PDF štartovná listina | PDF výsledky
29 | 27.06.2019 09:45
1 | (227) | BUCHEL Štefan | 2002 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 09:45:00 | |||||
31 | (201) | MELIŠ Erik | 2002 | CK EPIC Dohňany | 10:30:00 | |||||
32 | (203) | PAPCUN Florián | 2002 | PROefekt Košice | 10:31:00 | |||||
33 | (202) | PIGA Tomáš | 2002 | CKM Poprad | 10:32:00 | |||||
34 | (230) | KASZYCKI Kamil | 2001 | PROefekt Košice | 10:33:00 | |||||
35 | (229) | REBRO Alex | 2002 | PROefekt team | 10:34:00 | |||||
36 | (228) | ADAMOV Jakub | 2001 | ŠK Železiarne Podbrezová a.s. | 10:35:00 | |||||
37 | (226) | JANÍČEK Michal | 2001 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 10:36:00 | |||||
38 | (225) | HELCMANOVSKÝ Daniel | 2002 | PROefekt Košice | 10:37:00 | |||||
39 | (224) | FROLEK Ladislav | 2002 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 10:38:00 | |||||
40 | (223) | LÁVEČKA Matúš | 2002 | CK KARPATY Smolenice | 10:39:00 | |||||
41 | (222) | BARCÍK Jakub | 2002 | CYKLO SPIŠ | 10:40:00 | |||||
42 | (221) | PIGA Matej | 2002 | CKM Poprad | 10:41:00 | |||||
43 | (220) | JENČUŠ Jakub | 2001 | PROefekt Košice | 10:42:00 | |||||
44 | (218) | VAVRINEC Vladimír | 2001 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 10:43:00 | |||||
45 | (217) | KAMENSKÝ Tomáš | 2001 | MŠK Žiar n.Hronom - Cyklistický klub | 10:44:00 | |||||
46 | (216) | PILIARKIN Timotej | 2002 | ŠK Železiarne Podbrezová a.s. | 10:45:00 | |||||
47 | (213) | HODÁS Jakub | 2001 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 10:46:00 | |||||
48 | (214) | MERTA Filip | 2002 | CYKLO SPIŠ | 10:47:00 | |||||
49 | (215) | PATAY Adrian | 2002 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 10:48:00 | |||||
50 | (212) | SIKORA Dávid | 2001 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 10:49:00 | |||||
51 | (211) | ZELINA Andrej | 2001 | MŠK Žiar n.Hronom - Cyklistický klub | 10:50:00 | |||||
52 | (210) | LOHINSKÝ Filip | 2002 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 10:51:00 | |||||
53 | (209) | ROVDER Pavol | 2001 | CYKLO SPIŠ | 10:52:00 | |||||
54 | (208) | VANČO Tobias | 2002 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 10:53:00 | |||||
55 | (207) | NAGY Simon | 2001 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 10:54:00 | |||||
56 | (206) | BANIAR Matúš | 2001 | MŠK Žiar n.Hronom - Cyklistický klub | 10:55:00 | |||||
57 | (205) | GAJDULA Marek | 2001 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 10:56:00 | |||||
58 | (204) | KRAMARČÍK Pavol | 2001 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 10:57:00 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.