PDF štartovná listina | PDF výsledky
82 | 21.09.2019 19:35
(5) | KOMÁREK Luboš | 1999 | Žilina | |||||||
(6) | ŠTILCOVA Ema | 2007 | Belá | |||||||
(7) | ŠTILCOVÁ Miloslava | 1981 | Belá | |||||||
(8) | ZACHAR Martin | 1996 | Belá | |||||||
(9) | KOMÁREK Dagmar | 1973 | Žilina | |||||||
(10) | ČIČERÍNOVÁ Monika | 1978 | Martin | |||||||
(11) | LEHOCKÁ Miroslava | 1975 | Považská Bystrica | |||||||
(12) | LEHOCKÝ Patrik | 1975 | Považská Bystrica | |||||||
(14) | KUNDRÍKOVÁ Jana | 1989 | Žilina | |||||||
(17) | ŠVECOVÁ Viera | 1980 | Zvolen | |||||||
(20) | BUCHALOVÁ Zdenka | 1964 | Kremnica | |||||||
(21) | BUCHALOVÁ Martina | 1992 | Kremnica | |||||||
(22) | DOMANICKÁ Dominika | 1987 | Stránske | |||||||
(23) | DOMANICKÝ Tomáš | 1982 | Stránske | |||||||
(26) | PADO Rudolf | 1969 | Liptovský Mikuláš | |||||||
(27) | LEVICKÁ Lubica | 1978 | Handlová | |||||||
(31) | HOLIENKOVÁ Martina | 1985 | Martin | |||||||
(33) | BONDA Lukáš | 1997 | Turčianske Teplice | |||||||
(35) | TROJČÁK Peter | 1973 | Košice | |||||||
(36) | ŠTUBŇOVÁ Katarína | 1981 | ESŠ Martin | |||||||
(38) | KRAMÁROVÁ Božena | 1983 | Turčianska Štiavnica | |||||||
(39) | ČUJKOVÁ Zuzana | 1985 | Turčianská Štiavnica | |||||||
(40) | MARAS Ladislav | 1963 | MARAS team | |||||||
(43) | SVITÁK Stanislav | 1950 | AK Žilina | |||||||
(44) | PŠENÁKOVÁ Rebeka | 1994 | Dolný Kubín | |||||||
(50) | CHOCHULOVÁ Lujza | 2000 | Kondor team | |||||||
(53) | KLUČÁRIK Peter | 1971 | Amater Ružomberok | |||||||
(57) | MAŽGÚTOVÁ Jana | 1985 | Martin | |||||||
(59) | CIRBUSOVÁ Dana | 1966 | Dražkovce | |||||||
(60) | VANTARA Ján | 1960 | Martin | |||||||
(61) | LONCOVÁ Monika | 1993 | Martin | |||||||
(62) | KLUČÁRIKOVÁ Elena | 1972 | Ružomberok | |||||||
(63) | CHALÁNYOVÁ Jana | 1969 | Považská Bystrica | |||||||
(64) | BORCOVAN Matej | 1982 | ESŠ Martin | |||||||
(65) | LAMOŠOVÁ Jaroslava | 1985 | Vrútky | |||||||
(66) | BAKO Peter | 1976 | Martin | |||||||
(68) | POVAŽANOVÁ Andrea | 1972 | Ružomberok | |||||||
(69) | GACHOVÁ Kristína | 1995 | Martin | |||||||
(70) | HRUŠKOVÁ Machalda | 1997 | Martin | |||||||
(71) | KRČMÉRYOVÁ Ingrid | 1977 | Martin | |||||||
(74) | LUBELEC Tomáš | 1980 | Ružomberok | |||||||
(75) | KRČMÉRY Juraj | 1976 | Martin | |||||||
(77) | LETTRICHOVÁ Katarína | 1985 | Dubové | |||||||
(78) | HUŠKA Miroslav | 1955 | Martin | |||||||
(80) | TARABÍKOVÁ Emília | 1990 | Bytča | |||||||
(81) | VRÁBLIK Jozef | 1979 | Bytča | |||||||
(82) | TARABÍKOVÁ Daniela | 1990 | Bytča | |||||||
(87) | PAULÍKOVÁ Ľubica | 1979 | ESŠ Martin | |||||||
(88) | MANČIKOVÁ Veronika | 1989 | Lipovec | |||||||
(90) | DVOŘÁKOVÁ Sabina | 1986 | Martin | |||||||
(94) | SPIŠÁKOVÁ Linda | 1979 | Martin | |||||||
(96) | MIKLOŠOVÁ Veronika | 1988 | (bez)nádejní reprezentanti | |||||||
(98) | MARTIN Ivan | 1982 | Martin | |||||||
(100) | MLYNČEK Michal | 1981 | KK Chabenec | |||||||
(101) | MIKUŠOVÁ Alena | 1976 | Liptovský Mikuláš | |||||||
(103) | SZUPERAKOVA Zuzana | 1986 | Nové Mesto nad Váhom | |||||||
(104) | JANÍKOVÁ Andrea | 1990 | ESŠ Martin | |||||||
(105) | MATEJOVÁ Janka | 1967 | BS Tatran Turany | |||||||
(106) | ŠALÁTOVÁ Tatiana | 1986 | ESŠ Martin | |||||||
(107) | RAFFAJOVA Erika | 1978 | ESŠ Martin | |||||||
(111) | KANTÁR František | 1980 | Martin | |||||||
(112) | JURÁŠKOVÁ Denisa | 1990 | Blatnica | |||||||
(115) | TOPOLI Július | 1970 | ESŠ Martin | |||||||
(116) | HÝLL Milan | 1983 | Martin | |||||||
(117) | SEGEČOVA Radoslava | 1979 | Level 10 | |||||||
(118) | SCHERER Andrej | 1987 | Martin | |||||||
(119) | KONEČNÁ Michaela | 1992 | ESŠ Martin | |||||||
(120) | PANISOVÁ Katka | 1975 | ARAVA | |||||||
(121) | ĎURČOVÁ Martina | 1982 | Žilina | |||||||
(122) | KONEČNÝ Maroš | 1991 | Prebehč Team | |||||||
(123) | FABIAN Róbert | 1995 | Prebehč Team | |||||||
(126) | MENIAROVÁ Katarína | 1986 | ESŠ Martin | |||||||
(127) | SOPÚCHOVÁ Ivana | 1991 | ESŠ Martin | |||||||
(130) | CHLUDA Boris | 1993 | Prebehč Team | |||||||
(131) | BEŇOVÁ Viera | 1976 | Level 10 | |||||||
(132) | CHLUDOVÁ Bibiána | 1992 | Prebehč Team | |||||||
(133) | JURÁŠKA Tomáš | 1990 | Blatnica | |||||||
(137) | KOZÁNEK Matej | 2004 | Bystrička | |||||||
(138) | TRYLČOVÁ Andrea | 1977 | Martin | |||||||
(140) | VYŠŇOVCOVÁ Viera | 1975 | Martin | |||||||
(141) | VYLETELOVÁ Zuzana | 1972 | Martin | |||||||
(142) | LENKOVÁ Lenka | 1975 | Chlebnice |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.