Bodovanie zostupné (sumár hl. bodov za klub/krajinu) - Staršie žiačky | Rekordy | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Líder | 17,00 | Atletický klub ZZO Čadca | SVK | 01.05.2019 | Banská Bystrica |
9 | 12.05.2019 14:30
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Atletický klub ZTS Martin "A" | Atletický klub ZTS Martin | 3:14,04 | 11 | ||
2 | (2) | Atletický oddiel Žilina "A" | Atletický oddiel Žilina | 3:14,38 | 9 | ||
3 | (260) | Atletický klub ZTS Martin "B" | Atletický klub ZTS Martin | 3:16,13 | 8 | ||
4 | (3) | AK Mostáreň Brezno "A" | AK Mostáreň Brezno | 3:22,19 | 7 | ||
5 | (4) | BŠK Banská Bystrica "A" | BŠK Banská Bystrica | 3:27,74 | 6 | ||
6 | (255) | AO Olympia Považská Bystrica "B" | AO Olympia Považská Bystrica | 3:40,26 | 5 | ||
7 | (5) | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | 3:44,45 | 4 | ||
8 | (339) | AK Mostáreň Brezno "B" | AK Mostáreň Brezno | 3:46,42 | 3 | ||
(6) | Atletický klub ZZO Čadca "A" | Atletický klub ZZO Čadca | DNS |
Atletický klub ZTS Martin "A" | BUČKOVÁ Adelina (2006), HORECKÁ Lea (2005), MAGNEROVÁ Petra (2005), SAMČÍKOVÁ Emma (2006) |
Atletický oddiel Žilina "A" | KAPRÁLOVÁ Tereza (2005), ŠMEHÍLOVÁ Sára (2004), ŠTUBENDEKOVÁ Barbora (2004), MICHALCOVÁ Barbora (2007) |
Atletický klub ZTS Martin "B" | HOLECOVÁ Adriana (2005), MARTINČEKOVÁ Emma (2004), SAJDÁKOVÁ Katarína (2004), TABAČAROVÁ Lenka (2005) |
AK Mostáreň Brezno "A" | KOVÁČIKOVÁ Barbora (2004), NEPŠINSKÁ Ema (2005), TAMASIOVÁ Šarlota (2005), TOKÁROVÁ Sára (2007) |
BŠK Banská Bystrica "A" | BÁTORYOVÁ Bibiana (2005), ČERNÁKOVÁ Viktória (2004), HUŤKOVÁ Henrieta (2004), REPÁČOVÁ Adriana (2005) |
AO Olympia Považská Bystrica "B" | HARVANCOVÁ Radoslava (2005), KURIŠOVÁ Kristína (2004), LEDNICKA Linda (2005), RÁGULOVÁ Petronela (2005) |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | DREVENÁKOVÁ Klára (2004), KLABNÍKOVÁ Alexandra (2004), MITAŠÍKOVÁ Barbora (2011), ONDRIČKOVÁ Viktória (2004) |
AK Mostáreň Brezno "B" | DĚDEČKOVÁ Ľubica (2006), KALISKÁ Barbora (2004), POHANČANÍKOVÁ Martina (2004), ZACHAROVÁ Kristína (2004) |
Atletický klub ZZO Čadca "A" | JÁNOŠÍKOVÁ Chiara (2006), DYBALOVÁ Nina (2004), GERÁTOVÁ Nina (2007), ODROBIŇÁKOVÁ Barbora (2004) |
Bodovanie po 15 disciplínach | |
---|---|
Atletický klub ZZO Čadca | 138 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 110 |
Atletický klub ZTS Martin | 85 |
AO Olympia Považská Bystrica | 74 |
MŠk Žiar nad Hronom | 70 |
AK Mostáreň Brezno | 53 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 51 |
AK Danica Zvolen | 42 |
Atletický oddiel Žilina | 39 |
BŠK Banská Bystrica | 27,5 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 27 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 26 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 22 |
TJ Orava Dolný Kubín | 17 |
AC Kriváň Liptovský Mikuláš | 9 |
TJ A FbO Nižná nad Oravou | 8,5 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
6 | 12.05.2019 14:30
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Atletický klub ZTS Martin "A" | Atletický klub ZTS Martin | 3:14,04 | 11 | ||
2 | (2) | Atletický oddiel Žilina "A" | Atletický oddiel Žilina | 3:14,38 | 9 | ||
3 | (3) | AK Mostáreň Brezno "A" | AK Mostáreň Brezno | 3:22,19 | 7 | ||
4 | (4) | BŠK Banská Bystrica "A" | BŠK Banská Bystrica | 3:27,74 | 6 | ||
5 | (5) | AO Olympia Považská Bystrica "A" | AO Olympia Považská Bystrica | 3:44,45 | 4 | ||
(6) | Atletický klub ZZO Čadca "A" | Atletický klub ZZO Čadca | DNS |
Atletický klub ZTS Martin "A" | BUČKOVÁ Adelina (2006), HORECKÁ Lea (2005), MAGNEROVÁ Petra (2005), SAMČÍKOVÁ Emma (2006) |
Atletický oddiel Žilina "A" | KAPRÁLOVÁ Tereza (2005), ŠMEHÍLOVÁ Sára (2004), ŠTUBENDEKOVÁ Barbora (2004), MICHALCOVÁ Barbora (2007) |
AK Mostáreň Brezno "A" | KOVÁČIKOVÁ Barbora (2004), NEPŠINSKÁ Ema (2005), TAMASIOVÁ Šarlota (2005), TOKÁROVÁ Sára (2007) |
BŠK Banská Bystrica "A" | BÁTORYOVÁ Bibiana (2005), ČERNÁKOVÁ Viktória (2004), HUŤKOVÁ Henrieta (2004), REPÁČOVÁ Adriana (2005) |
AO Olympia Považská Bystrica "A" | DREVENÁKOVÁ Klára (2004), KLABNÍKOVÁ Alexandra (2004), MITAŠÍKOVÁ Barbora (2011), ONDRIČKOVÁ Viktória (2004) |
Atletický klub ZZO Čadca "A" | JÁNOŠÍKOVÁ Chiara (2006), DYBALOVÁ Nina (2004), GERÁTOVÁ Nina (2007), ODROBIŇÁKOVÁ Barbora (2004) |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
Photo finish
3 | 12.05.2019 14:32
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (260) | Atletický klub ZTS Martin "B" | Atletický klub ZTS Martin | 3:16,13 | 8 | ||
2 | (255) | AO Olympia Považská Bystrica "B" | AO Olympia Považská Bystrica | 3:40,26 | 5 | ||
3 | (339) | AK Mostáreň Brezno "B" | AK Mostáreň Brezno | 3:46,42 | 3 |
Atletický klub ZTS Martin "B" | HOLECOVÁ Adriana (2005), MARTINČEKOVÁ Emma (2004), SAJDÁKOVÁ Katarína (2004), TABAČAROVÁ Lenka (2005) |
AO Olympia Považská Bystrica "B" | HARVANCOVÁ Radoslava (2005), KURIŠOVÁ Kristína (2004), LEDNICKA Linda (2005), RÁGULOVÁ Petronela (2005) |
AK Mostáreň Brezno "B" | DĚDEČKOVÁ Ľubica (2006), KALISKÁ Barbora (2004), POHANČANÍKOVÁ Martina (2004), ZACHAROVÁ Kristína (2004) |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.