logo

Dudinská päťdesiatka 2019 - EA Race Walking Permit Meeting

Dudince 23.03.2019

23.03.2019 08:00 - 23.03.2019 14:00
5 km chôdza - Dorastenky Rekordy
NL 25:09 RAGASOVÁ Alžbeta AK Spartak Dubnica nad Váhom SVK 03.03.2019 Izmir TUR

Výsledky

5 km chôdza - Dorastenky (2002-2003)

PDF štartovná listina | PDF výsledky

17 | 23.03.2019 13:00

Por. Št.č. Meno Výkon Odstup
1 (133) HUN SPILLER Tiziana 25:24 PB
2 (132) SVK RAGASOVÁ Alžbeta 26:03 +0:39
3 (134) CRO JANČEK Bruna 26:26 +1:02
4 (128) SRB STANKOVIĆ Barbara 26:45 +1:21
5 (135) SVK DEVALDOVÁ Karin 27:16 +1:52 PB
6 (137) SVK HAKULINOVÁ Stanislava 28:10 +2:46 PB
7 (131) AUT LINDPOINTNER Helena 28:49 +3:25
8 (143) CZE ZIKMUNDOVÁ Jana 29:00 +3:36 PB
9 (129) SRB DOBROSAVLJEVIĆ Bjanka 29:27 +4:03
10 (126) CZE HLAVÁČOVÁ Klára 29:42 +4:18
11 (141) SVK HUBCEJOVÁ Laura 30:49 +5:25 PB
12 (138) HUN MOLNÁR Boglárka 30:53 +5:29
13 (140) SVK MASARYKOVÁ Annamária 31:33 +6:09 PB
14 (139) CZE UVÍROVÁ Vivien 31:50 +6:26
15 (136) HUN TAMÁS Dorottya 32:39 +7:15
16 (142) HUN KOLMER Jázmin 34:11 +8:47 <<
(130) CZE VEJŠICKÁ Kristina DNF
1 km # 2 km # 3 km # 4 km # 5 km #
1 (133) SPILLER Tiziana 4:46 1. 9:48 1. 14:55 1. 20:11 1. 25:24 1.
2 (132) RAGASOVÁ Alžbeta 5:04 4. 10:14 3. 15:31 3. 20:51 3. 26:03 2.
3 (134) JANČEK Bruna 4:52 2. 9:53 2. 15:07 2. 20:43 2. 26:26 3.
4 (128) STANKOVIĆ Barbara 5:02 3. 10:14 4. 15:41 4. 21:16 4. 26:45 4.
5 (135) DEVALDOVÁ Karin 5:14 6. 10:31 5. 15:59 5. 21:48 5. 27:16 5.
6 (137) HAKULINOVÁ Stanislava 5:14 7. 10:37 6. 16:35 6. 22:31 6. 28:10 6.
7 (131) LINDPOINTNER Helena 5:45 10. 11:29 9. 17:21 8. 23:11 8. 28:49 7.
8 (143) ZIKMUNDOVÁ Jana 5:14 8. 10:49 7. 16:51 7. 22:51 7. 29:00 8.
9 (129) DOBROSAVLJEVIĆ Bjanka 5:14 5. 11:08 8. 17:22 9. 23:36 9. 29:27 9.
10 (126) HLAVÁČOVÁ Klára 5:52 12. 11:49 11. 17:45 10. 23:47 10. 29:42 10.
11 (141) HUBCEJOVÁ Laura 6:06 16. 12:20 16. 18:33 13. 24:49 12. 30:49 11.
12 (138) MOLNÁR Boglárka 5:56 14. 12:08 13. 18:26 12. 24:46 11. 30:53 12.
13 (140) MASARYKOVÁ Annamária 5:30 9. 11:42 10. 18:20 11. 24:52 13. 31:33 13.
14 (139) UVÍROVÁ Vivien 5:52 11. 12:13 15. 18:40 14. 25:19 14. 31:50 14.
15 (136) TAMÁS Dorottya 5:55 13. 12:10 14. 18:48 15. 25:51 15. 32:39 15.
16 (142) KOLMER Jázmin 6:06 17. 12:56 17. 19:56 16. 26:58 16. 34:11 16.
(130) VEJŠICKÁ Kristina 5:56 15. 12:04 12.

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže