PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2019 11:25
+1,8 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KROTÁKOVÁ Petra | 2004 | CVČ Liptovský Mikuláš | 8,08 | SB | 11 | |
2 | BUČKOVÁ Benita | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 8,19 | PB | 9 | |
3 | JÁNOŠÍKOVÁ Nicol | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 8,32 | SB | 8 | |
4 | HOLEKOVÁ Karolína | 2004 | BŠK Banská Bystrica | 8,48 | 7 | ||
5 | HOLECOVÁ Adriana | 2005 | Atletický klub ZTS Martin | 8,66 | PB | 6 | |
6 | KUBOŠNÁ Simona | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 8,68 | 5 |
Bodovanie po 9 disciplínach | |
---|---|
Atletický klub ZZO Čadca | 118 |
MŠk Žiar nad Hronom | 75,5 |
Atletický klub ZTS Martin | 62 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 56,5 |
AO Olympia Považská Bystrica | 46 |
AK Mostáreň Brezno | 34,5 |
TJ Orava Dolný Kubín | 29 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 20 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 16 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 12 |
BŠK Banská Bystrica | 10,5 |
Atletický oddiel Žilina | 6 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 6 |
AK Danica Zvolen | 4 |
AO Sparta Považská Bystrica | 2 |
ŠK Juventa Žilina | 2 |
TJ A FbO Nižná nad Oravou | 1 |
PDF štartovná listina | PDF výsledky
6 | 01.05.2019 11:27
+1,5 m/s
Por. | Meno | Nar. | Klub / krajina | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JANIČKOVA Katarína | 2005 | Atletický klub ZZO Čadca | 8,48 | 4 | ||
2 | PODHORSKÁ Anna | 2004 | Atletický klub ZTS Martin | 8,53 | PB | 3 | |
3 | ONDRIČKOVÁ Viktória | 2004 | AO Olympia Považská Bystrica | 8,55 | PB | 2 | |
4 | ŠMEHÍLOVÁ Sára | 2004 | Atletický oddiel Žilina | 8,65 | SB | 1 | |
5 | ŠUHAJDOVÁ Lenka | 2004 | AK ŠK UMB Banská Bystrica | 8,69 | |||
6 | DUHÁČKOVÁ Alexandra | 2007 | Atletický oddiel Žilina | 8,71 | PB |
Bodovanie po 9 disciplínach | |
---|---|
Atletický klub ZZO Čadca | 118 |
MŠk Žiar nad Hronom | 75,5 |
Atletický klub ZTS Martin | 62 |
CVČ Liptovský Mikuláš | 56,5 |
AO Olympia Považská Bystrica | 46 |
AK Mostáreň Brezno | 34,5 |
TJ Orava Dolný Kubín | 29 |
ŠK BCF Dukla Banská Bystrica | 20 |
AK ŠK UMB Banská Bystrica | 16 |
AK Spartak Dubnica nad Váhom | 12 |
BŠK Banská Bystrica | 10,5 |
Atletický oddiel Žilina | 6 |
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto | 6 |
AK Danica Zvolen | 4 |
AO Sparta Považská Bystrica | 2 |
ŠK Juventa Žilina | 2 |
TJ A FbO Nižná nad Oravou | 1 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.