20 | 09.09.2017 11:10
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Atletika ŠK Skalica "A" | Atletika ŠK Skalica | 34,18 | ||
2 | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | 34,49 | ||
3 | KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | KĽŠ KRYHA Bratislava | 35,82 | ||
4 | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 36,18 | ||
5 | Atletický legionársky klub Moldava n/B "A" | Atletický legionársky klub Moldava n/B | 36,31 | ||
6 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | 36,60 | ||
7 | AK AŠK Slávia Trnava "A" | AK AŠK Slávia Trnava | 36,64 | ||
8 | AK Iskra pri ZŠ Revúca "A" | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 36,68 | ||
9 | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | 36,77 | ||
10 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 37,53 | ||
11 | Športový klub o.z. Beluša "A" | Športový klub o.z. Beluša | 37,75 | ||
12 | BŠK Banská Bystrica "A" | BŠK Banská Bystrica | 37,77 | ||
13 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou "A" | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 38,09 | ||
14 | ZŠ Nábrežie mládeže Nitra "A" | ZŠ Nábrežie mládeže Nitra | 38,14 | ||
15 | ŠK Juventa Žilina "A" | ŠK Juventa Žilina | 38,49 | ||
16 | AC VICTORIA Turany "A" | AC VICTORIA Turany | 38,57 | ||
17 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava "A" | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 38,63 | ||
18 | Športový klub polície Žilina "A" | Športový klub polície Žilina | 40,03 | ||
19 | AK Lomničan Tatranská Lomnica "A" | AK Lomničan Tatranská Lomnica | 40,69 | ||
20 | ŠK TRIATLON Pezinok "A" | ŠK TRIATLON Pezinok | 42,08 |
Atletika ŠK Skalica "A" | Flajžíková Nina, Ravasová Adriana, Vašková Adriána, Palanská Lucia |
Slávia Trenčín o.z. "A" | Demitrová Zara, Čudaiová Ema, Ďurišková Alžbeta, Brezanová Natália |
KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | Krajčovičová Zuzana, Kolozsváryová Jana, Bendová Ema, Trgová Viktória |
ŠK ŠOG Nitra "A" | Gálová Paulínka, Kováčová Emma, Schelingová Lenka, Solárová Tajana |
Atletický legionársky klub Moldava n/B "A" | Peegrínová Leona, Hutkaiová Alexandra, Kulcsárová Karolína, Balázs Rita |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | Fapšová Veronika, Kurucová Terézia, Kadáková Nina, Lišková Naďa |
AK AŠK Slávia Trnava "A" | Krokvicová Hana, Sedgwick Nina, Pauleová Alžbeta, Zápražná Tamara |
AK Iskra pri ZŠ Revúca "A" | Vavreková Nina Natália, Molentová Tamara, Ďurišková Lucia, Chlebušová Kornélia |
AK Slávia TU Košice "A" | Šmagalová Simona, Spišáková Lívia, Vargová Gabriela, Devaldová Diana |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | Šibová Natália, Vaneková Terézia, Voľanská Sofia, Macečková Božidara |
Športový klub o.z. Beluša "A" | Bieliková Barbora, Tomášová Nina, Turzová Katarína, Bodoríková Simona |
BŠK Banská Bystrica "A" | Kamenská Kristína, Bátoryová Bibiana, Repáčová Adriana, Černáková Valentína |
ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou "A" | Gállová Daniela, Ádámová Patrícia, Dobos Anna, Hrutkaiova Sara |
ZŠ Nábrežie mládeže Nitra "A" | Juríková Paula, Miková Natália, Šišáková Veronika, Krajancová Barbora |
ŠK Juventa Žilina "A" | Jarošová Nina, Papicskasová Ema, Kučavíková Dália, Gottwaldová Sofia |
AC VICTORIA Turany "A" | Dlugošová Estera, Berešíková Ema, Majtáňová Natália, Žiaková Zuzana |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava "A" | Zemanová Mia, Wágnerová Lea, Liptajová Margeréta, Hubertová Danka |
Športový klub polície Žilina "A" | Kaprálová Tereza, Kocifajová Mária, Michaličková Štefánia, Duháčková Alexandra |
AK Lomničan Tatranská Lomnica "A" | Jarčušková Veronika, Raučinová Michaela, Ďuricová Katarína, Bukovinovská Bianka |
ŠK TRIATLON Pezinok "A" | Koleníková Ema, Kollárová Nela, Koleníková Nela, Rolná Anna |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
6 | 09.09.2017 11:10
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Atletika ŠK Skalica "A" | Atletika ŠK Skalica | 34,18 | ||
2 | Atletický legionársky klub Moldava n/B "A" | Atletický legionársky klub Moldava n/B | 36,31 | ||
3 | AK AŠK Slávia Trnava "A" | AK AŠK Slávia Trnava | 36,64 | ||
4 | AK Iskra pri ZŠ Revúca "A" | AK Iskra pri ZŠ Revúca | 36,68 | ||
5 | BŠK Banská Bystrica "A" | BŠK Banská Bystrica | 37,77 | ||
6 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava "A" | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 38,63 |
Atletika ŠK Skalica "A" | Flajžíková Nina, Ravasová Adriana, Vašková Adriána, Palanská Lucia |
Atletický legionársky klub Moldava n/B "A" | Peegrínová Leona, Hutkaiová Alexandra, Kulcsárová Karolína, Balázs Rita |
AK AŠK Slávia Trnava "A" | Krokvicová Hana, Sedgwick Nina, Pauleová Alžbeta, Zápražná Tamara |
AK Iskra pri ZŠ Revúca "A" | Vavreková Nina Natália, Molentová Tamara, Ďurišková Lucia, Chlebušová Kornélia |
BŠK Banská Bystrica "A" | Kamenská Kristína, Bátoryová Bibiana, Repáčová Adriana, Černáková Valentína |
Atletika ŠPORT HROU Bratislava "A" | Zemanová Mia, Wágnerová Lea, Liptajová Margeréta, Hubertová Danka |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
6 | 09.09.2017 11:12
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | KĽŠ KRYHA Bratislava | 35,82 | ||
2 | ŠK ŠOG Nitra "A" | ŠK ŠOG Nitra | 36,18 | ||
3 | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | 36,60 | ||
4 | Športový klub o.z. Beluša "A" | Športový klub o.z. Beluša | 37,75 | ||
5 | ŠK Juventa Žilina "A" | ŠK Juventa Žilina | 38,49 | ||
6 | AK Lomničan Tatranská Lomnica "A" | AK Lomničan Tatranská Lomnica | 40,69 |
KĽŠ KRYHA Bratislava "A" | Krajčovičová Zuzana, Kolozsváryová Jana, Bendová Ema, Trgová Viktória |
ŠK ŠOG Nitra "A" | Gálová Paulínka, Kováčová Emma, Schelingová Lenka, Solárová Tajana |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | Fapšová Veronika, Kurucová Terézia, Kadáková Nina, Lišková Naďa |
Športový klub o.z. Beluša "A" | Bieliková Barbora, Tomášová Nina, Turzová Katarína, Bodoríková Simona |
ŠK Juventa Žilina "A" | Jarošová Nina, Papicskasová Ema, Kučavíková Dália, Gottwaldová Sofia |
AK Lomničan Tatranská Lomnica "A" | Jarčušková Veronika, Raučinová Michaela, Ďuricová Katarína, Bukovinovská Bianka |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
6 | 09.09.2017 11:14
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Slávia Trenčín o.z. "A" | Slávia Trenčín o.z. | 34,49 | ||
2 | AK Slávia TU Košice "A" | AK Slávia TU Košice | 36,77 | ||
3 | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 | 37,53 | ||
4 | AC VICTORIA Turany "A" | AC VICTORIA Turany | 38,57 | ||
5 | Športový klub polície Žilina "A" | Športový klub polície Žilina | 40,03 | ||
6 | ŠK TRIATLON Pezinok "A" | ŠK TRIATLON Pezinok | 42,08 |
Slávia Trenčín o.z. "A" | Demitrová Zara, Čudaiová Ema, Ďurišková Alžbeta, Brezanová Natália |
AK Slávia TU Košice "A" | Šmagalová Simona, Spišáková Lívia, Vargová Gabriela, Devaldová Diana |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 "A" | Šibová Natália, Vaneková Terézia, Voľanská Sofia, Macečková Božidara |
AC VICTORIA Turany "A" | Dlugošová Estera, Berešíková Ema, Majtáňová Natália, Žiaková Zuzana |
Športový klub polície Žilina "A" | Kaprálová Tereza, Kocifajová Mária, Michaličková Štefánia, Duháčková Alexandra |
ŠK TRIATLON Pezinok "A" | Koleníková Ema, Kollárová Nela, Koleníková Nela, Rolná Anna |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
2 | 09.09.2017 11:16
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|
1 | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou "A" | ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou | 38,09 | ||
2 | ZŠ Nábrežie mládeže Nitra "A" | ZŠ Nábrežie mládeže Nitra | 38,14 |
ZŠ ČSA Moldava nad Bodvou "A" | Gállová Daniela, Ádámová Patrícia, Dobos Anna, Hrutkaiova Sara |
ZŠ Nábrežie mládeže Nitra "A" | Juríková Paula, Miková Natália, Šišáková Veronika, Krajancová Barbora |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.