PDF štartovná listina | PDF výsledky
96 | 21.06.2019 17:00
Por. | Št.č. | Meno | Nar. | Kat. | Klub / krajina | Výkon | Odstup | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (12) | TREIMUTH Henri | 2001 | U19 | Estonian national team | 18:12,9 | ||
2 | (35) | BOUČEK Jakub | 2001 | U19 | RBB Invest force cycling team | 18:23,7 | +10,8 | |
3 | (21) | KAŽIS Daniels | 2001 | U19 | Latvia national team | 18:23,7 | +10,8 | |
4 | (11) | MIRZOJEV Artjom | 2001 | U19 | Estonian national team | 18:26,7 | +13,8 | |
5 | (73) | BANIAR Matúš | 2001 | U19 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 18:33,0 | +20,1 | |
6 | (18) | KRASTS Alekss | 2001 | U19 | Latvia national team | 18:40,4 | +27,5 | |
7 | (87) | LOHINSKÝ Filip | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 18:40,7 | +27,8 | |
8 | (1) | MIKUTIS Aivaras | 2002 | U19 | Lithuania nationa team | 18:40,8 | +27,9 | |
9 | (16) | MIHKELS Madis | 2003 | U17 | Estonian national team | 18:53,9 | +41,0 | |
10 | (20) | RUBENIS Pauls | 2001 | U19 | Latvia national team | 18:57,9 | +45,0 | |
11 | (2) | BITINAS Mantas | 2002 | U19 | Lithuania nationa team | 18:59,4 | +46,5 | |
12 | (69) | STŘÍŽ Matyáš | 2004 | U17 | Loko campagnolo | 19:07,9 | +55,0 | |
13 | (23) | ANDERSONS Roberts | 2002 | U19 | Latvia national team | 19:10,0 | +57,1 | |
14 | (26) | KOLAŠINAC Admir | 2001 | U19 | Serbia national team | 19:10,7 | +57,8 | |
15 | (54) | SIVOK Tomáš | 2004 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 19:10,7 | +57,8 | |
16 | (83) | PATAY Adrian | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 19:16,3 | +1:03,4 | |
17 | (65) | JENČUŠ Jakub | 2001 | U19 | PROefekt Košice | 19:16,6 | +1:03,7 | |
18 | (45) | KOVÁČ Samuel | 2003 | U17 | CKM Poprad | 19:19,7 | +1:06,8 | |
19 | (79) | KRAMARČÍK Pavol | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 19:40,2 | +1:27,3 | |
20 | (81) | NAGY Simon | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 19:40,8 | +1:27,9 | |
21 | (41) | HORULKO Vladyslav | 2001 | U19 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 19:43,2 | +1:30,3 | |
22 | (59) | MERTA Filip | 2002 | U19 | Cyklo Spiš | 19:48,0 | +1:35,1 | |
23 | (37) | NOVÁK Pavel | 2004 | U17 | RBB Invest force cycling team | 19:48,0 | +1:35,1 | |
24 | (62) | HELCMANOVSKÝ Daniel | 2002 | U19 | PROefekt Košice | 19:50,3 | +1:37,4 | |
25 | (70) | SVRČEK Martin | 2003 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 19:57,1 | +1:44,2 | |
26 | (92) | PILIARKIN Timotej | 2002 | U19 | ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. | 19:58,2 | +1:45,3 | |
27 | (51) | VAVRINEC Vladimír | 2001 | U19 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 20:00,3 | +1:47,4 | |
28 | (4) | DIRMANTAS Rokas | 2002 | U19 | Lithuania nationa team | 20:02,9 | +1:50,0 | |
29 | (24) | CATOVIĆ Nermin | 2002 | U19 | Serbia national team | 20:03,3 | +1:50,4 | |
30 | (93) | ADAMOV Jakub | 2001 | U19 | ŠK Železiarne Podbrezová, a.s. | 20:06,9 | +1:54,0 | |
31 | (50) | VANČO Tobias | 2002 | U19 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 20:07,0 | +1:54,1 | |
32 | (13) | KUPP Artur | 2002 | U19 | Estonian national team | 20:10,0 | +1:57,1 | |
33 | (46) | ANDRAŠKO Peter | 2003 | U17 | CKM Poprad | 20:10,9 | +1:58,0 | |
34 | (3) | ŠAVELSKIS Paulius | 2001 | U19 | Lithuania nationa team | 20:11,0 | +1:58,1 | |
35 | (22) | BELOHVOŠČIKS Kristians | 2002 | U19 | Latvia national team | 20:13,7 | +2:00,8 | |
36 | (15) | TIIRATS Johannes | 2003 | U17 | Estonian national team | 20:14,7 | +2:01,8 | |
37 | (43) | PIGA Matej | 2002 | U19 | CKM Poprad | 20:15,7 | +2:02,8 | |
38 | (17) | BINOVSKIS Bruno | 2002 | U19 | Latvia national team | 20:15,8 | +2:02,9 | |
39 | (40) | BREDLER Matyáš | 2002 | U19 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 20:16,1 | +2:03,2 | |
40 | (38) | KOPELENT Dsavid | 2002 | U19 | RBB Invest force cycling team | 20:19,7 | +2:06,8 | |
41 | (36) | OTTA Josef | 2003 | U17 | RBB Invest force cycling team | 20:21,7 | +2:08,8 | |
42 | (14) | ILVES Arti | 2002 | U19 | Estonian national team | 20:24,0 | +2:11,1 | |
43 | (90) | FROLEK Ladislav | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 20:26,2 | +2:13,3 | |
44 | (19) | SMILGA Kärlis | 2002 | U19 | RRS Purvciems | 20:27,1 | +2:14,2 | |
45 | (31) | PADĚLEK Viktor | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 20:30,1 | +2:17,2 | |
46 | (28) | DIMIĆ Jovan | 2002 | U19 | Serbia national team | 20:31,2 | +2:18,3 | |
47 | (60) | BARCÍK Jakub | 2002 | U19 | Cyklo Spiš | 20:31,5 | +2:18,6 | |
48 | (74) | UNGVARSKÝ Lukáš | 2003 | U17 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 20:38,7 | +2:25,8 | |
49 | (47) | EVIN Štefan | 2001 | U19 | Cyklistická Tour | 20:39,3 | +2:26,4 | |
50 | (80) | NAGY Róbert | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 20:44,6 | +2:31,7 | |
51 | (39) | ČEKAL Josef | 2002 | U19 | RBB Invest force cycling team | 20:53,4 | +2:40,5 | |
52 | (58) | ROVDER Erik | 2002 | U19 | Cyklo Spiš | 20:54,6 | +2:41,7 | |
53 | (77) | MELIŠ Erik | 2002 | U19 | CK EPIC Dohňany | 20:54,8 | +2:41,9 | |
54 | (78) | HRTÁNEK Martin | 2003 | U17 | CK EPIC Dohňany | 20:56,2 | +2:43,3 | |
55 | (9) | IVANOVAS Olegas | 2002 | U19 | Kauno SM | 21:05,9 | +2:53,0 | |
56 | (72) | ĎURČÍK Radovan | 2004 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 21:11,9 | +2:59,0 | |
57 | (5) | KUBELSKAS Gediminas | 2003 | U17 | Kauno SM | 21:14,3 | +3:01,4 | |
58 | (82) | ONDRAŠEK Šimon | 2001 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 21:15,4 | +3:02,5 | |
59 | (33) | JANÍČEK Jakub | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 21:17,7 | +3:04,8 | |
60 | (75) | VLČÁK Jakub | 2003 | U17 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 21:19,3 | +3:06,4 | |
61 | (55) | BOROVSKÝ Nikolas | 2003 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 21:26,7 | +3:13,8 | |
62 | (52) | KULHA Filip | 2004 | U17 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 21:30,5 | +3:17,6 | |
63 | (86) | JURÍK Martin | 2004 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 21:31,4 | +3:18,5 | |
64 | (29) | LUKEŠ Jan | 2004 | U17 | Carla.kupkolo.cz | 21:32,1 | +3:19,2 | |
65 | (10) | ŽUKAUSKAS Arvydas | 2003 | U17 | Kauno SM | 21:39,6 | +3:26,7 | |
66 | (95) | ĎURKO Lukáš | 2004 | U17 | CK Olympik Trnava | 21:51,0 | +3:38,1 | |
67 | (85) | TUKA Samuel | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 21:51,9 | +3:39,0 | |
68 | (61) | HOZA Denis | 2002 | U19 | ŠK VELODROM Prešov | 21:52,4 | +3:39,5 | |
69 | (56) | LÁVEČKA Matúš | 2002 | U19 | CK Karpaty Smolenice | 21:54,7 | +3:41,8 | |
70 | (30) | KRUPKA Štěpán | 2003 | U17 | Carla.kupkolo.cz | 21:56,9 | +3:44,0 | |
71 | (53) | VRBIK Adam | 2003 | U17 | Kaktus BIKE-TEAM Bratislava | 22:01,3 | +3:48,4 | |
72 | (8) | JANKUNAS Osvaldas | 2002 | U19 | Kauno SM | 22:01,5 | +3:48,6 | |
73 | (76) | KAMENSKÝ Tomáš | 2001 | U19 | MŠK Žiar n.Hronom - CK | 22:05,6 | +3:52,7 | |
74 | (57) | BRÁZDOVIČ Richard | 2004 | U17 | CK Karpaty Smolenice | 22:06,0 | +3:53,1 | |
75 | (88) | KUNIC Tomáš | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 22:09,0 | +3:56,1 | |
76 | (44) | HAAS Christian | 2004 | U17 | CKM Poprad | 22:10,2 | +3:57,3 | |
77 | (67) | ĎURIŠ Michal | 2003 | U17 | MCK - Nitra | 22:10,4 | +3:57,5 | |
78 | (49) | JANÍČEK Michal | 2001 | U19 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 22:12,3 | +3:59,4 | |
79 | (48) | BEZDEDA Maroš | 2003 | U17 | ŠKC Dubnica n. Váhom | 22:12,6 | +3:59,7 | |
80 | (64) | KASZYCKI Kamil | 2001 | U19 | PROefekt Košice | 22:15,1 | +4:02,2 | |
81 | (71) | VAVŘINEK Dávid | 2003 | U17 | CyS - Akadémia Petra Sagana | 22:16,8 | +4:03,9 | |
82 | (66) | ČONTOFALSKÝ Marek | 2003 | U17 | PROefekt Košice | 22:24,9 | +4:12,0 | |
83 | (96) | MATEJKA Tobiáš | 2003 | U17 | CK Olympik Trnava | 22:35,8 | +4:22,9 | |
84 | (91) | BUCHEL Štefan | 2002 | U19 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 22:37,3 | +4:24,4 | |
85 | (68) | ČULÁK Martin | 2002 | U19 | MCK - Nitra | 22:39,0 | +4:26,1 | |
86 | (7) | PALIULIS Danielius | 2002 | U19 | Kauno SM | 22:42,0 | +4:29,1 | |
87 | (63) | KASZYCKI Damián | 2004 | U17 | PROefekt Košice | 23:15,8 | +5:02,9 | |
88 | (34) | JANDOVA Veronika | 2001 | U19 | TJ Favorit Brno | 24:15,2 | +6:02,3 | |
89 | (32) | HYTYCH Matěj | 2004 | U17 | TJ Favorit Brno | 24:21,5 | +6:08,6 | |
90 | (94) | BRUYNSEELS Dries | 2001 | U19 | CK Dukla Bratislava | 24:27,3 | +6:14,4 | |
91 | (42) | PIGA Tomáš | 2002 | U19 | CKM Poprad | 24:27,5 | +6:14,6 | |
92 | (84) | PRIVALINEC Matúš | 2004 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 25:42,7 | +7:29,8 | |
93 | (6) | KAŠAUSKAS Arminas | 2003 | U17 | Kauno SM | 26:22,9 | +8:10,0 | |
94 | (89) | HOLÁŇ Marek | 2003 | U17 | TJ Slávia ŠG Trenčín | 29:39,3 | +11:26,4 | |
95 | (27) | DUMIĆ Jovan | 2002 | U19 | Serbia national team | 31:37,9 | +13:25,0 | |
96 | (25) | JOVANOV Stevan | 2001 | U19 | Serbia national team | 37:10,6 | +18:57,7 |
Rozhodcovský zbor napomína pretekárov št. číslo 12 TREIMUTH Henri - Estonian national team a 21 KAŽIS Daniels Latvia national team za neúčasť na slávnostnom vyhodnotení na Vršatci. |
Používame športový informačný systém AtletIS.
Jednoduché prihlasovanie a vždy aktuálna štartovná listina.
Aktuálne informácie ako by ste boli priamo na štadióne.
Výkony, ktoré vás zaujímajú nájdete vždy a všade.