53 | 18.08.2020 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (233) | HOLY Dominik | 2009 | Trenčín | 49,43 | |
2 | (256) | SLOVÁK Tobias | 2009 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | 49,83 | |
3 | (170) | PETRO Maximilian | 2010 | Naša atletika Bratislava | 49,85 | |
4 | (75) | STRAPÁČ Martin | 2009 | Atletický klub Puma Senec | 50,35 | |
5 | (6) | MICHALOVIČ Matias | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 51,16 | |
6 | (176) | ŠVAJDA Leonard | 2010 | Naša atletika Bratislava | 51,27 | |
7 | (158) | MIKULA Adam | 2010 | Námestovo | 51,30 | |
8 | (261) | MELICHAR Maxim | 2010 | ZŠ Mateja Bela Šamorín, ŠTK Šamorín | 51,98 | |
9 | (21) | ĎURIŠ Martin | 2010 | AC Stavbár Nitra | 53,23 | |
10 | (173) | ROZLOŽNÍK Matias | 2010 | Naša atletika Bratislava | 53,37 | |
11 | (135) | ŠIMOVIČ Lukáš | 2009 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 53,59 | |
12 | (124) | BREŽNÝ Matej | 2010 | TJ Družba Piešťany | 53,60 | |
13 | (108) | VALO Dominik | 2009 | Bratislava | 54,26 | |
14 | (224) | KOSTOLÁNI Alexander | 2009 | ŠK TRIATLON Pezinok | 54,35 | |
15 | (91) | NÉMETH Filip | 2009 | Atletický oddiel Partizánske | 54,52 | |
16 | (55) | STREŠKA Filip | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 54,54 | |
17 | (217) | KRALIK Marian | 2009 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 54,55 | |
18 | (139) | IGENYES Lucas | 2010 | Lesky´s Runners | 54,73 | |
19 | (237) | TCELIUK Vladislav | 2009 | ZŠ Železničná Bratislava | 55,38 | |
20 | (129) | TOMAGA Daniel | 2009 | TJ Družba Piešťany | 56,12 | |
21 | (101) | BELVONČÍK Matej | 2010 | Bratislava | 56,28 | |
22 | (53) | POLKAN Leon | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 56,34 | |
23 | (128) | SÝKORA Denis | 2010 | TJ Družba Piešťany | 56,35 | |
24 | (502) | BEZÁK Marcus | 2010 | Naša atletika Bratislava | 56,60 | |
25 | (18) | BUDAY Kristian | 2010 | AC Stavbár Nitra | 57,13 | |
26 | (222) | BÚCI Marek | 2010 | ŠK TRIATLON Pezinok | 57,73 | |
27 | (501) | BEZÁK Alex | 2010 | Naša atletika Bratislava | 57,79 | |
28 | (168) | KRÁĽOVIČ Marco | 2010 | Naša atletika Bratislava | 58,64 | |
29 | (100) | VRTÍK Luděk | 2010 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 58,72 | |
30 | (69) | BILANIČ Jakub | 2010 | AK AŠK Slávia Trnava | 59,27 | |
31 | (213) | ŠTEFÁNIK Leonard | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 1:00,18 | |
32 | (110) | VILJOEN Keith | 2010 | Bratislava | 1:00,75 | |
33 | (141) | KRÚTEL Marko | 2010 | Lesky´s Runners | 1:01,54 | |
34 | (209) | RIZVANI Abdullah | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 1:03,46 | |
35 | (143) | ONDRIŠ Peter | 2009 | Lesky´s Runners | 1:03,95 | |
36 | (96) | CVIK Matej | 2009 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 1:04,44 | |
37 | (242) | DEKAN Stanislav | 2010 | ZŠ Suchá nad Parnou, AŠK Slávia Trnava | 1:06,66 | |
38 | (174) | SLÁDEK Matúš | 2009 | Naša atletika Bratislava | 1:07,37 | |
39 | (165) | HANUŠIAK Matúš | 2010 | Naša atletika Bratislava | 1:07,75 | |
40 | (505) | HLAVÁČ Tobiáš | 2010 | Naša atletika Bratislava | 1:12,23 | |
(28) | REGULI Jakub | 2010 | AK Mostáreň Brezno | DNS | ||
(181) | TROŠČÁK Jaroslav | 2009 | ŠK Run For Fun Bratislava | DNS | ||
(61) | HABERLAND Gregor | 2009 | AO TJ Slávia STU Bratislava | DNS | ||
(156) | PLUHÁR Matúš | 2009 | MŠk Žiar nad Hronom | DNS | ||
(200) | MAGDOLEN Alexander | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(259) | VALACH Samuel | 2010 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | DNS | ||
(207) | PROKEŠ Peter | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(26) | AMBRÓZY Richard | 2010 | AK Mostáreň Brezno | DNS | ||
(64) | BELÁK Matúš Jakub | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | DNS | ||
(239) | SCHRIFFEL Rastislav | 2010 | ZŠ Dunajská Lužná | DNS | ||
(37) | GLEMBA Eduard | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | DNS | ||
(199) | MAGDOLEN Maximilián | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(112) | KJAZIMI Samir | 2009 | Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (6) | MICHALOVIČ Matias | 2010 | Atletický klub AC Malacky | 51,16 | |
2 | (21) | ĎURIŠ Martin | 2010 | AC Stavbár Nitra | 53,23 | |
3 | (18) | BUDAY Kristian | 2010 | AC Stavbár Nitra | 57,13 | |
(28) | REGULI Jakub | 2010 | AK Mostáreň Brezno | DNS | ||
(26) | AMBRÓZY Richard | 2010 | AK Mostáreň Brezno | DNS | ||
(37) | GLEMBA Eduard | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:02
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (75) | STRAPÁČ Martin | 2009 | Atletický klub Puma Senec | 50,35 | |
2 | (55) | STREŠKA Filip | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 54,54 | |
3 | (53) | POLKAN Leon | 2010 | ŠK Run For Fun Bratislava | 56,34 | |
4 | (69) | BILANIČ Jakub | 2010 | AK AŠK Slávia Trnava | 59,27 | |
(61) | HABERLAND Gregor | 2009 | AO TJ Slávia STU Bratislava | DNS | ||
(64) | BELÁK Matúš Jakub | 2010 | AO TJ Slávia STU Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:04
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (108) | VALO Dominik | 2009 | Bratislava | 54,26 | |
2 | (91) | NÉMETH Filip | 2009 | Atletický oddiel Partizánske | 54,52 | |
3 | (101) | BELVONČÍK Matej | 2010 | Bratislava | 56,28 | |
4 | (100) | VRTÍK Luděk | 2010 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 58,72 | |
5 | (110) | VILJOEN Keith | 2010 | Bratislava | 1:00,75 | |
6 | (96) | CVIK Matej | 2009 | BK hraj na tie nohy Bratislava | 1:04,44 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:06
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (135) | ŠIMOVIČ Lukáš | 2009 | KĽŠ KRYHA Bratislava | 53,59 | |
2 | (124) | BREŽNÝ Matej | 2010 | TJ Družba Piešťany | 53,60 | |
3 | (139) | IGENYES Lucas | 2010 | Lesky´s Runners | 54,73 | |
4 | (129) | TOMAGA Daniel | 2009 | TJ Družba Piešťany | 56,12 | |
5 | (128) | SÝKORA Denis | 2010 | TJ Družba Piešťany | 56,35 | |
(112) | KJAZIMI Samir | 2009 | Bratislava |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:08
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (158) | MIKULA Adam | 2010 | Námestovo | 51,30 | |
2 | (168) | KRÁĽOVIČ Marco | 2010 | Naša atletika Bratislava | 58,64 | |
3 | (141) | KRÚTEL Marko | 2010 | Lesky´s Runners | 1:01,54 | |
4 | (143) | ONDRIŠ Peter | 2009 | Lesky´s Runners | 1:03,95 | |
5 | (165) | HANUŠIAK Matúš | 2010 | Naša atletika Bratislava | 1:07,75 | |
(156) | PLUHÁR Matúš | 2009 | MŠk Žiar nad Hronom | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:10
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (170) | PETRO Maximilian | 2010 | Naša atletika Bratislava | 49,85 | |
2 | (176) | ŠVAJDA Leonard | 2010 | Naša atletika Bratislava | 51,27 | |
3 | (173) | ROZLOŽNÍK Matias | 2010 | Naša atletika Bratislava | 53,37 | |
4 | (174) | SLÁDEK Matúš | 2009 | Naša atletika Bratislava | 1:07,37 | |
(181) | TROŠČÁK Jaroslav | 2009 | ŠK Run For Fun Bratislava | DNS | ||
(199) | MAGDOLEN Maximilián | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:12
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (217) | KRALIK Marian | 2009 | Atletika ŠPORT HROU Bratislava | 54,55 | |
2 | (222) | BÚCI Marek | 2010 | ŠK TRIATLON Pezinok | 57,73 | |
3 | (213) | ŠTEFÁNIK Leonard | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 1:00,18 | |
4 | (209) | RIZVANI Abdullah | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | 1:03,46 | |
(200) | MAGDOLEN Alexander | 2009 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS | ||
(207) | PROKEŠ Peter | 2010 | SŠ Tilgnerova Bratislava | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 18.08.2020 09:14
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (233) | HOLY Dominik | 2009 | Trenčín | 49,43 | |
2 | (256) | SLOVÁK Tobias | 2009 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | 49,83 | |
3 | (224) | KOSTOLÁNI Alexander | 2009 | ŠK TRIATLON Pezinok | 54,35 | |
4 | (237) | TCELIUK Vladislav | 2009 | ZŠ Železničná Bratislava | 55,38 | |
5 | (242) | DEKAN Stanislav | 2010 | ZŠ Suchá nad Parnou, AŠK Slávia Trnava | 1:06,66 | |
(239) | SCHRIFFEL Rastislav | 2010 | ZŠ Dunajská Lužná | DNS |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
5 | 18.08.2020 09:16
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | (261) | MELICHAR Maxim | 2010 | ZŠ Mateja Bela Šamorín, ŠTK Šamorín | 51,98 | |
2 | (502) | BEZÁK Marcus | 2010 | Naša atletika Bratislava | 56,60 | |
3 | (501) | BEZÁK Alex | 2010 | Naša atletika Bratislava | 57,79 | |
4 | (505) | HLAVÁČ Tobiáš | 2010 | Naša atletika Bratislava | 1:12,23 | |
(259) | VALACH Samuel | 2010 | ZŠ J. Fándlyho Sereď | DNS |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.