Bodovanie zostupné (sumár hl. bodov za klub/krajinu) - Najmladšie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 48,00 | MŠk Žiar nad Hronom | SVK | 29.04.2017 | Banská Bystrica |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.05.2017 11:50
+0,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIKUŠTIAKOVÁ Mia | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,18 | SB | 11 | |
2 | DUHAČKOVÁ Alexandra | 2007 | Športový klub polície Žilina | 9,39 | 9 | ||
3 | PERONČÍKOVÁ Paula | 2006 | CVČ Liptovský Mikuláš | 9,72 | 8 | ||
4 | HEJČÍKOVÁ Nina | 2009 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,73 | 7 | ||
5 | BLAŠČÍKOVÁ Tamara | 2006 | CVČ Liptovský Mikuláš | 9,76 | PB | 6 | |
6 | BRIEŠKOVÁ Johana | 2006 | MŠk Žiar nad Hronom | 9,85 | 5 | ||
7 | KRAJČIOVÁ Natália | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,88 | 4 | ||
8 | SAMČÍKOVÁ Emma | 2006 | Atletický klub ZTS Martin | 9,91 | 3 |
Bodovanie po 5 disciplínach | |
---|---|
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 91 |
MŠk Žiar nad Hronom | 80 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 43 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 30 |
Športový klub polície Žilina | 29 |
AO Olympia Považská Bystrica | 28 |
AK Mostáreň Brezno | 20 |
TJ Orava Dolný Kubín | 15 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 12 |
Atletický klub ZTS Martin | 11 |
AK Danica Zvolen | 8 |
AC VICTORIA Turany | 7 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
8 | 28.05.2017 11:52
+0,2 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PIENČÁKOVÁ Kamila | 2006 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 9,72 | 2 | ||
2 | ĎURIŠOVÁ Petra | 2007 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 9,92 | 1 | ||
3 | RŽONCOVÁ Anna | 2006 | AO Olympia Považská Bystrica | 9,93 | PB | ||
4 | JAŠŠÁKOVÁ Silvia | 2007 | AK Svetlošák Banská Bystrica | 9,99 | |||
5 | FRLIČKOVÁ Laura | 2007 | Atletický klub ZTS Martin | 10,14 | |||
6 | TRNOVSKÁ Linda | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 10,15 | PB | ||
7 | TOMKOVÁ Ema | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 10,16 | |||
8 | RYCHNAVSKÁ Ema | 2006 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 10,28 |
Bodovanie po 5 disciplínach | |
---|---|
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 91 |
MŠk Žiar nad Hronom | 80 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 43 |
AK Svetlošák Banská Bystrica | 30 |
Športový klub polície Žilina | 29 |
AO Olympia Považská Bystrica | 28 |
AK Mostáreň Brezno | 20 |
TJ Orava Dolný Kubín | 15 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 12 |
Atletický klub ZTS Martin | 11 |
AK Danica Zvolen | 8 |
AC VICTORIA Turany | 7 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.