268) CZE MIKLOVIČ Jakub 28:53,03 +1:55,69 41,55
23 (229) SVK REBRO Alex 28:59,31 +2:01,97 41,40
24 (224) SVK FROLEK Ladislav 29:03,66 +2:06,32 41,29
25 (233) CZE KOPELENT David 29:08,55 +2:11,21 41,18
26 (247) CZE KŘENEK Adam 29:08,87 +2:11,53 41,17
27 (269) CZE FIGALLA Michal 29:09,96 +2:12,62 41,14
28 (259) CZE LIŠKA Marek 29:10,66 +2:13,32 41,13
29 (201) SVK MELIŠ Erik 29:17,28 +2:19,94 40,97
30 (217) SVK KAMENSKÝ Tomáš 29:17,89 +2:20,55 40,96
31 (240) CZE ŠINDELÁŘ Jan 29:23,85 +2:26,51 40,82
32 (211) SVK ZELINA Andrej 29:24,01 +2:26,67 40,82
33 (225) SVK HELCMANOVSKÝ Daniel 29:25,85 +2:28,51 40,77
34 (205) SVK GAJDULA Marek 29:31,70 +2:34,36 40,64
35 (261) CZE VITNER David 29:33,73 +2:36,39 40,59
36 (263) CZE REH Antonín 29:34,71 +2:37,37 40,57
37 (249) CZE BREDLER Matyáš 29:36,65 +2:39,31 40,53
38 (227) SVK BUCHEL Štefan 29:39,44 +2:42,10 40,46
39 (241) CZE MÜLLER Maxim 29:43,02 +2:45,68 40,38
40 (218) SVK VAVRINEC Vladimír 29:44,19 +2:46,85 40,35
41 (258) CZE HNÍK Jakub 29:48,36 +2:51,02 40,26
42 (228) SVK ADAMOV Jakub 29:54,88 +2:57,54 40,11
43 (243) CZE KOLAŘÍK Lukáš 29:55,12 +2:57,78 40,11
44 (214) SVK MERTA Filip 29:56,09 +2:58,75 40,09
45 (253) CZE VOLF Martin 30:05,30 +3:07,96 39,88
46 (260) CZE HOFMEISTER Adam 30:34,32 +3:36,98 39,25
47 (212) SVK SIKORA Dávid 30:35,87 +3:38,53 39,22
48 (208) SVK VANČO Tobias 30:57,15 +3:59,81 38,77
49 (213) SVK HODÁS Jakub 31:04,03 +4:06,69 38,63
50 (242) CZE ZÁTOPEK Jan 31:10,15 +4:12,81 38,50
51 (223) SVK LÁVEČKA Matúš 31:35,52 +4:38,18 37,98
52 (230) SVK KASZYCKI Kamil 31:41,53 +4:44,19 37,86
53 (221) SVK PIGA Matej 31:42,42 +4:45,08 37,85
54 (203) SVK PAPCUN Florián 32:12,45 +5:15,11 37,26
55 (202) SVK PIGA Tomáš 32:40,32 +5:42,98 36,73
56 (226) SVK JANÍČEK Michal 32:53,74 +5:56,40 36,48
57 (254) CZE ČÍŽEK Vojtěch 34:28,51 +7:31,17 34,81
(248) CZE HRDLIČKA Aleš DNF

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže