PDF štartovná listina | PDF výsledky
39 | 21.06.2019 17:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Kat. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (16) | MIHKELS Madis | 2003 | U17 | Estonian national team | 18:53,9 | ||
2 | (69) | STŘÍŽ Matyáš | 2004 | U17 | Loko campagnolo | 19:07,9 | +14,0 | |
3 | (54) | SIVOK Tomáš | 2004 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 19:10,7 | +16,8 | |
4 | (45) | KOVÁČ Samuel | 2003 | U17 | CKM Poprad | 19:19,7 | +25,8 | |
5 | (37) | NOVÁK Pavel | 2004 | U17 | RBB Invest force cycling team | 19:48,0 | +54,1 | |
6 | (70) | SVRČEK Martin | 2003 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 19:57,1 | +1:03,2 | |
7 | (46) | ANDRAŠKO Peter | 2003 | U17 | CKM Poprad | 20:10,9 | +1:17,0 | |
8 | (15) | TIIRATS Johannes | 2003 | U17 | Estonian national team | 20:14,7 | +1:20,8 | |
9 | (36) | OTTA Josef | 2003 | U17 | RBB Invest force cycling team | 20:21,7 | +1:27,8 | |
10 | (31) | PADĚLEK Viktor | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 20:30,1 | +1:36,2 | |
11 | (74) | UNGVARSKÝ Lukáš | 2003 | U17 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 20:38,7 | +1:44,8 | |
12 | (80) | NAGY Róbert | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 20:44,6 | +1:50,7 | |
13 | (78) | HRTÁNEK Martin | 2003 | U17 | CK EPIC Dohňany | 20:56,2 | +2:02,3 | |
14 | (72) | ĎURČÍK Radovan | 2004 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 21:11,9 | +2:18,0 | |
15 | (5) | KUBELSKAS Gediminas | 2003 | U17 | Kauno SM | 21:14,3 | +2:20,4 | |
16 | (33) | JANÍČEK Jakub | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 21:17,7 | +2:23,8 | |
17 | (75) | VLČÁK Jakub | 2003 | U17 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 21:19,3 | +2:25,4 | |
18 | (55) | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 21:26,7 | +2:32,8 | |
19 | (52) | KULHA Filip | 2004 | U17 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 21:30,5 | +2:36,6 | |
20 | (86) | JURÍK Martin | 2004 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 21:31,4 | +2:37,5 | |
21 | (29) | LUKEŠ Jan | 2004 | U17 | Carla.kupkolo.cz | 21:32,1 | +2:38,2 | |
22 | (10) | ŽUKAUSKAS Arvydas | 2003 | U17 | Kauno SM | 21:39,6 | +2:45,7 | |
23 | (95) | ĎURKO Lukáš | 2004 | U17 | CK Olympik Trnava | 21:51,0 | +2:57,1 | |
24 | (85) | TUKA Samuel | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 21:51,9 | +2:58,0 | |
25 | (30) | KRUPKA Štěpán | 2003 | U17 | Carla.kupkolo.cz | 21:56,9 | +3:03,0 | |
26 | (53) | VRBIK Adam | 2003 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 22:01,3 | +3:07,4 | |
27 | (57) | BRÁZDOVIČ Richard | 2004 | U17 | CK Karpaty Smolenice | 22:06,0 | +3:12,1 | |
28 | (88) | KUNIC Tomáš | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 22:09,0 | +3:15,1 | |
29 | (44) | HAAS Christian | 2004 | U17 | CKM Poprad | 22:10,2 | +3:16,3 | |
30 | (67) | ĎURIŠ Michal | 2003 | U17 | MCK - Nitra | 22:10,4 | +3:16,5 | |
31 | (48) | BEZDEDA Maroš | 2003 | U17 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 22:12,6 | +3:18,7 | |
32 | (71) | VAVŘINEK Dávid | 2003 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 22:16,8 | +3:22,9 | |
33 | (66) | ČONTOFALSKÝ Marek | 2003 | U17 | PROefekt Košice | 22:24,9 | +3:31,0 | |
34 | (96) | MATEJKA Tobiáš | 2003 | U17 | CK Olympik Trnava | 22:35,8 | +3:41,9 | |
35 | (63) | KASZYCKI Damián | 2004 | U17 | PROefekt Košice | 23:15,8 | +4:21,9 | |
36 | (32) | HYTYCH Matěj | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 24:21,5 | +5:27,6 | |
37 | (84) | PRIVALINEC Matúš | 2004 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 25:42,7 | +6:48,8 | |
38 | (6) | KAŠAUSKAS Arminas | 2003 | U17 | Kauno SM | 26:22,9 | +7:29,0 | |
39 | (89) | HOLÁŇ Marek | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 29:39,3 | +10:45,4 |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.