logo

Halové M-SR mužov a žien

Bratislava 17.02.2018 - 18.02.2018

17.02.2018 15:00 - 18.02.2018 16:50
800m - Muži Rekordy
NIR 1:47,06 REPČÍK Jozef AK Spartak Dubnica nad Váhom SVK 16.02.2008 Birmingham
NIR U23 1:47,06 REPČÍK Jozef AK Spartak Dubnica nad Váhom SVK 16.02.2008 Birmingham

Výsledky

800m - Muži :: Beh - sumár

PDF výsledky

23 | 18.02.2018 15:16

Por. Št.č. Meno Výkon
medal (22) SVK TALÁN Matúš 1:56,45
medal (146) SVK JABLOKOV Alexander 1:57,19
medal (160) SVK BUGOŠ Filip 1:58,53
4 (123) SVK BABULÍK Matúš 1:58,64
5 (20) SVK ŠIKO Jakub 1:58,85
6 (145) SVK ĎURICA Peter 2:00,05
7 (61) SVK DRUGDA Patrik 2:00,59
8 (164) SVK VOJTÁŠ Nicolas 2:03,88
9 (119) SVK MELO Pavol 2:03,90
10 (1) SVK KUBOVČÍK Michal 2:04,67
11 (161) SVK GUGA Sebastián 2:04,81
12 (99) SVK KAČINA Sebastián 2:04,82
13 (165) SVK PRÍVARA Lukáš 2:07,08
14 (40) SVK KOTORA Jan Filip 2:08,34
15 (33) SVK LAZAR Samuel 2:11,19
16 (32) SVK KOPERDÁK Lukáš 2:12,65
17 (7) SVK KALMÁR Dávid 2:13,02
18 (73) SVK MACKO Matúš 2:13,18
19 (39) SVK KABINA Andrej 2:15,54
20 (9) SVK VOJTEK Jakub 2:25,58
(56) SVK LENDVORSKÝ Leonard DNS
(6) SVK FULOP István DNS
(43) SVK PEŠKO Miroslav DNS

Výsledky

800m - Muži :: Beh 1

PDF štartovná listina | PDF výsledky

8 | 18.02.2018 15:10

Por. Št.č. Meno Výkon
medal (22) SVK TALÁN Matúš 1:56,45
medal (146) SVK JABLOKOV Alexander 1:57,19
medal (160) SVK BUGOŠ Filip 1:58,53
4 (123) SVK BABULÍK Matúš 1:58,64
5 (20) SVK ŠIKO Jakub 1:58,85
6 (145) SVK ĎURICA Peter 2:00,05
7 (61) SVK DRUGDA Patrik 2:00,59
(56) SVK LENDVORSKÝ Leonard DNS

Výsledky

800m - Muži :: Beh 2

PDF štartovná listina | PDF výsledky

8 | 18.02.2018 15:13

Por. Št.č. Meno Výkon
1 (164) SVK VOJTÁŠ Nicolas 2:03,88
2 (119) SVK MELO Pavol 2:03,90
3 (1) SVK KUBOVČÍK Michal 2:04,67
4 (161) SVK GUGA Sebastián 2:04,81
5 (99) SVK KAČINA Sebastián 2:04,82
6 (165) SVK PRÍVARA Lukáš 2:07,08
7 (40) SVK KOTORA Jan Filip 2:08,34
(43) SVK PEŠKO Miroslav DNS

Výsledky

800m - Muži :: Beh 3

PDF štartovná listina | PDF výsledky

7 | 18.02.2018 15:16

Por. Št.č. Meno Výkon
1 (33) SVK LAZAR Samuel 2:11,19
2 (32) SVK KOPERDÁK Lukáš 2:12,65
3 (7) SVK KALMÁR Dávid 2:13,02
4 (73) SVK MACKO Matúš 2:13,18
5 (39) SVK KABINA Andrej 2:15,54
6 (9) SVK VOJTEK Jakub 2:25,58
(6) SVK FULOP István DNS

ROBÍME ŠPORT MODERNE

Používame športový informačný systém AtletIS.

Prihlášky

Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.

Štartovky a výsledky

Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.

Štatistika

Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.

Bodovanie

Medaily a diplomy

Viacboje

Súťaže