PDF štartovná listina | PDF výsledky
30 | 10.10.2017 11:10
600 m | # | 1200 m | # | 1800 m | # | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (236) | ŠIŠOLÁKOVÁ Lucia | 2:27 | 1. | 4:51 | 1. | 7:10 | 1. |
2 | (179) | VAŠKOVÁ Adriana | 2:28 | 2. | 4:57 | 2. | 7:22 | 2. |
3 | (234) | ŠUPICOVÁ Lenka | 2:31 | 8. | 5:02 | 4. | 7:25 | 3. |
4 | (198) | SEIDLOVÁ Simona | 2:29 | 4. | 4:59 | 3. | 7:29 | 4. |
5 | (233) | PAUČINOVÁ Paulína | 2:29 | 3. | 5:02 | 5. | 7:37 | 5. |
6 | (229) | RODOVÁ Martina | 2:31 | 7. | 5:03 | 6. | 7:41 | 6. |
7 | (180) | KOPTÁKOVÁ Michaela | 2:30 | 5. | 5:15 | 8. | 7:55 | 7. |
8 | (181) | ČUVALOVÁ Megan | 2:30 | 6. | 5:15 | 7. | 7:57 | 8. |
9 | (199) | KLEMENTOVÁ Marianna | 2:36 | 11. | 5:20 | 10. | 7:58 | 9. |
10 | (249) | JURENKOVÁ Michaela | 2:40 | 15. | 5:24 | 12. | 8:04 | 10. |
11 | (155) | ČEREPANOVÁ Tatiana | 2:44 | 26. | 5:31 | 18. | 8:08 | 11. |
12 | (201) | HATALOVÁ Diana | 2:34 | 10. | 5:21 | 11. | 8:11 | 12. |
13 | (197) | VACULČIAKOVÁ Nia | 2:38 | 12. | 5:26 | 14. | 8:12 | 13. |
14 | (210) | BEŽOVÁ Magdaléna | 2:39 | 13. | 5:27 | 15. | 8:17 | 14. |
15 | (160) | KUCHÁRIKOVÁ Adela | 2:39 | 14. | 5:26 | 13. | 8:18 | 15. |
16 | (218) | HORŇÁKOVÁ Simona | 2:33 | 9. | 5:28 | 16. | 8:25 | 16. |
17 | (219) | MAŠLONKOVÁ Agáta | 2:41 | 19. | 5:31 | 17. | 8:25 | 17. |
18 | (235) | TRUSKOVÁ Viktória | 2:42 | 21. | 5:37 | 21. | 8:25 | 18. |
19 | (159) | JAROŠOVÁ Sabína | 2:43 | 24. | 5:35 | 19. | 8:29 | 19. |
20 | (220) | MIŠKOVIČOVÁ Nina | 2:43 | 25. | 5:38 | 22. | 8:34 | 20. |
21 | (200) | KASÁKOVÁ Vanesa | 2:41 | 18. | 5:36 | 20. | 8:37 | 21. |
22 | (247) | KEVICKÁ Lucia | 2:40 | 17. | 5:39 | 24. | 8:40 | 22. |
23 | (248) | VETEŠKOVÁ Martina | 2:42 | 20. | 5:38 | 23. | 8:41 | 23. |
24 | (207) | CICHOVSKÁ Diana | 2:40 | 16. | 5:20 | 9. | 9:03 | 24. |
25 | (161) | JURÍČKOVÁ Adriana | 2:43 | 23. | 5:39 | 25. | 9:21 | 25. |
26 | (157) | PAGÁČOVÁ Lucia | 2:52 | 27. | 6:14 | 27. | 9:25 | 26. |
27 | (250) | HOZÁKOVÁ Michaela | 2:43 | 22. | 5:48 | 26. | 9:30 | 27. |
28 | (158) | POKORNÁ Ema | 2:52 | 28. | 6:38 | 30. | 9:34 | 28. |
29 | (209) | VARHANÍKOVÁ Tatiana | 2:57 | 29. | 6:19 | 28. | 9:37 | 29. |
30 | (208) | KÁČEROVÁ Alexandra | 2:57 | 30. | 6:19 | 29. | 9:38 | 30. |
Bodovanie po 1 disciplínach | |
---|---|
ŠG Trenčín | 4 |
ZŠ Dlhé Lúky Brezová pod Bradlom | 9 |
OG Partizánske | 17 |
ZŠ Kamenec pod Vtáčnikom | 21 |
ZŠ Gorazdova Púchov | 32 |
SŠ sv.Jozefa Nové Mesto nad Váhom | 33 |
ZŠ SNP Považská Bystrica | 34 |
ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča Pruské | 37 |
ZŠ Partizánska Bánovce nad Bebravou | 53 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.